Daj cynk
Reklama

Aktualności

I nie tylko: różne informacje c.d.

Świat, 11.05.2009, h. 22:11, dodał: Promant
18

Optyka King Arms: ACOG 4x32 i TS-553. Taiwangun: KSP-90TR [ACM]. Specyfikacja magazynków GBB firmy ProWinWE M4 GBB: konwersja semi-auto.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie firmy King Arms pojawiła się nowa optyka: ACOG 4x32 i TS-553. Lunetka ACOG 4x32 oferowana jest z kolimatorem OP Red Dot.  

 

 

 

 

 

 

Celownik TS-553 ma dwa kolory podświetlenia: red/green dot.

 

 

 

 

 

 

Na stronie Taiwangun promowana jest replika KSP-90TR [ACM]. Chińska replika P90 kosztuje 428.76PLN.

 

 

 

Waga: 1885g. Długość: 505mm. Prędkość początkowa: 380-400fps. Długość lufy wewnętrznej: 240mm. Korpus wykonany z tworzywa. Szyny RIS metalowe.

 

 

Opublikowano szczegółowe dane na temat przygotowywanych przez firmę ProWin magazynków do replik M4 GBB firmy WA. W tabeli porównano cechy 3 typów magazynków.

 

 

Firma WE zaprezentowała film ilustrujący konwersję M4 GBB WE na tryb wyłącznie semi-auto. Przeróbka jest nieodwracalna.

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wija99 11.05.2009, h. 23:03 wija99
Może mi ktoś wytłumaczyć po co robić tylko Semi-auto? Tylko logicznie.
Ładne masz oczko powiedział Kolimator do Lunety
Promant 11.05.2009, h. 23:06 Promant
Może po to, że ktoś chce mieć replikę broni, której ostry odpowiednik ma tylko semi.
wija99 11.05.2009, h. 23:27 wija99
Ja bym wolał zawsze mieć na wypadek np. Terminatora jakiegoś.
Oshii9 11.05.2009, h. 23:42 Oshii9
Ten ACOG...hehe, czego to już nie wymyślą normalnie 2w1 Head'n'shoulders! Niedługo do tego podmontują jeszcze granatnik i działo laserowe...
A ten EOTECH...chyba taki okrąg nie jest najlepszym rozwiązaniem (przynajmniej moim zdaniem) :/
KWIA_TEK 12.05.2009, h. 00:47 KWIA_TEK
Mam kopię Eotech-a Hurricane-a. Okrąg jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Nareszcie ACOG z działającym kolimatorem (z tego co pamiętam do tej pory były to tylko atrapy).
Rzuf_ 12.05.2009, h. 08:02 Rzuf_
KWIA_TEK na allegro można było dostać już wczesniej acog+docter. Używam od stycznia. Genialny patent.
szym90 12.05.2009, h. 08:19 szym90
@wija99: w Niemczech repliki o mocy większej niż bodajże 0,5J muszą być przystosowane do strzelania tylko w trybie single.

Ja chcę ACOGa z red dotem
Ziomek08 12.05.2009, h. 08:34 Ziomek08
Piękny ten ACOG , a teraz zalewają nas P90 z chin xD
Jangi 12.05.2009, h. 09:44 Jangi
Może z powodu wczesnej pory mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale to P90 jest u Krakmanów już od długiego czasu i non stop (od samego początku) jest opatrzone etykietą "promocja".
evan 12.05.2009, h. 14:58 evan
Przecież to P90 już od dawna jest na taiwanie.
_Mnichu 12.05.2009, h. 17:21 _Mnichu
Co do tego P90 - po cholere tyle efpesów w replice o tak krotkiej lufie?
ZXZ 12.05.2009, h. 18:12 ZXZ
Sie krakmani zgrali z tymi acogami dziś u nich pojawił się taki sam model (z działającym kolimatorem), ale chiński
NikonCZWA 12.05.2009, h. 20:05 NikonCZWA
@_Mnichu
A co ma lufa do FPSów? Zwłaszcza P90 spisuje się świetnie nawet z taką krótką lufą. Przy tych 400FPS, wsadzeniu precki i dopicowaniu wszystkiego zasięg skuteczny dochodzi do 60m a replika jest w dodatku bardzo celna.
rucznoi 12.05.2009, h. 21:02 rucznoi
Widzę, że koledzy nie znają pojęcia ACOG G&P który funkcjonuje od kilku lat także z kolimatorem.
_Mnichu 12.05.2009, h. 22:08 _Mnichu
NikonCZWA, wydaje mi się, że na dalsze dystanse celowanie z takiej repliki jest raczej nie wygodne, że jest to giwera przede wszystkim do cqb. Krótka lufa=duży rozrzut, a z 400fps nie przystoi porządnemu graczowi wchodzić do budynku
Borysone AK-74 14.05.2009, h. 22:18 Borysone AK-74
nieno sprzecik ladny ;]
PPSB 16.05.2009, h. 15:20 PPSB
Nie no fajne P90 szkoda tylko że na taiwanie było przez może miesiąc potem zniknął z ofert i zostały po nim do zakupu tylko magazynki.
NoriK 17.05.2009, h. 19:53 NoriK
to się do krakmana przejedź leży w jednej z szafek i czeka na nabywcę