Daj cynk
Reklama

Aktualności

PJ43

Polska, 11.05.2009, h. 21:32, dodał: Promant
41

Sklep Taiwangun włączył do swojej oferty replikę ASG PJ43 karabinu maszynowego Mk43.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie na stronie sklepu Taiwangun pojawiła się replika PJ43. Jest to replika karabinu maszynowego Mk43, bazująca na produkcie firmy A&K. A&K już wcześniej zapowiedziało całą serię replik ASG broni z rodziny M60, o czym pisaliśmy w newsach, należy się zatem spodziewać, że PJ43 to pierwszy z serii nowych karabinów maszynowych pod marką PJ.

 

 

 

 

Jest to replika typu full metal: lufę i korpus wykonano z aluminium. Ze stali zrobione są: regulowany na wysokość dwójnóg, rączka transportowa, celownik ramkowy, opora naramienna oraz uchwyt zawieszenia. Pozostałe części metalowe zostały wykonane ze ZnAl'u. Z tworzywa [nylonu] zrobiono chwyt przedni, chwyt pistoletowy oraz kolbę.

 

 

 

 

Według opisu na stronie sklepu: mechanizm repliki to w całości przekonstruowany dla potrzeb PJ43 gearbox MINIMI na 8mm łożyskach kulowych, dzięki temu żadne wzmocnienie siłowe repliki nie stanowi problemu, pod warunkiem wymiany innych podzespołów gb.

 

 

 

W replice zastosowano MOSFET ukryty w rurze gazowej wraz z potencjometrem regulującym szybkostrzelność repliki (wystarczy kręcić końcówką rury gazowej aby zwiększyć czy też zmniejszyć szybkostrzelność km-a).

 

 

 

W zestawie z repliką znajduje się magazynek typu box o pojemności 3000BB.

 

 

Waga: 7000g. Długość: 940mm. Długość lufy wewnętrznej: 455mm. Prędkość początkowa: 450fps. Cena: 1399PLN. Razem z repliką nabywca otrzymuje  akumulator Ni-Mh 9,6V 1200mAh oraz ładowarkę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.taiwangun.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
HeadcrushCZ 11.05.2009, h. 21:33 HeadcrushCZ
JEZU! muszę mieć! a tak serio? brzydki jest:( niech by był chociaż jednolity w kolorze, ciemniejszy...
Westie 11.05.2009, h. 21:37 Westie
pomysł na regulację szybkostrzelności BARDZO interesujący.
raubritter 11.05.2009, h. 21:38 raubritter
No ciekawe, czy będzie kolejny wysyp cekaemistów. Waga 7 kg ograniczy troszeczkę mobilność cekaemisty. Ale te 450 fps w stocku. Ehh ...piękny kawał żelastwa.
Guest (ID:6452) 11.05.2009, h. 21:40 Guest (ID:6452)
Ta regulacja to sie bedzie paliła czuję...

Widzialem to ostatnio u sakmanów... ale nie zainteresowałem sie bo gaziaczka oglądałem.
Desmond 11.05.2009, h. 21:48 Desmond
Lepiej wyglądałby cały czarny.
kamuli9 11.05.2009, h. 21:53 kamuli9
Nie, kolor jest GIT , wszystko GIT , ino nie pasuje mi ten chwyt pod front-gripem ;/
Guest (ID:6452) 11.05.2009, h. 21:56 Guest (ID:6452)
W realu wygląda bardzo ładnie ale jak mowie, tylko rzuciłem okiem.
tkn07 11.05.2009, h. 21:56 tkn07
co wy chcecie od koloru tego LMG. Mi się podoba. brakuje jeszcze neonów i spinnerów
Gator 11.05.2009, h. 22:04 Gator
Piękna replika cudo jednym słowem. Co do koloru od czego są farby w sprayu
Ukesu 11.05.2009, h. 22:09 Ukesu
To sobie walnijcie na różowo ! W oryginale też tak wygląda, więc wszystkich "specjalistów" proszę o przymknięcie się i nie gadanie głupot.
Nie ma to jak "debilne" wywody dzieciarni co do replik.
Krabii 11.05.2009, h. 22:11 Krabii
Niepodoba sie kolor???? to fatba i jazda:) A tak na powaznie to bardzo mi się podoba i wydaje się być dość przemyslaną konstrukcją, a i chwyt transportowy może i udzwignie tego koloska:p Cena nawet...nawet chociaż tęsknię za cenami za M249 P&J w granicach 750zł:/
KWIA_TEK 11.05.2009, h. 22:13 KWIA_TEK
Regulator szybkostrzelności. Dobre. Na body trzeba jeszcze wygrawerować - "Pump Up the Volume" i będzie dodatkowe 67 pkt. do Lansu
Felga 11.05.2009, h. 22:22 Felga
Aahhh, piękny, do tego cena pozytywnie mnie zaskoczyła,
ale bateria nie wystarczy raczej do wystrzelenia nawet jednego maga...
radzio2k 11.05.2009, h. 22:30 radzio2k
Ja chce to potrzymać w łapkach!
zolty 11.05.2009, h. 22:30 zolty
Kolega wcześniej wspomniał o rączce pod front gripem... od czego ma się piłkę?

