Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe emki King Arms

Świat, 20.11.2012, h. 22:39, dodał: Promant
17

Firma King Arms wprowadza do oferty dwa modele replik AEG: M4 Tanker Rifle oraz M4 Pistol



Coraz częściej producenci replik ASG oferują skrócone wersje modeli z rodziny M4, a także tzw. modele M4 pistol. Również firma King Arms wprowadza do oferty dwa modele takich replik AEG: M4 Tanker Rifle oraz M4 Pistol

Repliki, typu full metal, posiadają indywidualne numery seryjne, licencjonowane oznaczenia oraz magazynki firmy CAA o pojemności 360 BB. W obu modelach zastosowano działający przycisk zwalniacza zamka, co ułatwia regulację HU. Gearbox'y z 7 mm łożyskowaniem.

Replika M4 Tanker Rifle oferowana jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz mieszanej - czarny/dark earth

 

 

 

tank.jpg

 

 

 

M4 Pistol posiada w komplecie pojemnik na akumulator w formie PEQ-15 oraz pionowy chwyt montowany na szynę frontu.

 

 

 

pistol.jpg 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (3.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
koho 20.11.2012, h. 22:55 koho
Maaan, this is wrooong.Wiadomo - co kto lubi, ale dla mnie prywatnie tego typu "ustrojstwa to bezsens. Rozumiem, że w warunkach CQB im krócej, tym lepiej, ale repliki istniejących wariantów AR o długościach lufy 7-8 cali, to chyba wystarczająco krótko (patrz: np. HK416c od VFC). Nie mówiąc już o tym, że jest mnóstwo innego rodzaju emek oraz innych typów broni, które środowisko asg chętnie by zobaczyło. A zamiast tego... proszę, kolejna "emka z lufą pół cala".Może nie dajmy lufy wcale, będzie jeszcze poręczniej ;).
Taa, tyle że to rynek azjatycki nakręca popyt na takie coś. Oni tam mają prawie samo CQB i do tego nie traktują ASG jak rekonstrukcji - obok świrów nakręconych na odwzorowywanie jest mnóstwo takich, którzy po prostu lubią zabawki - im dziwniejsze tym lepiej. Zobacz co produkuje ICS :)
Promant 20.11.2012, h. 23:12 Promant
I znowu pozwolę sobie przypomnieć, że istnieje coś takiego jak LARP i klimaty S-F, Cyberpunk itd. Tam te "repliki" znajdą swoje miejsce i swoich fanów.
Wiewioor 21.11.2012, h. 08:28 Wiewioor
Wyobraźcie sobie taką sytuację:
-Lubię asg i nie traktuję go jako rekonstrukcję tylko zabawę.
-Mam replikę m4 i kilkanaście magazynków do niej.
-Pojawia się w moim regionie miejscówka CQB bo dotąd jej nie było.
-Chcę kupić replikę do CQB bo moje M4 okazało się mało poręczne w wąskich przejściach.
-Kupić MP5 czy M4 pistol?

Do M4 pistol pasują magazynki które posiadam. Umiem naprawić moje M4. Mam mnóstwo akcesoriów pod M4. Mój ekwipunek jest podporządkowany M4 (ładownice, pas nośny i inne)

Brzydkie ale praktyczne :)
walekval 21.11.2012, h. 13:01 walekval
@Wiewioor
Jak ma LARP, klimaty S-F itp. to w sumie chyba trochę za mało radykalne ;). Wariacje ICSa na temat emki i G36 wypadają tu w takiej kategorii znacznie ciekawiej. Tu nie ma nic odkrywczego - korpus VLTORa, króciutki RIS, w drugim modelu brak kolby.
Tak to widzę.

@ walekval
Kupujesz replikę LR300, realizm jest, kolbę składasz na bok i po problemie. I ja "obiema ręcyma" podpisuję się pod tego typu kierunkiem rozwoju rynku. Ale Promant ma pewnie niestety rację, że w sumie to azjaci nakręcają popyt na dziwactwa...
koho 21.11.2012, h. 16:27 koho
To akurat nie jest mój pomysł - miałem okazję wielokrotnie pogadać z ludźmi z ICSa, G&G czy King Arms i oni mi wyjaśnili jak to u nich działa :)
Promant 21.11.2012, h. 23:13 Promant
Fear Factor 20.11.2012, h. 23:51 Fear Factor
Jak na takie krótkie ustrojstwo to KA wymyślił to bardzo zgrabnie. Zdecydowanie 2 tone wypada najlepiej.
matheews 21.11.2012, h. 07:06 matheews
M4 dla liliputa, śmiesznie to wygląda.
Jak dla mnie - profanacja ;)
Tu nawet nie chodzi o profanację. OK, pewnie że macie rację, że jakiś popyt na takie "cosie" jest, tylko że ostatnio podejrzanie często pokazują się na rynku.
Zresztą, Ci którzy wolą bardziej realne konfiguracje, też nie są w najlepszej sytuacji, wystarczy popatrzyć, co ostatnio zaaplikowało do swojej oferty G&P. Wg jeśli chodzi o urozmaicenie mnie rynek asg znowu zostaje nieco w tyle za rynkiem broni.
koho 21.11.2012, h. 16:16 koho
rodzynson 21.11.2012, h. 11:21 rodzynson
Jak dla mnię to dobrze by było, jak by zrobili M4 tylko ze w wersji 9mm :D. Takie jak to - http://2.bp.blogspot.com/_T57F0w-cnYE/TLl5LbZpsKI/AAAAAAAAAIg/2bFEXqebHh0/s1600/SMG.jpg
Są adaptery które wsadzasz w gniazdo maga i mozesz strzelac z PMowych magazynków.
Pawelo 21.11.2012, h. 13:45 Pawelo
lukebuka 21.11.2012, h. 12:11 lukebuka
mały brzydki karzeł.
that's what she said
Mixon 21.11.2012, h. 19:38 Mixon
echelon_ 21.11.2012, h. 17:37 echelon_
A mi się ta M4 podoba. Kiedyś na Stalkerze byłem Stalkerem, przechwycili nas bandyci i kazali uklęknąć. Jak tak klęczałem to jeden koleś celował do mnie w twarz więc poprosiłem by tego nie robił na co on chamsko odpowiedział, że strzela się dłużej niż ja żyję i dalej celował mi w twarz. Nie chciałem przerywać imprezy ale gdybym z tyłu pod płaszczem miał schowaną taką M4 to ten koleś i pół grupy bandytów przyjęło by parę kul na klatę.
Do tego wystarczy pistolet z full auto, albo kurz, a na pewno łatwiej je schować :)
Promant 21.11.2012, h. 23:15 Promant
No sądzę, że Glock 18 czy Baretta 93 też dały by radę. Może też dałoby radę łatwiej z tego prowadzić ogień jedną ręką.
echelon_ 21.11.2012, h. 23:19 echelon_
Matez1911 24.11.2012, h. 09:24 Matez1911
Jak mogli tak oszpecić M4 !!!!!!!!!!!!!