Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki AEG i gazowe

Świat, 02.05.2009, h. 12:39, dodał: Promant
20

ARES: ASG AEG TAR21 preorder. AirSplat: M4A1 CTW. TMC: Marushin P38L. Airsoft GI: Echo 1 M8A3 video.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Airsoft Extreme trwa przedsprzedaż repliki AEG produkcji firmy ARES: Tavor TAR21.

 

 

 

Replika wykorzystuje standardowe magazynki M4. Prędkość początkowa w zakresie: 330-350fps, ale specjalna konstrukcja repliki, o czym pisaliśmy już w newsach, pozwala na szybką wymianę sprężyny w celu dokonania upgrade'u lub downgrade'u. Cena: 500USD. 

 

 

 

W ofercie AirSplat dostępna jest replika firmy Celcius, będąca kopią karabinka Systema PTW: M4A1 CTW. Cena: 619.95USD. Według zapewnień producenta, replika jest w pełni kompatybilna z produktami serii PTW. W komplecie magazynek o pojemności 120BB. Prędkość początkowa wersji podstawowej: 350fps. Możliwy upgrade, poprzez wymianę zespołu cylindra, do 540fps.

 

 

Tokyo Model Company oferuje replikę dla miłośników rzadszych modeli pistoletów: Marushin P38L - P38 6mm BB, w wersji z długą lufą. Replika typu non blowback, czyli z nieruchomym zamkiem, wykonana jest z ABSu. Długość: 290mm. Waga: 580g. Pojemność magazynka: 15BB. Prędkość początkowa: 185fps na słabym gazie HFC134a. Cena: 102USD.

 

 

 

Airsoft GI przedstawił film prezentujący replikę AEG firmy Echo 1, którą opisywaliśmy w jednym z ostatnich newsów: M8A3. 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mati13k 02.05.2009, h. 12:42 Mati13k
Ładny ten Tavor. O ile się nie mylę to izraelska broń? Taki... hmm, futurystyczny Podoba mi się
wija99 02.05.2009, h. 13:14 wija99
TAvor cudowny mimo ogromnej kolby. Cena też nie jest zaporowa jak na takie oryginalne cuś.
"Prędkość początkowa wersji podstawowej: 350fps. Możliwy upgrade, poprzez wymianę zespołu cylindra, do 540fps." - czemu tak nie można ze wszystkim?
kristof20 02.05.2009, h. 13:15 kristof20
Podoba mi się faktura tych polimerów na korpusie Tavora
Promant 02.05.2009, h. 13:22 Promant
$1

Może dlatego, że nie wszystko ma system planetarnego gearbox'a, z łatwo wymiennym tubowym zespołem cylindra i szybkim rozkładaniem jak w wersji ostrej?

Mack the Knife 02.05.2009, h. 14:10 Mack the Knife
A od ceny odliczcie jeszcze koszt kolimatora który jest w zestawie. Normalnie trzeba by za niego zapłacić pewnie min. 100$. Ciekawa replika, nie w moim stylu, ale ciekawa.
Prezes_____ 02.05.2009, h. 14:13 Prezes_____
Tavor super, czekać ażedzie u nas, a czy możecie mi przypomnieć jaki tam jest gearbox??
Mati13k 02.05.2009, h. 14:27 Mati13k
"TAvor cudowny mimo ogromnej kolby." Ten karabin nie ma kolby właściwej, ponieważ jest w układzie bull pub. Mój AUG też nie ma małej kolby
TomajSwarzedz 02.05.2009, h. 15:44 TomajSwarzedz
Tavor straszy, jakaś broń na kosmitów coś ; o Nie jaram się, choć wykonanie jest przekozackie wnioskując ze zdjęć.
Ownage 02.05.2009, h. 16:02 Ownage
Moze i kosmiczna (zalezy dla kogo) ale osiagami przewyzsza wiekszosc broni stosujacej ten sam pocisk 5.56 NATO. Celownik kolimatorowy montowany seryjnie tez podobno lokuje sie w scislej czolowce podobnych celownikow. Nie mozna tez zapomniec o kompatybilnosci magazynkow STANAG. Mozna smialo powiedziec ze deklasuje absolutnie wszelka bron z rodzaju M4/M16/M15/SCAR/HK416 itp zarowno pod wzgledem celnosci, predkosci wylotowej, mozliwosci manewrownania... Jezeli chodzi o predkosc poczatkowa to tylko najdluzsze kobyly jak M16/M15 rifle maja ok 100m/sek wiecej ale biorac pod uwage ciezar i dlugosc tych karabinow to juz nie jest tak rozowo.
Ownage 02.05.2009, h. 17:57 Ownage
A tak w ogole to to na zdjeciach jest C.T.A.R. 21 czyli krotsza odmiana T.A.R. 21.
EternalSniper 02.05.2009, h. 19:24 EternalSniper
cały ten Tavor...
Fajnie się prezentuje ale ogólnie mi się nie podobają futurystyczne bronie...
Predator i aliena jeszcze brak.
Ja kocham broń drugo wojenną !
A jak widze co dzisiaj wymyślają, to mi się przewraca w oczach...
Diabl0 02.05.2009, h. 21:09 Diabl0
Jak znam życie to zaraz pojawią się konwersje z zestawami szyn RIS w wszelkich możliwych miejscach
choisen 02.05.2009, h. 23:20 choisen
Hmm.. jak już się kupi TRAVOR-a, to można będzie robić rekonstrukcję Gruzji
happy666 02.05.2009, h. 23:52 happy666
Ownage, jakoś tu propagandę zarzucasz, prawie wszystko co napisałeś o tavorze jest conajmniej lekko zawyżone.
Heidar 03.05.2009, h. 00:56 Heidar
ten pistolet jak dla mnie idealny i klimatyczny do cqb
Rzuf_ 03.05.2009, h. 09:17 Rzuf_
Mam nadzieje że będzie można z tavora zdjac marsa i zalozyc acoga.
volf13 03.05.2009, h. 10:39 volf13
tavor jest vizualnie svper, osiągi też niczego sobie. Ciekawe jak będzie vyglądała cena v polsce.
ocet 03.05.2009, h. 22:42 ocet
Ten tavor jest piękny, szkoda że wygląda tak plastikowo...