A co do koloru to ten mi się osobiście bardzo podoba. I cena też niczego sobie oczywiście najpierw bym to rozłożył i wymienił połowę części w GB zanim zabrał bym to cacka na strzelankę ale jak na to co oferują w stoku to nie jest źle.
snake4 11.05.2009, h. 22:33 snake4
heh już nie ma xD
biper911 11.05.2009, h. 22:35 biper911
No moim zdaniem to jednak z tym jasnym kolorkiem przegięli.
Ostre:
$3

$3

$3

$3

Mack the Knife 11.05.2009, h. 22:39 Mack the Knife
7kg, ładnie. Jeszcze trzeba jakiś porządny aku large dorzucić. Jeżeli części będą na tyle wytrzymałe, by udźwignąć swój własny ciężar, to replikę będzie można nazwać przełomową. Replika karabinu maszynowego, dostępna za bardzo sensowną cenę, która realistycznie reprezentuje główne cechy prawdziwych KMów - wagę, moc, intensywność ognia. Ciekawy bajer z tą kontorolą szybkostrzelności, nie trzeba już dokonywać wyborów realizm kontra skuteczność - można to szybko zmienić. Chociaż przez to przybyło kabli - lecą do przodu i z powrotem.
zlyzuw 11.05.2009, h. 22:49 zlyzuw
przy zakupie tej repliki trzeba mieć hajs na porządną batke (albo dwie ) bo takie bydle strasznie prąd zzera. Przy zakupie czegos takiego odrazu bym to maksymalnie dociążył, wymienił głowice tłoka i tłok i kupił lufe prec. Wtedy to bylibyśmy niepokonani Ale ogólnie jednak wolę zostać teamowym snajperem i lezec przez 30min w jakims bagnie i czekac az ktos sie nawinie na lufe niż latać z KM i wystrzeliwac dziennie 564657846897874 kulek, a jak kazdy wie kulki są drogie
Frontal 11.05.2009, h. 22:50 Frontal
No, no. Jako użytkownika M249 PJ, zaintrygowała mnie ta replika. Ciekawe co kryję się pod słowem "przekonstruowany" w odniesieniu do GB. Biorąc pod uwagę że ten w Minimi sporo znosi, to ten może być nie lada ciekawostką.
wija99 11.05.2009, h. 23:12 wija99
Do tej paczuszki można włożyć aku 12V, kanapki oraz... Klocek do przytrzymywania spustu by nie musieć go cały czas trzymać.
Sugerowana amunicja - Nie ważne co i tak się skończy.
Broń jest i będzie marzeniem Wielu młodych Koksów jak mniemam.
Mack the Knife 11.05.2009, h. 23:35 Mack the Knife
Ehh, z takim podejściem to naprawdę, powodzenia. Ciekawe ilu z marudzących tutaj na wystrzeliwanie X kulek z broni wsparcia (która do tego ma służyć) używa na codzień hicapów. Pewnie miażdżąca większość. Kulki - kiedy biegam z biustem CMag jako kaemista to schodzi ok 2k na intensywny dzień. Jakkolwiek, 30zł na dobre kulki to chyba nie jest tak potężny wydatek - idąc na piwo z kumplami wydaje się więcej.

Co do młodych koksów - jak ktoś to udźwignie na całodziennym strzelaniu, to jak dla mnie można go nazywać koksem, bo zasłużył na to w całkowicie pozytywnym znaczeniu. Poza tym znaczy to też, że nie musi sobie niczego przedłużać - trzeba mieć jaja, żeby biegać w ciężkim szpeju z taką repliką, kiedy dookoła królują wielokrotnie mobilniejsi goście w samych mundurach i z lekkimi aegami.
KicpA 11.05.2009, h. 23:55 KicpA
No nie przesadzajcie że 7 czy tam 8 kilo to dużo, bo nie jest
Cement 12.05.2009, h. 00:46 Cement
Ja popełniłem straszny błąd i kupiłem m249 z jednej z pierwszych dostaw. Zapłąciłęm dużo, musiałem kilka rzeczy poprawiać (box, HU, oczywiście wymiana bebechów w gb) później widziałem jak ludzie kupowali takie same repliki za mniej niż połowę (albo za jeszcze mniej używki bo ktoś kupił a później "że za ciężka....")
Tym razem będę cierpliwy...... ale i tak to cacko będzie moje


Pomysł z regulacją szybkostrzelności rewelka (niestety w m249 tego nie da się zastosować/zaadoptować)

Zastanawia mnie tylko:
czy komora HU jest tak samo *jowa jak w m249 (np nie pasuje gumka HU z kołnierzem)
sposób zasilania bb`s
czy występuje funkcja "sound"
jakość spasowania elementów

osoby które miały okazję "pomacać" mogły by napisać coś więcej.



