Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w Specshopie

Polska, 04.12.2012, h. 10:23, dodał: Promant
8

Specshop włączył do oferty szereg nowych produktów marek ASG AS oraz WE.



Specshop poszerzył swój asortyment o szereg nowych produktów marek Action Sport Games oraz Wei-Tech

W tym części do replik WE oraz repliki elektryczne G999C i G999K

 

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg 

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
RED (Lone Wolf) 04.12.2012, h. 11:44 RED (Lone Wolf)
No i też standardowo jak na Specshop, wiele rzeczy jest niedostępna już w dniu wrzucenia ich na stronkę.Czasami mam wrażenie, że dodają artykuły (niedostępne) tylko po to, żeby ktoś wlazł na ich stronę.:(
Nie chcę psuć dobrej teorii, ale chyba tylko Ingram i niejaki "Combat Master" wyłopotały się na wietrze. Reszta jest.
Ghandi2 04.12.2012, h. 13:34 Ghandi2
A masę innych rzeczy chociaż jest na stronie to od kilku lat ich w sklepie nie było i to jest najgorsze bo zależy Ci na czymś i sprawdzasz co jakiś czas i nie ma :)
Rozumiem chcą mieć bogatą ofertę na stronie ale mogli by mieć taką samą w magazynach..
MyN3 04.12.2012, h. 16:06 MyN3
Tylko, że to niestety powszechna praktyka w sklepach ASG i akurat w Specshopie nie odnosi się do nowości - a o to akurat miał pretensje Retired Extremely Dangerous. Co do pozostałych:Jeśli potrzebuję coś kupić - włączam opcję: "dostępne" - bo w Specshopie taka jest łatwo dostępna (jeden z nielicznych sklepów który ma taką). Można wybrać też opcje "powiadom mnie o dostawie" albo zadzwonić/napisać i zapytać kiedy będzie.Więc akurat do nich miałbym najmniejsze pretensje o nieobecność produktów. Zwłaszcza, że nie mają zwyczaju wpisywać przy nowościach "sprzedane na pniu" co jednak się zdarza gdzie indziej i bywa nieco kontrowersyjne. To ogólny problem naszego bardzo ubogiego rynku. W zasadzie w Polsce to w ogóle prawie nic nie jest dostępne z całej masy towaru hulającej na świecie.
Ghandi2 04.12.2012, h. 17:23 Ghandi2
Ładnych parę lat ten sklep był moim i znajomych jednym z głównych zaopatrzeniowców kulek, gazów i czasami jakiś ciekawostek. W ogóle było mało sklepów a specshop się panoszył w dobrym sensie :).Potem był okres, że się wszystko zaczęło wyprzedawać, długo nic nie było, towar się nie pojawiał i zaczęło się kupować w innych sklepach. Od tamtej pory dużo się nie zmieniło i wchodzę na sklep już rzadko, a mi po prostu szkoda bo mam jakiś stentyment do tego sklepu.Może i se wylałem żale, bo tak mnie bez sensu naszło, racja w tym że to był z dupy komentarz. Ps. Mogłeś jednak sobie podarować ten tekst o ksywce jeżeli miało mieć to wydźwięk złośliwy Ghandi2.
RED (Lone Wolf) 04.12.2012, h. 17:43 RED (Lone Wolf)
A ja pół roku temu nacisnąłem "powiadom mnie o dostawie" RD30 od G&G i do tej pory ani widu ani słychu :)
Hatch 04.12.2012, h. 23:00 Hatch
Ja też na takie powiadomienie czekam, ale już 1,5 roku... Ta opcja jest chyba po prostu martwa, albo nikt nie sprawdza na co jest zapotrzebowanie
theant 05.12.2012, h. 07:12 theant
Ghandi2 06.12.2012, h. 10:04 Ghandi2
Ps. Mogłeś jednak sobie podarować ten tekst o ksywce jeżeli miało mieć to wydźwięk złośliwy Ghandi2.
A jeśli nie miało? :D. W filmie z Brucem Willisem: "RED" (2010) skrót rozwija się właśnie: "Retired Extremely Dangerous" co ma zdecydowanie pozytywny wydźwięk a film był nie najgorszy. Gdzie tu problem?
Jak można strzelać focha o własną ksywę? ;) Chyba generalnie wyczerpuje to temat ;). Witki mi opadły :). Pozdrawiam Gliwice -pokój, luz. Ksywa RED jest spoko. Nie dajmy się jesiennej depresji. :)