Daj cynk
Reklama

Aktualności

Socom Gear Hitman M9

Świat, 25.11.2012, h. 00:47, dodał: Promant
11

RedWolf Airsoft włączył do oferty replikę GBB: Socom Gear Hitman M9.  



Ciekawostka: sklep RedWolf Airsoft włączył do swojego asortymentu replikę GBB, zapowiadaną niedawno przez firmę Socom Gear: Hitman M9. Pistolet oferowany jest w cenie: 145 USD. 

Oczywiście to, co odróżnia tę replikę full metal, to jej wygląd. Posiada ona duży, grawerowany kompensator oraz grawerowane na zamku i szkielecie napisy, których próżno szukać w innych replikach: "No Women, No Kids", "The Hitman" oraz "Made in Hell".

 

 

 

SG-HM9-BK-1L.jpg

 

 

 

Pistolet ma słuszną wagę: 1160 g. Długość: 260 mm. Pojemność magazynka: 25 BB. Hop-Up regulowany. Generowana prędkość początkowa pocisku: 350 fps. Zasilanie: green gas.

 

 

 SG-HM9-BK-2L.jpg

SG-HM9-BK-3L.jpg

SG-HM9-BK-4L.jpg

SG-HM9-BK-5L.jpg

SG-HM9-BK-6L.jpg

SG-HM9-BK-7L.jpg

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wroobelchannel 25.11.2012, h. 01:01 wroobelchannel
Haha grawer na zamku miażdży :P//
Lesio 25.11.2012, h. 01:19 Lesio
Bwahahahah.
'Made in Hell' idealnie odzwierciedla jakość ich wyrobów. powinni dopisać 'by drunken devil'.
Smutas 25.11.2012, h. 02:14 Smutas
No women, no kids? Od kiedy diabeł jest tak wyrozumiały? Ale do sedna - Wygląda na to że szykuje się kolejna średnio dobra Beretta, tyle że tym razem z mrążącymi krew w żyłach oznaczeniami i wypaśnym kompensatorem ze ZnAlu... WOW! jestem pod wrażeniem...
Wiewioor 25.11.2012, h. 03:38 Wiewioor
Leon:)
TFKrucjat 25.11.2012, h. 11:01 TFKrucjat
Cudo *.*
wojtazkk 25.11.2012, h. 12:22 wojtazkk
Hasło bardziej kojarzy mi się z Leonem, niż z Hitmanem...
Warlord Shadow 25.11.2012, h. 12:23 Warlord Shadow
Underworld, Hitman i kilka innych wersji Beretty M9 to zwykłe M9 z potężnym kompensatorem, ew. grawerką i ceną x1,5-3.
FanatykAK 25.11.2012, h. 13:34 FanatykAK
Leonem zalatuje.
morf420 25.11.2012, h. 19:58 morf420
dawno się tak nie uśmiałem hahaha grawery mistrzostwo : D
Frontal 25.11.2012, h. 20:55 Frontal
Nie oszukujmy się, nawet gdyby na SG złotymi zgłoskami wygrawerowano odręczny podpis Tony'ego Montany to nadal będzie to tylko ładnej podane, badziewne WE.
KnightMoritz 26.11.2012, h. 01:45 KnightMoritz
A ja jestem fanem wszelkiego rodzaju kompensatorów na giwerach, ten też jest spoczko. Sęk w tym, że mój wygląda najlepiej z tych, które dotąd widziałem :D