Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w chińskich sklepach

Świat, 29.04.2009, h. 21:20, dodał: Promant
16

WGC: replika ASG VFC MOE AEG. Gunner Airsoft: MC51 JG oraz zestaw konwersyjny M1928.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie WGC rozpoczęto preorder repliki ASG VFC MOE AEG. O zapowiedziach repliki pisaliśmy już w newsach. Replika bazuje na M4 firmy Vega Force Company, wyposażona jest w elementy produkcji Magpul PTS. Korpus z grawerowanymi oznaczeniami MOE. Blokada zamka w tylnym położeniu. Kolor dark earth. Dostępne są dwie wersje różniące się przyrządami celowniczymi. Pierwsza wersja waży 2595g. W komplecie magazynek o pojemności 120BB. Prędkość początkowa 310-330fps. Cena: 375USD.   

 

 

Druga wersja jest wyposażona w składany celownik przeziernikowy MBUS. Waga: 2480g. W komplecie magazynek o pojemności 120BB. Prędkość początkowa 310-330fps. Cena: 405USD.   

 

 

W ofercie sklepu Gunner Airsoft dostępna jest replika MC51, w wersji ze stałą kolbą, produkcji chińskiej firmy Jing Gong.

 

 

 

Prędkość początkowa: 330fps na 0.2BB. Cena: 65USD. 

 

 

 

Gunner Airsoft oferuje również zestaw konwersyjny M1928, pasujący do replik M1A1 produkcji firm Tokyo Marui i Cyma. Zestaw frontu: full metal z drewnem. Lufa zewnętrzna wykonana została z aluminium, a urządzenie wylotowe ze stali. Dostępne są ostatnie 3 zestawy, w cenie 190USD.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.wgcshop.com

www.gunnerairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
mg34 29.04.2009, h. 21:38 mg34
Fajna ta konwersja do tommy'ego , akurat cos dla Brytofili drugo wojennych albo maniaków Thompsona ta eMeczka MOE też niczego sobie
grzesio93 29.04.2009, h. 22:00 grzesio93
dżing gongi i 330 fps :>
Mogli zrobić wersję z tłumikiem ;/
SHOGUN_YAMATO 29.04.2009, h. 22:04 SHOGUN_YAMATO
Hm... ciekawe ile jeszcze wersji M zrobią zanim się ludziom po porostu ona znudzi
radzio2k 29.04.2009, h. 22:05 radzio2k
Ja myslałem że Tomi to amerykanin
Ziomek08 29.04.2009, h. 22:05 Ziomek08
Piękny ten thompson, można się zakochać... no i MOE też niczego sobie ;D
volf13 29.04.2009, h. 22:23 volf13
ten zestaw konwersyjny do thompsona nawet bym się skusił, ale nie ma druma
MoniT 29.04.2009, h. 23:22 MoniT
Ładna emeczka tomuś niezły G3 Byrzydal
shamoth 30.04.2009, h. 09:04 shamoth
Tak jak emki mi się nie podobają, tak te ubrane w Magpul'a coś w sobie mają...
Mati13k 30.04.2009, h. 09:29 Mati13k
radzio2k - "tomy" jest amerykański Już z czasów gangsterskich znany przed IIWŚ. Ale Brytole też go używały.
Cement 30.04.2009, h. 11:06 Cement
konwersji poddana została tylko "przednia część" A w/w wersja różniła się od wersji późniejszej również dźwignią przeładowania(we wcześniejszej wersji znajdowała sie na górze później z boku)

Kilka msc. temu w komandosie był obszerny artykuł nt. Thompsona (albo w jakiejś innej gazecie)
Felga 30.04.2009, h. 14:10 Felga
To coś podobne do eMki jest straszne, za to MC51 super, dłuugo czekałem na tą replikę, może doczekam się wersji SD...
obcy 30.04.2009, h. 14:22 obcy
Cement ma rację, co do ciekawostek to brytyjczycy na początku wojny uzywali właśnie wersji "gangsterskiej", co więcej była to broń zebrana naprędce od policji i z magazynów i dana jednostkom specjalnym, gdyż armia brytyjska nie posiadała wtedy etatowego PM.
hammer91 30.04.2009, h. 14:42 hammer91
Do tej konwersji tylko druma brakuje! Ale i tak świetnie wygląda!
Bardos 30.04.2009, h. 15:01 Bardos
Cement

Było o tym w Strzale, bodaj w sierpniowym wydaniu.
uzi43 30.04.2009, h. 16:31 uzi43
Jedna z ładniejszych eMek jakie widziałem A konwersja do Thompsona ciekawa, ale z tego co wiem to wersja m1928 ma dźwignię przeładowania na górze...