Daj cynk
Reklama

Aktualności

Oferta RedWolf Airsoft

Świat, 04.05.2009, h. 12:21, dodał: Promant
18

RedWolf Airsoft włączył do oferty kilka ciekawych produktów i opublikował majowe video promocyjne.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie RedWolf Airsoft pojawiło się kilka ciekawych produktów. Repliki full metal, gas blow back, firmy Wei Tech: WE AFC M16A3 GBB oraz WE AFC M4 CQB GBB. M16 ma prędkość początkową 250fps(?) na HFC134a. Waga: 3600g. Pojemność magazynka: 30BB. Cena: 378USD.

 

 

M4 CQB ma prędkość początkową 380fps na HFC134a. Waga: 3300g. Pojemność magazynka: 30BB. Cena: 378USD.

 

 

Uchwyt taktyczny G&P do granatnika M203, z latarką, o którym pisaliśmy w momencie zapowiedzi na stronie producenta. Materiał: aluminium. Cena: 86USD.

 

 

Osłona typu killflash G&P do kolimatorów Military Type 30mm Red Dot Sight oraz Military Type 30mm Red/Green Dot Sight. Cena: 9.60USD.

 

 

Ares 2x Scope Magnifier, czyli monokular współpracujący z kolimatorem. Wykonany z aluminium. Cena: 96USD.

 

 

Wykonany w technologii CNC górny korpus Prime VLT MUR-1 dedykowany do replik Western Arms M4 GBB. Cena: 246USD.   

 

 

RWA opublikował również majowe video promocyjne.

 

 

 
 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
szalma 04.05.2009, h. 12:47 szalma
250fps? chyba na sprężynce z długopisu
Gogin 04.05.2009, h. 13:54 Gogin
Ta osłonka do Aimpoint'ów z pewnością będzie bardzo przydatna - tylko czy będzie tak samo niewidoczna jak w ACOG'u ?
Cement 04.05.2009, h. 14:16 Cement
Dziwne długa Emka 250 a CQB 380 FPS ?? czy to nie jakaś literówka na redwolfie?? Tzn żeby była jasność widzę Promant, że tez Ci to nie pasowało (chyba stąd ten "?")

szalma@ no no jak coś niema 400 fps w górę to nie strzela nie ? weź trochę postrzelaj a później pier... takie farmazony aaa i w replikach gbb to nie sprężynka decyduje o mocy....
wija99 04.05.2009, h. 15:06 wija99
heh, Jak zawsze nasz kochany Azjata z Red Wolf Ciekawie opowiada o nowych produktach. KSC M93R II- "Stupidly long magazine" szczerość to podstawa xD
Może w następnym wejściu Ustrzeli Menadżera w tyłek.
scynek 04.05.2009, h. 15:12 scynek
250 fps? Trochę 'odpustowa' ta moc... Może im się coś pomyliło?
cassius 04.05.2009, h. 15:24 cassius
Z miesiąca na miesiąc filmiki RW sa coraz lepsze
Leo_111 04.05.2009, h. 16:36 Leo_111
chwyt taktyczny do granatnika z latarką...uuuu..uuu źle się dzieje
Devito 04.05.2009, h. 17:43 Devito
Czy ten chwyt jest dedykowany do wersji Standalone?
relevant 04.05.2009, h. 20:29 relevant
Ja widziałem jedynie użycie wersji ostrej chwytu do granatników podlufowych. Ale zapewne będzie też pasował do standalone.
gryncek1 04.05.2009, h. 21:03 gryncek1
Oho dzięki tej rączce można powiększyć choinke o dodatkową latarke...ale poczekam aż będzie w Polsce...hehe fajne video....
Striker 04.05.2009, h. 21:52 Striker
250 fps - to pewnie chochlik drukarski (wirus?), chyba że większość gazu idzie w blowback Może mocno kopie, a leci na 20 metrów? W końcu niektóre repliki są przeznaczone dla młodszej braci, jak elektryczne DAO.
Huey 05.05.2009, h. 11:50 Huey
,,Stupidly long magazine" haha
Psycho_Mantis 05.05.2009, h. 15:05 Psycho_Mantis
"stinky top gas"
happy666 05.05.2009, h. 15:42 happy666
Hmm, miałem to napisać wcześniej, ale czasu zabrakło. Pewnie stąd te 250fps (zapewne zamiast 350) bo przecież 2ka na klawiaturze jest obok 3ki

edicik taki mały ;P Tak sobie pomyślałem, że cudnie by było gdyby jakieś G&P czy coś w tym stylu zrobiło lower reciver i front RISa od hk416 pasującego do M'ek Wei Techa.
Marcinek83 05.05.2009, h. 17:35 Marcinek83
Znowu emki