Daj cynk
Reklama

Aktualności

K.T.W. Type 96 LMG

Świat, 09.05.2009, h. 22:10, dodał: Promant
43

Replika ASG AEG firmy K.T.W.: Type 96 LMG jest już dostępna na rynku.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedawno pisaliśmy w newsach o zapowiedziach ciekawej repliki firmy K.T.W.: AEG Type 96 LMG.

 

 

Obecnie, unikatowa i droga, replika full metal japońskiego lekkiego karabinu maszynowego jest już dostępna na rynku, w ofercie Tokyo Model Co.. Powiększyła się zatem, dość wąska, oferta replik ASG broni z okresu II Wojny Światowej.

 

 

 

Długość repliki: 1048mm. Waga: 7500g. Materiał kolby i chwytu: drewno. Pojemność magazynka: 58BB. Gearbox: MP7. Tryb ognia: full auto.

 

 

Aku mieści się w kolbie. W komplecie z repliką T96 nabywca otrzymuje dwa magazynki, akumulator [7.2V 500mAh micro EX Tokyo Marui], ładowarkę i replikę zawieszenia. Cena: 3358USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.tokyo-model.com.hk 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
pidzejfat 09.05.2009, h. 22:12 pidzejfat
Haha, z gerboxem od MP7
Ciekawe ile fps na tak długiej lufie.
Najniższy stosunek cena/FPS.
Karol_K 09.05.2009, h. 22:19 Karol_K
Masakryczna kicha , 58 bb + GB z pm'u masakra...to będzie pierwszy rkm do walki CQB
Devito 09.05.2009, h. 22:25 Devito
hokus pokus czary mary: wróżę 260 fps
SHOGUN_YAMATO 09.05.2009, h. 22:30 SHOGUN_YAMATO
Ok... to już jest przegięcie. Za tę cenę można mieć Miniguna albo 3 BAR1918 (jak już ktoś chce mieć historyczną broń). Ale to pewnie dla rekonstruktorów a kulki tak dla picu dali.
Promant 09.05.2009, h. 22:35 Promant
No niestety, jak już coś nie jest chińskie i z chińską ceną i nie jest przeznaczone na rynek polskich miłośników fps, to musi być kicha.

BTW
jak sobie przeszukacie starsze newsy to jest filmik przestrzeliwania prototypu . Jakoś całkiem nieźle sobie radził na tym gb.
KicpA 09.05.2009, h. 22:44 KicpA
Wolę kupić deko i pogmerać w środku
wija99 09.05.2009, h. 22:58 wija99
mi się ogólnie nie podoba, i tu nie chodzi o Cena/fps (choć jest do bani) nawet to takie nijakie jakieś. 58 kulek przy tylko Auto? żart? zły humor? ZNP? czekamy na Stena.
cardamon 09.05.2009, h. 23:40 cardamon
najładniejsze z tego wszystkiego jest zawieszenie ;]
Tuksiak 09.05.2009, h. 23:47 Tuksiak
Na filmiku ładnie strzelało, ale teraz poległem przy cenie i GB od MP7 + wielka bata....
@Karol_K i wija99:
A myślicie, że oryginał to miał wiadro amunicji z boku przywiązane?
Hunter1716 09.05.2009, h. 23:51 Hunter1716
Nie dość, że drogie to nowe gniazdko w chacie trzeba montować >>> wtyk ładowarki
wija99 09.05.2009, h. 23:58 wija99
Mi chodziło o połączenie 58 kulek z auto. Brak tu Semi według mnie.
Promant 10.05.2009, h. 00:22 Promant
Może dlatego, że oryginał nie miał semi? I może pojemność magów ostrego nie była jak w hi capie?
Yury 10.05.2009, h. 00:36 Yury
Kto to w Polsce kupi ?
A Japończyk? No może, ale jakis ostry fanatyk IIWŚ.
Devito 10.05.2009, h. 00:51 Devito
Dobra umówmy się, że to ma tylko wyglądać. Fakt, że strzela uznałbym za dodatek do tej repliki. Do lajtowych rekonstrukcji jak znalazł. Cena? Niech się przejmują nabywcy
Cement 10.05.2009, h. 02:34 Cement
cóż w kwestii gb. wydaje mi się dziwne ale nie miałem okazji postrzelać więc się nie wypowiem czy kicha czy nie. Wiem tylko tyle, że broni wsparcia z 500fpesami się z tego raczej nie zrobi

58 kulek ......ok jak "ajirsoft: stary* tak zawsze byli zwolennicy real lub hi. każdy przedstawia swoje racje ale i tak nie uda mu się przekonać oponentów....

