Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 28.04.2009, h. 00:01, dodał: Promant
20

Guarder: Speeder 2000 Gen.2. RedWolf Airsoft: KWC ASG GBB CASPIAN 45, montaż MilSpex PVS-14 NVS. King Arms: drewniane pudełka na repliki broni krótkiej.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Intruder Shop włączył do oferty chrono produkcji firmy Guarder, o którego zapowiedzi pisaliśmy w newsach na początku roku: Speeder 2000 Gen.2. Jest to nowa wersja: 2009.

 

 

 

 

 

 

Urządzenie posiada wejście na ładowarkę 12V i tryb automatycznego przejścia w uśpienie po 2 minutach. Ładowanie aku trwa 1.5h.

 

 

 

Chrono ma wbudowany montaż pasujący do większości statywów od aparatów fotograficznych. Cena: 150USD.

 

 

 

RedWolf Airsoft oferuje replikę produkcji KWC, w wersji ABS, pistoletu GBB CASPIAN 45. Waga: 900g. Długość: 220mm. Pojemność magazynka: 13BB. Prędkość początkowa: 330fps. Z metalu wykonano następujące elementy: magazynek, zatrzask magazynka, bezpiecznik w chwycie, slide stop, kurek, spust oraz regulowaną szczerbinkę. Cena: 59USD.

 

 

W najnowszej ofercie sklepu znalazł się również montaż MilSpex PVS-14 NVS. Pasuje do hełmów MICH i kasków Pro-Tec. Waga: 140g. Cena: 45USD.

 

 

Każdy, kto tak kocha swoją replikę pistoletu, że nie może się z nią rozstać i nawet w nocy trzyma ją tuż obok - na poduszce, może teraz podarować jej odrobinę luksusu. Firma King Arms wprowadza do sprzedaży, kolejne już, eleganckie, drewniane pudełka na repliki broni krótkiej, wyłożone gąbką z wycięciem pasującym do konkretnego modelu. Pudełka ozdobione są oznaczeniami producentów broni ostrej. Mają wymiary: 300/200/60mm. Waga: 910g. Dostępnych jest kilka wersji. Glock:

 

 

 

FN:

 

 

 

Springfield:

 

 

 

H&K:

 

 

 

Beretta:

 

 

 

SIG Sauer:

 

 

Wersja A SIG:

 

 

Wersja B SIG:

 

 

Colt:

 

 

 

A także Smith&Wesson

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.intrudershop.com

www.redwolfairsoft.com

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Germ 28.04.2009, h. 00:06 Germ
Od dawna chciałem mieć Berettę. A teraz chcę mieć Berettę i pudełko.
Cement 28.04.2009, h. 00:32 Cement
hehe jak zawsze.
Przychodzi do pisania o chrono i powstaje "dylemant" czy to jest chronometr czy chronograf Ale, że ty Promant poszedłeś tak na łatwiznę JOKE

Lepiej pisać pełną nazwę aby edukować zwłaszcza młodszych stażem maniaków bo już wielokrotnie widziałem na forum chronografy LOL (i nie mieli na myśli zegarków)

Walizeczki piękne ale podejrzewam, że cena mimo wszystko może okazać się niezbyt adekwatna
wladek00 28.04.2009, h. 00:54 wladek00
Pudełeczka z zewnątrz nawet fajne, ale wg mnie wszystkie wycięcia są takie same co w wypadku Glocka od razu rzuca się w oczy.....jako tako ujdzie jeśli ktoś będzie miał zamontowaną lufę z gwintem do tłumika:)
Prezes_____ 28.04.2009, h. 07:46 Prezes_____
Super te pudełeczka, bedą też na większe bronie ( karabiny)??
DazO 28.04.2009, h. 08:50 DazO
Oo już wiem co kupie za kieszonkowe ^^
Pudełko naprawdę ładne będzie pasowało do mojej Baretty
Capuchino 28.04.2009, h. 08:51 Capuchino
Fajne pudełeczko przeważnie z Coltem w środku
Moses 28.04.2009, h. 10:23 Moses
montaz "Pasuje do hełmów MICH i kasków Pro-Tec." nie pasuje do niczego bo to sam rog bez blachy ktora sie mocuje do chelmu
Promant 28.04.2009, h. 12:28 Promant
Chodzi o wymiary montażu, bo są różne, a chyba jasne, że nie przyklejasz go na superglue tylko montujesz do bazy.

