Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Gunfire.pl

Polska, 13.11.2012, h. 23:36, dodał: Promant
22

Sklep Gunfire.pl poszerzył swoją ofertę o nowe repliki GBB broni krótkiej, produkcji WE, a także repliki sprężynowe GFGWD karabinu Dragunowa



Sklep Gunfire.pl poszerzył swoją ofertę o nowe repliki GBB broni krótkiej, produkcji WE. Są to repliki modeli broni Glock i P226.

WE F228. Wykonanie: metal + tworzywo. Długość: 185 mm. Waga: 790 g. Prędkość początkowa w granicach 260 fps. Pojemność magazynka: 20 BB. Zasilanie: green gas. Cena: 459.40 PLN.

 

 

 F228.jpg

 

 

 

WE F226 MK25. Wykonanie : metal + tworzywo. Długość: 195 mm. Waga: 870 g. Prędkość początkowa w granicach 210 fps. Pojemność magazynka: 20 BB. Zasilanie: green gas. Cena: 482.41 PLN.

 

 

 

F226.jpg

 

 

 

WE G23 Generacja 3. Wykonanie : metal + tworzywo. Długość: 185 mm. Waga: 715 g. Prędkość początkowa w granicach 280 fps. Pojemność magazynka: 20 BB. Zasilanie: green gas. Cena: 416.8 PLN.

 

 

 

G233.jpg

 

 

 

WE G23 Generacja 4. Wykonanie : metal + tworzywo. Długość: 185 mm. Waga: 710 g. Prędkość początkowa w granicach 280 fps. Pojemność magazynka: 20 BB. Zasilanie: green gas. Cena: 443.32 PLN.

 

 

 G234.jpg

 

 

 

WE-059 Generacja 4. Wykonanie : metal + tworzywo. Długość: 200 mm. Waga: 780 g. Prędkość początkowa w granicach 330 fps. Pojemność magazynka: 24 BB. Zasilanie: green gas. Cena: 499.33 PLN.

 

 

 WE0594.jpg" src="/var/images/text/368533/1/WE0594.jpg" alt="WE0594.jpg" width="500" height="343" />

 

 

 

Gunfire.pl włączył także do oferty repliki sprężynowe GFGWD karabinu Dragunowa

 

 

 

GFswd.jpg

 

 

 

W związku z pytaniami, kierowanymi do sklepu, firma Gunfire przekazała nam następującą informację związaną z karabinem sprężynowym GFGWD:

Chcemy powiedzieć wyraźnie, iż nie jest to rebrand A&K, a wiele takich głosów pojawiło się na naszym FB - jest to produkcja specjalnie dla GFC. Jasnym jest, iż replika A&K oraz GFC są oparte na tym samym systemie, ale nie oznacza to, iż jest to to samo.

W porównaniu do innych replik tego modelu, w tej półce cenowej, produkt GFC wyróżnia wyższa jakość wykonania, wyrażająca się chociażby w spasowaniu elementów, czy w fakturze przedniego chwytu oraz kolby (wersja czarna). W kwestii elementów wewnętrznych GFGWD pomimo 500 fps w stocku, pozwala na dalszy upgrade.
Zaletą jest także cena niższa niż w produktach konkurencyjnych oraz obecność wersji z drewnopodobnymi okładzinami. Na przyszły rok planowane jest również wypuszczenie wersji na CO2

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (3.00, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Miętus9 14.11.2012, h. 00:40 Miętus9
Jak cudownie, kolejne pistolety z gównolitu.
Mając takie repliki jakie masz w opisie nazwanie klamki od WE "pistoletem z gównolitu" jest dość zabawne :)

*Co by ułatwić reszcie sprawdzanie:
"+ AK74/CM 0.31
-guma hop siup zielona G&G

+ Beta spetsnaz/JG
-guma hop up przezroczysta Guardera
-Precka Systemy
- Sprężyna M90

+ M56C/EE
-połamana kolba

+ SWD/CYMA
-na serwisie"
MyN3 15.11.2012, h. 01:26 MyN3
Powiec kolego co do tego ma sprzęt jaki posiadam? Nie mam opisanych w profilu replik które pożyczałem albo z których strzelałem, ani które sprzedałem, ani wiedzy o nich. Więc co jest w tym zabawnego?
Miętus9 15.11.2012, h. 02:14 Miętus9
A no prosty! Jak byś dostał od tatusia na gwiazdkę taką klamkę to byś piszczał jak mała dziewczynka :)
MyN3 15.11.2012, h. 10:50 MyN3
kosteQ86 14.11.2012, h. 08:20 kosteQ86
Kupuj INO 1911 a pistolety z gównolitu zostaw dla innych. Albo lepiej: kiedy będzie można u Ciebie kupić Glocka ze stalowymi bebechami? Do 2099 się wyrobisz?
thenewguy 14.11.2012, h. 11:10 thenewguy
Osiągi SIG'ów - rozśmieszające.
do CQB wystarczą...
Wbrew pozorom sporo ludzi szuka krótkiej właśnie do bardzo bliskiego dystansu..
ratman1809 14.11.2012, h. 11:51 ratman1809
Otóż posiadam SIG F226 Railed od WE i nie narzekam na osiągi. To co podali, to "stabilna" moc repliki. Jeśli ktoś miał gaziaka wie, że pierwsze 3-4 kulki mają dobrze ponad 300 fps, a potem moc się stabilizuje. Broń krótka to broń krótka, nie zrobi się z tego snajperki.

