Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje

Świat, 30.04.2009, h. 21:51, dodał: Promant
23

TMC: replika ASG AEG, firmy A&K, MK43 MOD0. ECHO1: STAG-15 M8A3. Airsoft Buddy: przedsprzedaż magazynków CO2. Guarder: zamek "Desert Storm" G17.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie Tokyo Model Company jest już dostępna replika ASG AEG, firmy A&K, MK43 MOD0. Długość: 940mm. Długość lufy: 475mm. Waga: 6800g. Replika typu full metal. Z tworzywa wykonano: rączkę transportową, grip, kolbę oraz cheek pad. Prędkość początkowa: 320fps. Cena: 318USD.

 

 

Airsoft GI oferuje replikę firmy ECHO1: STAG-15 M8A3

 

 

Prędkość początkowa: 400+fps.

 

 

Pojemność magazynka: 300BB. Cena: 215USD. Oznaczenia STAG ARMS. W komplecie pojemnik na aku w formie puszki.

 

 

Firma Airsoft Buddy rozpoczęła przedsprzedaż magazynków CO2 do replik M4 GBB WE. 

 

 

Intruder Shop wprowadził do oferty produkt firmy Guarder: zamek z oznaczeniami upamiętniającymi "Desert Storm" dedykowany do repliki Glock17 firmy Tokyo Marui.

 

 

 

 

Wykonany z anodyzowanego aluminium. Waga: 85g. Sugerowana cena detaliczna: 75USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.tokyo-model.com.hk

www.airsoftnews.fr

www.airsoftgi.com

www.popularairsoft.com

www.intrudershop.com

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Sajgonek 30.04.2009, h. 21:58 Sajgonek
Zamek do Glocka + 100 do lansu jak nie patrzeć, chodź ładnie wykonany
Blitz_IM 30.04.2009, h. 22:10 Blitz_IM
OŁ jE nareszcie coś dla mnie M60 w wersji full wypas, i to chinol!! xD
gearbox pewnie od Minimi
Czekam na reckę z niecierpliwością ;]
Andrzej 30.04.2009, h. 22:11 Andrzej
ta świnia wygląda interesująco, pierwsza świnka w normalnej cenie
wija99 30.04.2009, h. 22:21 wija99
Na zamku są kraje które brały udział. a na końcu takimi małymi literkami Made in china . Ładny jest ale to nie potrzebny bajer.
"Replika typu full metal. Z tworzywa wykonano: rączkę transportową, grip, kolbę oraz cheek pad" - nie łatwiej było wymienić metalowe części?
Mati13k 30.04.2009, h. 22:26 Mati13k
Gdzie tam widzisz made in china?
muffasaSF 30.04.2009, h. 22:32 muffasaSF
POLSKA?! nie brała udziału w operacji Desert Strom chyba pomyliło im się z 2003 rokiem. xF
WolfHeart 30.04.2009, h. 22:33 WolfHeart
Wija, czy Ty naprawdę musisz się wszystkiego czepiać? Jeśli nie podobają Ci się komentarze i to, jak są redagowane, załóż własny portal i pisz. Jestem pewien, że będziesz miał tłumy czytelników.
Walter E. Kurtz 30.04.2009, h. 22:35 Walter E. Kurtz
$3 Czyli jednak tam byliśmy, w zatrważającej ilości ale byliśmy
Promant 30.04.2009, h. 22:51 Promant
Kolega wija najwyraźniej należy do tych co muszą coś napisać byle napisać. Przykre, ale nie da się wyplenić.
choisen 01.05.2009, h. 00:00 choisen
Te napisy na Glocku aż się proszą o napis: Służę w armii (niepotrzebne skreślić) XD
Zielarz 01.05.2009, h. 00:01 Zielarz
@Walter E. Kurtz

Ba! Nawet braliśmy udział przed rozpoczęciem dyslokacji
$3
GunneR2oo6 01.05.2009, h. 00:17 GunneR2oo6
MK43 całkiem całkiem. Choć ja nadal czekam na chińskie MG42
radzio2k 01.05.2009, h. 00:34 radzio2k
320 fps w KM ^^
Sajgonek 01.05.2009, h. 00:53 Sajgonek
radzio2k - 320 fps w kraju w którym go produkują
biper911 01.05.2009, h. 06:21 biper911
Zamek do Glocka naprawdę ładny.. Ale ten napis "New World Order" trochę zatrważa.. Czyżby spiskowa teoria dziejów nie do końca była wyssana z palca?

A tak serio, to tak w pełni "koszerny" to on nie jest, bo oznaczenia na komorze nabojowej wyglądają, jak w Glockach produkowanych w Austrii, a te na zamku jak na tych ze Stanów (Smyrna INC.)
scynek 01.05.2009, h. 08:46 scynek
Nawet Poland jest... Jak dla mnie to tam 'made in china' nigdzie nie napisali... Nie wiem gdzie wy to widzieliście.
Frontal 01.05.2009, h. 10:52 Frontal
Smakowite to MK43... Znając życie, technicznie będzie to M249 A&K, więc ciekawi mnie czy P&J to kiedyś w dalekiej przyszłości wypuści.
Tanaj 01.05.2009, h. 11:25 Tanaj
Fajny zamek. Propaganda wiecznie żywa, co?
muffasaSF 01.05.2009, h. 13:42 muffasaSF
O kurcze, nie wiedziałem o operacji Samum. Taki zamek kupić i wstawić do Golck'a <3
Faworek 01.05.2009, h. 14:20 Faworek
M60 eh wreszcie coś na ,mój gust
Krystian_Ck 01.05.2009, h. 18:11 Krystian_Ck
fajnie fajnie,tylko cena
xasistis 01.05.2009, h. 18:27 xasistis
Tylko czemu tylko do TM ten zamek?
Capuchino 03.05.2009, h. 12:36 Capuchino
Fakt , że fajne tylko jaka cena ^^