BTW
Cement:
ja nie mam problemu z odróżnieniem chronometru i chronografu, więc nie nadinterpretuj. W życiu nie spotkałem nikogo, kto używałby pełnej nazwy, więc jak chcesz "edukować" to załóż sobie przedszkole . Tu nie szkółka dla niedorozwojów, którzy nie potrafią sprawdzić sobie znaczenia terminu, gdy go nie rozumieją.
Cement 28.04.2009, h. 12:48 Cement
Promant i po co ta agresja

A ja jak już wspomniałem spotkałem się z tekstami w stylu "...i wiesz na chronometrze wyszło mi 450 fps..."

Promant 28.04.2009, h. 14:27 Promant
Ale jaka agresja? Nie zauważyłeś:""?

I chyba powinienieś się zdecydować: raz narzekasz, że na forum piszą "chronografy", a później, że "wyszło na chronometrze"...
To jak będzie?
wija99 28.04.2009, h. 15:04 wija99
Moim zdaniem broń nie powinna być w pudełku. Powinna być w ręku bądź ewentualnie zawieszona przez drzwi w kaburze. w pudełku to można gogle trzymać co by się nie połamały.


lemonzawodowiec 28.04.2009, h. 15:41 lemonzawodowiec
Sorry, że się przyczepię , ale Promancie drogi, czyż nie możesz stosować polskiego nazewnictwa? "Magazynek, zatrzask magazynka, bezpiecznik w chwycie, slide stop, kurek..." co? Jaki slide stop? Może zwalniacz zamka? Zdecyduj się pan, czy piszesz po angielsku, czy po polsku
wladek00 28.04.2009, h. 17:10 wladek00
Lemonzawodowiec, a od kiedy "sorry" jest polskim wyrazem????
lemonzawodowiec 28.04.2009, h. 19:03 lemonzawodowiec
Jejku, musiał się jakiś przyp... :/
Jackall37 28.04.2009, h. 19:22 Jackall37
Wolę "Entschuldigung", sorry jest takie zwyczajne

Pudełka ? Broń przecież jest od rysowana i niszczenia - w piasku powinna leżeć
wladek00 28.04.2009, h. 20:31 wladek00
Czy to nie ty się przyp... do slide stop :/
Germ 28.04.2009, h. 21:17 Germ
Broń jest od obrony. Więc powinna być łatwo dostępna, na przykład na ścianie nad łóżkiem.
A takie pudełeczko to dla kolekcjonerów jest.
Promant 28.04.2009, h. 21:38 Promant
Nikt nie napisał, że to pudełka na broń. Tylko na repliki broni.


BTW

Lemonzawodowiec:
wulgaryzmy są na wmasg sprzeczne z regulaminem, obojętnie czy wykropkowane; więc nie radzę znowu o tym zapominać.

A pisał będę tak jak mi się podoba. Sam stosujesz wtręty w obcym języku. Twoje komentarze od zawsze mają charakter wypowiedzi upierdliwca czepiającego się pierdół.
Następnym razem przyczep się do kroju czcionki, bo z tymi pouczeniami językowymi nudny już jesteś.
Holender 28.04.2009, h. 23:18 Holender
Trochę dziwna sprawa z nazewnictwem urządzenia do pomiaru między innymi prędkości początkowej naszych kuleczek.Można się spotkać i z chronometrem i chronografem:
$3
Moim zdaniem nasze urządzenie jest i jednym i drugim ponieważ zarówno dokonuje pomiaru czasu jak i wyświetla wynik w formie cyfrowej.
Okruch 29.04.2009, h. 17:35 Okruch
Chrongraf przezacny, można postawić na statywie przy drodze i obserwować reakcje kierowców