Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje c.d.

Świat, 05.05.2009, h. 22:50, dodał: Promant
15

Guay Guay: GR15 Raider Blow Back. Battleaxe: PEQ-15ProG4: zestawy kurka. Wei Tech: kulki BB. Gunner Airsoft: chińskie akcesoria.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Guay Guay zapowiedziała kolejną replikę z systemem pneumatic blow backGR15 Raider Blow Back. Materiały wykorzystane w konstrukcji repliki G&G to: stal nierdzewna, nylon, stal, ZnAl, plastik oraz aluminium. Długość: 662mm. Waga: 2150g. Długość lufy wewnętrznej: 233mm. Prędkość początkowa: 95-100m na sekundę, na 0.2BB. 8mm łożyskowanie gearbox'a. Pojemność magazynka: 450BB.

 

 

Wkrótce na rynku pojawi się kolejna replika PEQ-15. Produkt zapowiedziała firma Battleaxe.

 

 

Firma ProG4 wprowadza do sprzedaży zestawy kurka dedykowane do replik GBB WA SCW1. Wykonane ze stali, w technologii CNC.

 

 

Firma Wei Tech wprowadzi wkrótce na rynek kulki BB swojej marki. Są to kulki precyzyjne "zaprojektowane aby zapewnić najwyższe możliwe osiągi w replikach AWSS GBB". Premiera rynkowa prawdopodobnie już za dwa tygodnie.

 

 

Gunner Airsoft włączył do oferty kolejne chińskie części i akcesoria do replik. Wśród nich dostępne są kolby firmy Cyma. Kolba typu UMP oraz kolba stała do replik MP5. Cena 18USD.

 

 

 

Kolba do repliki AK 74M. Cena: 17USD.

 

 

Metalowy zamek A.C.M. do repliki P226. Cena: 10USD.

 

 

W sprzedaży jest również puszka na aku produkcji firmy Cyma. Cena: 10USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Foka 05.05.2009, h. 22:53 Foka
A metalowych luf do SIGów P226 KSC nadal nie ma
zavisza 05.05.2009, h. 22:55 zavisza
Ta puszka wygląda tak, jakby ktoś ją wynalazł na jakimś odpuście :/
Strasznie brzydka.. Jak dla mnie.
Sputnik_ASG 05.05.2009, h. 22:58 Sputnik_ASG
Wygląda jak czołg
benizo 05.05.2009, h. 23:00 benizo
Zavisza która puszka ? bo ta pierwsza zaje... fajna o ile nie będzie kosztować 140 zł :/
cassius 05.05.2009, h. 23:01 cassius
a czy KSC nie są full metal w opcji basic przy zakupie ? ale takie g... za 10$? Damn. Z reszta co to za P226 ktory ma tylko metalowy zamek. GG mogłoby zrobić z tym ich uber PBB bo jest mizerny w działaniu ;P
EternalSniper 05.05.2009, h. 23:31 EternalSniper
dammn co to jest puszka do aku ? ? : O
puszka na akumulator ? ale co, naczepiana na RIS czy jakie diabeł ??
Promant 05.05.2009, h. 23:32 Promant
Tak. Jak widać na zdjęciu - puszka ma montaż na RIS.
Kajor 06.05.2009, h. 01:19 Kajor
Kolba - 18$
Zamek do P226 - 10$
A w Polsce będą pewnie po 100pln...
0L0 06.05.2009, h. 09:39 0L0
"A w Polsce będą pewnie po 100pln..."
A co, sklepy powinny być prowadzone charytatywnie?
Promant 06.05.2009, h. 09:43 Promant
Tak Olo. To nie wiedziałeś o tym?
Ja się w ogóle dziwię, że nie rozdajecie za darmo... ehh.
zdzisiu 06.05.2009, h. 11:17 zdzisiu
Nie wiem czy to kwestia zdjęcia, ale materiał stałej kolby do Cymy wydaje się super.
Leo_111 06.05.2009, h. 11:27 Leo_111
Po co oni się męczą . Przecież blow back w elektryku to porażka .
Cement 06.05.2009, h. 14:27 Cement
Ja myślę ze jemu chodził o coś zupełnie innego a mianowicie o wysokość marży.
Ja osobiście wolę pewne rzeczy ściągać z H-K i taką metodę preferuje coraz większa liczba ludzi. Może to kwestia, że jestem "Pyrą" i nie lubię przepłacać.
Cement 06.05.2009, h. 14:31 Cement
aaano i oczywiście mam świadomość takich kwestii jak cło, vat, zus-srus, wypłaty dla pracowników itd. co nie zmienia faktu, że patrzę gdzie kupić taniej ten sam produkt.
Dzwonek 06.05.2009, h. 16:39 Dzwonek
Kajor - ściągałem ostatnio z WGC zamek do m4 (g&p), tam kosztuje coś koło 11 $, w sumie wyszło mnię za to 80 zł, a chyba sam sobie marży nie naliczałem, nie ?
Tak to już bywa i z tym trzeba się liczyć. Przecież komuny od nowa wprowadzać nikt nie chce.
Żeby nie robić offtopu, to ta pierwsza puszka zapowiada się obiecująco.