Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 07.05.2009, h. 23:42, dodał: Promant
10

AATV: SocomGear MEU 1911 short video review. Echo1 USA: film promujący replikę ASG ER-25K. Airsoft GI: JG BAR10 assembly.



 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

AATV opublikowało krótkie video review, poświęcone replice firmy SocomGear, pistoletu GBB MEU 1911.

 

 
 
Jedna z nowych replik firmy Echo1 USA, o których zapowiedzi pisaliśmy już w newsach, trafiła na rynek.
 
 

 
 
Jednocześnie firma Echo1 przedstawiła film promujący replikę ASG ER-25K.
 
 
 
 
Airsoft GI publikuje kolejne filmy z serii video instruktażowych, prezentujących rozbieranie i składanie replik, przeprowadzanie podstawowych napraw i wymianę części. Przykładem takiego filmu jest kolejne video AS GI: JG BAR10 assembly.
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Źródła: 

www.aatv.at

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
WolfHeart 07.05.2009, h. 23:53 WolfHeart
Miły pan z Austrii brzmi jak naziści ze starych amerykańskich filmów o II Wojnie Światowej
Ogólnie myślę, że te circa 270 fps dla repliki, która ma służyć jako broń boczna, wystarcza w zupełności. Więcej chyba nie trzeba. Szkoda, że video AATV przedstawia tylko podstawowe rzeczy, które można wyczytać w każdej specyfikacji na stronie dowolnego sklepu internetowego.
A filmik od Airsoft GI został przygotowany naprawdę dobrze. Takie instrukcje mogą się przydać wielu mniej zaawansowanym użytkownikom, a sam film zrealizowano tak, że nawet bez bardzo dobrej znajomości języka można złapać o co chodzi. Wielki plus i za to.
Johann 08.05.2009, h. 00:35 Johann
Dla mnie on brzmi jak żandarm z Allo, allo.
LiuKas 08.05.2009, h. 07:58 LiuKas
Sr-25(co prawda "K") i "zwykły"(krótki) cylinder? Ja wybrał bym A&K
radzio2k 08.05.2009, h. 12:08 radzio2k
Mimo że bawię się w usmc () to mało nie ryzgnąłem od tej hamerykanskości filmiku Echo1 xD
thewojtz 08.05.2009, h. 14:27 thewojtz
hmm wygląda to dziwnie z tym sr... tak jakby się dało włożyć zwykły cylinder używając tej dziwnej głowicy cylindra, a cylindra psg-1 używając zwykłej głowicy cylindra...
Ale to są tylko moje domniemania...Bo GB jest dłuższy.


Pozdrawiam Wojdatuz
Ownage 08.05.2009, h. 17:53 Ownage
Amerykancom chodzi przeciez zeby wszystko bylo kompatybilne z ich "uber_bad guy_ass kicking_gun_of_choice" - M4. No bo po co sie tam bawic w jakies dluzsze sprezyny i niestandardowe cylindry kiedy tam z 10ciu graczy 12tu ma M4. Nie mozna tez zapomniec o "MOOAHR BBs, b'couze of da BIGGER HI CAP 'n HIGHER RATE of FIRE". Brawa dla echo1. Gdyby kiedys M82A1 wyprodukowali to pewnie tez mial by hi capa na 2500 kulek i tryb full auto 25bb/sek przy 450fps bo odbiorcy z USA chca miec MOAR AMMO i HIGHER RATE of FIRE xD
radzio2k 09.05.2009, h. 11:53 radzio2k
a na fps im nie zależy?
Big Bopper 10.05.2009, h. 11:26 Big Bopper
WolfHeart: mądrze prawisz "+"
Sushi.50 10.05.2009, h. 14:28 Sushi.50
Dziwne, GB w tym SR25K wygląda na przedłużony, a ma normalny cylinder i tłok..
thewojtz 10.05.2009, h. 17:07 thewojtz
bo ma 'tak jakby' dłuższą głowicę cylindra.
Wydaje mi się, że jest to bardziej pomyślane niż na jakie wygląda... i to nie jest echo1 tylko JG... z napisem echo1. Wg. mnie to jest coś w stylu chcesz 'cylinder od psg-1? włóż sobie i masz'.

Pozdrawiam Wojdatuz