Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 06.05.2009, h. 00:00, dodał: Promant
15

Well: GBB MP5 A6? RA Tech: Custom GBB M16A3. MadBull Airsoft: lufy Crawler wkrótce w sprzedaży. KAA: korpusy do PTW.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na forach chińskich pojawiły się plotki na temat przygotowywanej przez firmę Well repliki systemu GBB: MP5 A6. Niestety informacje są niepotwierdzone i dostępne jest tylko jedno zdjęcie kufra od repliki zasilanej CO2.

 

 

Firma RA Tech zaprezentowała hi end'ową replikę: Custom GBB M16A3. Replika jest równie imponująca jak jej cena: 1950USD. Specyfikacja wykorzystanych części i elementów mówi wszystko o tej replice: górny korpus RS, dolny korpus Inokatsu [producent twierdzi, że spasowanie części korpusu jest idealne], front w kolorze oliwkowym RS, lufa precyzyjna RA-TECH 510mm, komora HU RA-TECH, stalowe części wewnętrzne - również produkcji RA-TECH. Zastosowany system regulacji  N.P.A.S. W komplecie magazynek GHK, o pojemności 42BB.

 

 

Firma MadBull Airsoft ogłosiła, że lufy wewnętrzne Black Python Crawler, które pozwalają na redukcję fps, są już przygotowane do dystrybucji.

 

 

 

 

 

Firma KAA zaprezentowała dolne korpusy do replik M4 PTW, w kolorze dark earth. Cena przewidywana w granicach: 250-300USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ziomek08 06.05.2009, h. 08:40 Ziomek08
Ciekawi mnie ten well , może kiedyś, karabiny szturmowe z GBB będą tak samo łatwo dostępne jak ich elektryczne odpowiedniki )
Kelly 06.05.2009, h. 09:18 Kelly
dawanie 300$ za DOLNE body do M4 PTW za to, że ma kolorek to już jest chore. (dla mnie!!)
HellCat 06.05.2009, h. 10:22 HellCat
Kelly - święta racja. Ale czego niektórzy nie zrobią dla lansu...
Pritcher 06.05.2009, h. 10:39 Pritcher
Cóż, Professional Training Weapon, a jakie siły używają ich do treningu? Pytam bez złośliwości, szczerze nie wiem. Do treningu raczej Simunition, MILES i jego pochodne itp.
rambo0072 06.05.2009, h. 12:20 rambo0072
Pritcher - do CQB
Guest (ID:6452) 06.05.2009, h. 14:53 Guest (ID:6452)
Służby jesli juz uzywają do treningu to zapewniam ze nie kupują bzdurnych korpusów

ASG to lans więc jesli ktoś chce się lansować to niech się lansuje...
MrHK 06.05.2009, h. 15:03 MrHK
Dziurawa lufa XD
eans 06.05.2009, h. 15:08 eans
Tak widać że dla niektórych wystarczy byle co i po co...Dobrze że nie było tekstów że znowu część do emki...
Istnieje duża szansa że jest to korpus w produkcji CNC gdzie cena w Polsce wynosi takiego 850zl. Więc jak komuś zależy na jakości i wytrzymałości a wywalił już ponad 5tys w replikę to dlaczego ma nie sprawić sobie korpusu żeby ta replika była jeszcze bardziej lansiarska i ważyła 8tys PLN?
Zależy kto co lubi jak jak patrzy na kesz. Jeden zamiast kupić body za 300dolcow kupi 3 repliki za 100 i się cieszy. Wiec gadanie po co to komu itp jest totalnie bez sensu.
EternalSniper 06.05.2009, h. 15:10 EternalSniper
popieram Pana poniżej ... !
scynek 06.05.2009, h. 15:20 scynek
Lans z tym body to będzie dopóki się nie zedrze z niego ceny...
Może tylko mi się wydaje, ale firmy produkujące repliki coraz wyraźniej dzielą użytkowników na tych co żyją chińszczyzną, klasę średnią (tych jest najwięcej) i obrzydliwie bogatych oligarchów.
Loart 06.05.2009, h. 16:30 Loart
Ciekaw jestem jaka będzie cena tych luf redukujących prędkość. Jak dla mnie genialny wynalazek pozwalający szybko obniżyć fpsy.
_majster_ 06.05.2009, h. 16:38 _majster_
a odchodząc od tematu burżuazyjnych wydatków itp itd zapytam z ciekawości:

Czy firma MadBull podaje jakieś szczegóły na temat celności tych lufek? (np jakieś porównanie z podobną lufą bez dziur)
lopez 06.05.2009, h. 17:29 lopez
@Scynek

To nie firmy dzielą ludzi a oni sami, bo wydajemy na ASG tyle ile możemy, Ty wydasz nap 50 i się cieszysz a inny do szczęścia potrzebuje wydać 20tys.
Ja jak mam wolny fundusz to wole kupić coś do AS jak wziąć to przepalić lub przepić na ławce bo nie patrząc są tacy co palą paczkę szlug dziennie. To sobie zobacz ile on wyda przez 2lata na szlugi a ile Ty wydasz na replikę która Ci potrzyma 2lata i kosztowała np 3tys i masz frajdę i zabawę, jak padnie wymienisz bebechy i mas zfrajde dalej a on pali ciągle i traci więcej jak ty. Wiec chce tym przykładam pokazać że to zależy od człowieka a nie od jego portfela.
Ja jak nie muszę nie mówię ile wydałem na szpejt.
A gadanie że ten ma kasy to o jezuuu, a ten nie ma to a phh... to zostawcie dla siebie .
Westie 06.05.2009, h. 21:12 Westie
No jak fajnie, najpierw M4 z WA (a potem WE - zupełnie inne w środku, mind ya), potem AK74 z GHK, a teraz Well powiększył Kurczaka do pełnego rozmiaru, ciekawie się robi... Jeśli to nie ordynarna fotoszopka, that is.
Promant 06.05.2009, h. 22:12 Promant
_majster_

przeszukaj poprzednie newsy albo wejdź na stronę MadBulla. Był w nich film pokazujący użycie normalnej lufy i wymianę na Crawlera. A producent twierdzi, że skupienie się nie zmienia.