Btw, ot, taka ciekawostka: Gunfire posiadał w ofercie SIG MK25 jakieś 3-4 miesiące temu, był oznaczony jako "Railed", tego jestem pewien.
pio89 14.11.2012, h. 15:16 pio89
Jeśli spożycie gazu jest minimalne, to dobry układ.
Mixon 14.11.2012, h. 21:26 Mixon
Chcesz armatę kup Dana Wessona. Te wartości FPS są w sam raz na broń do strzelania na max 30m i to obrony w sytuacji spotkania twarzą w twarz. Ja mam MP7 TM, 240 FPS, ludzie bardzo sobie chwalą CQB ze mną bo nawet seria nie jest bolesna a jedynie odczuwalna.
SHOGUN_YAMATO 14.11.2012, h. 22:13 SHOGUN_YAMATO
Michal_CHZW 14.11.2012, h. 12:30 Michal_CHZW
Ja myślałem że w asg tylko do tego sie używa...tj krótki dystans
To źle myślałeś.
Czaja W-ch 15.11.2012, h. 22:55 Czaja W-ch
Pieszczoch 15.11.2012, h. 16:29 Pieszczoch
SWD tylko tyle ze dobrze wygląda i chyba tyle
Wiewioor 15.11.2012, h. 17:46 Wiewioor
Złamię stereotyp.
Wow. Super. Nowe repliki! Jak fajnie, że jest taki duży wybór i oprócz produktów ekskluzywnych, wychodzą także takie dla plebsu! Cieszy mnie to ogromnie! Oby nasza społeczność na tym zyskała i rosła w siłę.
Cieszy me oko także Sig bez szyn. Takiego szukałem ;)
WOW. Super. Nowe repliki! Jak fajnie że do wyboru mamy WE, które kosztuje prawie jak produkt ekskluzywny, a jest dla plebsu! Cieszymnie to ogromnie. Oby nasza społeczność się nie przejechała i nie straciła na tym.

Ceny we to dla mnie porażka. 450zł za chiński pistolet...
toni8567689 15.11.2012, h. 19:05 toni8567689
Nazywanie WE chińskimi pistoletami to mimo wszystko lekka przesada...
stalker51 15.11.2012, h. 21:07 stalker51
Powiedzmy sobie jedno 450zł w dzisiejszych czasach to nie jest jakaś zawrotna kwota. Samochodu do pełna nie zatankujesz nawet:P
kosteQ86 15.11.2012, h. 21:19 kosteQ86
Ja zatankuje do pełna za 230 zł, ale co racja, to racja. To nie jest AŻ TAK dużo. Nie podoba Ci się to nie kupuj. Pozwól innym mieć swoją opinię. Ja się cieszę jak mam wybór. Po za tym każdy ma inne priorytety. Ludzie szukają replik według różnych kryteriów, np. moc, oznaczenia, zasięg, przeznaczenie, wygląd, model... Nawet nie wszyscy szukają replik żeby z nich strzelać. Część szuka do kolekcji, do gablotki, część na manewry, a część na LARPy...
Wiewioor 15.11.2012, h. 21:47 Wiewioor
grzesio93 15.11.2012, h. 22:18 grzesio93
Zajebiste swd, brawo, brawo.
Mck9420 16.11.2012, h. 21:36 Mck9420
Chcesz armatę kup Dana Wessona. Te wartości FPS są w sam raz na broń do strzelania na max 30m i to obrony w sytuacji spotkania twarzą w twarz. Ja mam MP7 TM, 240 FPS, ludzie bardzo sobie chwalą CQB ze mną bo nawet seria nie jest bolesna a jedynie odczuwalna.

Dan Wesson nie ma ho upa więc nie nadaje się do rozgrywek .
darksoviet 17.11.2012, h. 11:28 darksoviet
To nie jest rebrand, ale to jest rebrand więc nie jest rebrandem...
JH108 08.12.2012, h. 01:16 JH108
"Powiec".

Padlem jak zobaczylem.

Dzieki.