Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Świat, 29.04.2009, h. 22:25, dodał: Promant
12

Magpul ASAP w ofercie WGC. Airsoft Buddy: chromowane lufy do replik ASG GBB WE. MadBull: RAS FIX II. Zapowiedź nowego numeru magazynu Airsoft Soldier.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkt firmy Magpul, airsoftowa wersja zaczepu do zawieszeń ASAP, jest już dostępny w ofercie WGC. Cena: 25.90USD. W ofercie sklepu są obie wersje. Do replik AEG:

 

 

Do replik GBB WA oraz Systema PTW:

 

 

Firma Airsoft Buddy wprowadza do sprzedaży chromowane lufy wewnętrzne do replik ASG GBB WE. Lufy mają średnicę wewnętrzną 6.025mm i oferowane są w dwóch długościach: 262mm oraz 363mm.

 

 

Firma MadBull zapowiedziała kolejny gadżet: RAS FIX II. Przeznaczony do wzmocnienia punktu styku górnego korpusu i frontu RAS, może on stanowić jednocześnie podwyższoną bazę pod optykę.

 

 

 

Firma MadBull reklamuje swój produkt jako likwidujący problem z luzami frontu w replikach, w których brak prawdziwego systemu rury gazowej - stabilizującego połączenie: korpus/front. Tym razem jednak inżynierowie MadBulla spóźnili się trochę z lekarstwem na problem, który większość graczy likwiduje od dawna - stosując w identyczny sposób, bardzo podobnie wyglądające, krótkie, podwyższające szyny montażowe [zaciskowe lub QD].

 

 

Pojawiła się zapowiedź wprowadzenia na rynek nowego numeru magazynu Airsoft Soldier. Będzie można w nim między innymi przeczytać artykuł o, wciąż jeszcze mitycznym, SWD RS, który redakcja magazynu otrzymała do testów od firmy Real Sword oraz artykuł na temat M4 GBB firmy WE.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.wgcshop.com

www.madbullairsoft.com

www.arniesairsoft.co.uk

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Guest (ID:6452) 29.04.2009, h. 22:32 Guest (ID:6452)
co oni mają na głowach?
LordYoghurt 29.04.2009, h. 22:39 LordYoghurt
To hełm Maska:
$3
Trochę dziwi na głowie operatora z SWD, bo to sprzęt wykorzystywany raczej w CQB
Kleer69 29.04.2009, h. 23:07 Kleer69
na przedzie "a'la klony" a z tylu prawdziwy hardcore(patrz: brak ochrony oczu) z wielkim bananowym usmiechem na twarzy:D ciekawe co napisali o SWD:)

helm dosyc ciekawy ale musi byc niepraktyczny na dluzsza mete przez ta maske xD
zalatuje sredniowieczem ^^
poldeck 29.04.2009, h. 23:32 poldeck
Wszyscy lansiarze WMASGu łączcie się!
Na tym "ras bridge`u" jest napisane "MAX TACTICAL"! To jest czysta taktyczność w czystej postaci. Bądźmy taktyczni - bądźmy PRO .
0L0 30.04.2009, h. 09:25 0L0
Za dużo się naoglądali Robocopa
Cheatmaster 30.04.2009, h. 10:31 Cheatmaster
O, gość z SWD ma Jegera.
radzio2k 30.04.2009, h. 11:36 radzio2k
Pierwsze co mi przyszło do głowy patrząc an ten produkt madbula było: ale mi nowość liczac że może coś w tym jednak ciekawego będzie.
Bede chyba na takie coś polował bo M16 A&K ostatnio mi się połamało właśnie, to pod pierścieniem- nie wiem dlaczego, nie uzywałem go jako maczugi
kalach 30.04.2009, h. 11:51 kalach
hahah zaczep do zawieszeń 25$ tylko dlatego, że to do AIRSOFT'u :E
LordYoghurt 30.04.2009, h. 12:04 LordYoghurt
Nie dość że gościowi z SWD dali hełm z przesłoną balistyczna to jeszcze oporządzenie pasujące tylko do magów do AK... Ktoś się nie postarał
wija99 30.04.2009, h. 16:32 wija99
@Poldeck - z tyłu piszę min tactical. czyli możliwość regulacji bycia Pr0
Trochę krótkie te lufy.
Vader używał tylko SWD real sworda
Dzwonek 30.04.2009, h. 22:05 Dzwonek
@kalach - no właśnie niestety, ale to jest globalny problem. Szukałem ostatnio takiego zaczepu w godnej cenie, w końcu zrezygnowany przeplotłem przez dziurę w kolbie sznurek i mogę z dumą powiedzieć, że przynajmniej ja nie dałem się tak wydymać.
Okładka gazetki fajnie zrobiona Zastanawia mnę tylko treść artykułu "Gear Corner: Mjahedeen!" - czyżby jak ubrać się jako uber-pr0 Mudża ?