Co do wyglądu
osobiście nigdy nie podobał mi się ten LKM, niemniej jednak trzeba przyznać, że replika wykonana ładnie**

*od kiedy na szeroką skalę pojawiły się AEGi
** jak już wspomniałem nie jestem zbytnim fanem tej broni także nie gańcie mnie jeśli replika posiada drobne niuanse różniące ją od wersji ostrej. W tej kwestii jestem laikiem i dla mnie wygląda OK

Poza tym jestem zmęczony idę spać dobranoc
HellCat 10.05.2009, h. 06:30 HellCat
siedem i pół kilo?!
A biegajcie sobie z tym, świry - dla mnie to marna podróbka BREN'a...
Haron666 10.05.2009, h. 07:42 Haron666
Podróbka brena?? Jak dla mnie to nie ma nic wspólnego z brenem poza magazynkiem ładowanym od góry!
wija99
czekasz na stena? a myślisz że jaki gb wsadzą do rurki o fi 5cm? i może będzie dostępny drum na 100 000 000 bb?

Broń jest bardzo ładnie wykonana więc cena nie powinna dziwić a zrobienie takiej repliki to znacznie większe koszty niż wypuszczenie kolejnej emki A&K czy boya...
Kelly 10.05.2009, h. 08:01 Kelly
Większość narzeka mimo, że nigdy by nie kupiła. Liczy się tylko 99999999 kulek w magu (patrz za dużo patrzenia na taśmę CAW do M134) i 999 FPS oraz bateria 230V

A i chciałbym by mi ktoś pokazał jakby miał wyglądać hi-cap do takiego karabinu albo do brena.
Promant 10.05.2009, h. 08:27 Promant
Tak. Hi cap "do góry nogami" to ciekawy pomysł

Niestety taka tu specyfika - niewielu potrafi popatrzyć na replikę bez pryzmatu polskiego rynku jebankowego.
Kto to kupi w Polsce?
Zapewne nikt.
Wątpię żeby twórcy tej repliki choć przez sekunde pomyśleli o polskim rynku.

Broń japońska zawsze była specyficzna, może się podobać albo nie, ale ciekawa jest.
Mati13k 10.05.2009, h. 08:49 Mati13k
Mi się podoba. W COD5 go lubię Ogólnie Japończycy podczas II WŚ mieli bardzo ciekawy i futurystyczne bronie. Mieli odpowiedniki Stena i Brena. Nie pamiętam tylko nazwy odpowiednika rureczki
Marcinek83 10.05.2009, h. 08:50 Marcinek83
Jaka cena hahahahhaha
elgeniusz 10.05.2009, h. 08:54 elgeniusz
Co do fps, to i tak oni tam maja ograniczenia prawne. Co do maga, bron raczej jest dla fana porzadnego reko (szczegolnie patrzac na cene), takze jak by nie patrzec replika spelnia wszystkie wymagania potencjalnego klienta(niemal na 100% dokladnego do bolu japonczyka;))
zborekp 10.05.2009, h. 09:39 zborekp
"zekasz na stena? a myślisz że jaki gb wsadzą do rurki o fi 5cm? i może będzie dostępny drum na 100 000 000 bb?"
A dokładniej rurki FI38mm. V.7 się zmieści. Było gdzieś o tym na forum ww2aa.
A co do Type96...
Bardzo ładnie wykokany ale nie za tą cenę. 3358 jakby było zł, to dużo lepiej, ale i tak dużo
sasuHT 10.05.2009, h. 11:22 sasuHT
o kurcze. za ten hajs to tylko do rekonstrukcji. I to zawodowej
Herman 10.05.2009, h. 12:00 Herman
że niby type 100 to kopia stena? Raczej na odwrót.
Tanaj 10.05.2009, h. 12:53 Tanaj
@Mati13k: Taak, te lasery, rakiety naprowadzane na cel, mechy.
Hudler 10.05.2009, h. 12:58 Hudler
Lol? COD5 to gra IIwojenna (jeśli do tego pijesz )
Kamil 10.05.2009, h. 14:10 Kamil
Dla tych wszystkich bajdurzących o małej mocy, braku hi-capa i tp bla bla - TO NIE JEST REPLIKA NA NASZ RYNEK. Japończycy masę takich rzadkich replik trzymają w domu, ew. bawią się w jakąś tam rekonstrukcję (ilu ludzi w Europie odtwarza japońską armię z czasów IIWŚ?). Prawdopodobnie 99% ludków którzy kupią tą replikę, nawet nie pomyśli o tym żeby z niej strzelać...
ku_charz 10.05.2009, h. 14:41 ku_charz
średnio dostępna cena(przynajmniej jak dla mnie). Ale prezentuje się całkiem nieźle.
biper911 10.05.2009, h. 15:42 biper911
Co Was tak cena dziwi.. w końcu bateria 500 M(ega)Ah