Sushi.50 12.05.2009, h. 07:56 Sushi.50
Narzekacie, to wersja MK43 to ma chwyt. A Promant napisał wyraźnie, że to pierwszy z serii KM'ów u krakmanów. Czyli będą kolejne wersje M60.
Regulacja szybkostrzelności to fajny bajer, ale trochę niepotrzebny i, jak napisał dexterkrak, pewnie będzie się przepalał.
Haron666 12.05.2009, h. 07:58 Haron666
Replikę mamy w teamie już od czwartku! I zaliczyła już jeden zlot!
OC14Groza 12.05.2009, h. 08:30 OC14Groza
Mogli by zrobić zwykłe M60.
Mack the Knife 12.05.2009, h. 08:33 Mack the Knife
regulację z tego co widziałem spokojnie przełożysz do innej repliki, byleby tylko było miejsce. Problem to umiejscowić ją tak, żeby można było regulować bez częściowego rozmontowywania repliki.
wojtazkk 12.05.2009, h. 08:47 wojtazkk
Jak kolornie pasuje, to się pomaluje 7-8 kilo? Mój bratanek tyle waży Naszczęście M60 nie będzie płakało jak mu coś nie przypasuje
Dave-o 12.05.2009, h. 15:53 Dave-o
ten regulator można by było wsadzić do atrapy tej puszki laserowej co się akumulatory pakuje ale ... czy w emce to by działało poprawnie ? i miało by sens?
kaczor 12.05.2009, h. 16:17 kaczor
Najpóźniej w piątek będziemy już mieć w ekipie jedną taką świnkę
EternalSniper 12.05.2009, h. 16:28 EternalSniper
piękny, chodź nie w moim stylu.
i całkiem mały GB ; o
Borysone AK-74 12.05.2009, h. 16:39 Borysone AK-74
nieno piekna jest ta armatka kurde jecza tu ze kolor nie pasuje... to nawet jak nie masz farb w sprayu to lc na prowizorke podzyj jakies ciemno zielone przescieradlo a jak masz same biale to pomaluj mazakami i sobie poowijaj xD osobiscie to mi sie zajebiscie podoba! kolor jest elegancki kurde normalnie lans bans i truskawki z taka giwera ja tak sobie mysle sprzedac swojego kalasza i akcesria troszke dozbierac i od razu zamawiam hehe ale jeszcze poczekam bo maja byc kolejne wersje mozliwe ze fajniejsze tylko jak ktos juz wspomnial akumulator na bank trza dokupic
Kellerhs 12.05.2009, h. 17:12 Kellerhs
ja już go jutro zamawiam nie ma bata
Grigor123 12.05.2009, h. 20:09 Grigor123
Jest napisane...
A replika całkiem całkiem
snake4 12.05.2009, h. 20:19 snake4
Oj nie czepiaj się, zawsze popełniam ten błąd xD
rozpu 13.05.2009, h. 21:54 rozpu
ja mam takie pytanie czy ten super extra gb wytrzyma więcej jak 1000 kulek. Czy ktoś już przetestował tą broń w kwestii wytrzymałości ??. Pytam bo rozmawiałem z ludźmi którzy znają się na tym i wszyscy mówią że jedyny miniak dobry to ze stajni CA. Więc chciałbym usłyszeć opinie ludzi którzy mają to i już się strzelali.
giob 14.05.2009, h. 05:52 giob
Jest z aluminium i jak go dotykać to nie wygląda na trwałego.
Haron666 14.05.2009, h. 20:23 Haron666
nasz już wystrzelał ponad 1k! Krótka recka jest na naszej stronie!
Gruby997 14.05.2009, h. 23:08 Gruby997
Karabin wyglonda super i to tyle,wystrzelilem z niego moze 100 kulek i się ZEPSUŁ !!!!! instalacje elektryczna to jakiś żart , konektorki sie same rozlanczaja przy strzelanu ,źle połonczone złonczki i styki masakra wszystko trzeba lutować .Magazynaek to samo niepodawał kulek okazało sie ze mechanizm nie jest przykrecony sic!!! .Moja ocena to -2 jesten rozczarowany jakością wykonania karabinu .
crogool 18.05.2009, h. 12:21 crogool
@ kolory - Szanowni Esteci wezmą poprawkę na barwę sztucznego oświetlenia. W realu wyglądać to będzie ździebko inaczej i mniej kąsać w oczy, co można sprawdzić na $3