(literówka w danych batki, jakby ktoś nie załapał żartu M - mega, m - mili )
gall_anonim 10.05.2009, h. 15:59 gall_anonim
mam to lmg w domu bo kupiłem niedawno temu, ale za cholere nie moge podłączyć ładowarki do kontaku. Pomoże ktos?
Brenten 10.05.2009, h. 16:11 Brenten
Type 96 ma tyle wspólnego z Brenem co Stg44 z Kałachem. Czyli tylko podobny wygląd. Jeżeli już chcemy szukać jego przodka należy przyjrzeć się konstrukcją Hotchkissa.

Swoją drogą cena powala, zdecydowanie dla fanów.
Promant 10.05.2009, h. 16:28 Promant
Tak. Ładowarka to straszny problem. Ostatnio przejściówka w sklepie elektrycznym kosztowała całe 2.5 złotego. Zbankrutują wszyscy kupując repliki z takimi ładowarkami.
ocet 10.05.2009, h. 16:49 ocet
Brenten... Tak czy siak z tego do brena już niedaleko.
Podejżewam że dałoby rade nawet jakąś przyzwoitą konwersję zrobić.
firefox4 10.05.2009, h. 17:37 firefox4
Ja popieram ocet'a bo naprawde do brena to już bliżej niż dalej
Dorobic inną konwersję i bez większych zmian mamy brena
Kelly 10.05.2009, h. 17:57 Kelly
$3
$3
prawie identyczne, co do konwersji to taniej zrobić brena zamiast konwersje do type 96 bo jedyne co mają podobne to magazynek u góry
Cement 10.05.2009, h. 20:30 Cement
cóż nie przesadzajcie jakoś w P90 zrobili Hicap`a..... ale jak ktoś wspomniał to nie jest broń na standardową strzelankę-jebankę
Bohun74 10.05.2009, h. 20:51 Bohun74
Mnie się bardzo ten sprzęcik podoba, cena faktycznie zaporowa, ale miło popatrzeć Myślę, że nie o fpsy chodzić w nim powinno... faktycznie u nas może nie przyjąć się z innych powodów po pierwsze jest NIECO droższa od chinoli , po wtóre rzadko widuję na manewrach chłopaków pozujących na Armię Cesarską, może ze względu na wzrost... albo rysy twarzy . Ale to żart. Mnie się bardzo podoba w sumie każda replika historyczna, która odzwierciedla oryginał - może podejdźmy do tego jako ciekawostki technicznej, historycznej lub przyrodniczej - jak komu wygodniej. Pozdrawiam
Tuksiak 10.05.2009, h. 22:28 Tuksiak
Bardzo fajna jest ta replika, bata taka jest w Klocku Cymy i marujowskim. Haja zrobić z podawaniem w dół? A jaki problem zrobić zakrętasa i żeby kulki w dół leciały? A pokrętełko np. z boku maga? Tylko robienie tutaj haja to jakieś total nieporozumienie by było.
Ładna ta replika, ładna.... jakieś propozycje na 6 w DL? .
Guest (ID:6452) 11.05.2009, h. 06:53 Guest (ID:6452)
Czy ja widzę na muszce ten tandetny kawałek plastiku co to go sprzedawcy wiatrówek reklamują jako światłowód?
zborekp 11.05.2009, h. 14:35 zborekp
To tylko farba
RzezniQ 11.05.2009, h. 15:24 RzezniQ
Rewelacja! Skromne 11000 zł za replikę.
zborekp 13.05.2009, h. 18:52 zborekp
Oryginała kupisz taniej