Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kalendarz Hot Shots 2013

Polska, 13.11.2012, h. 22:59, dodał: Promant
22

Specshop włączył do oferty kalendarz Hot Shots na rok 2013.



Ciekawostka dla osób lubiących kalendarze z lekkim akcentem militarnym: Specshop włączył do oferty kalendarz Hot Shots na rok 2013.

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

 

Powstały we współpracy z Edgar Brothers kalendarz, z którego sprzedaży 50% zysków twórcy przeznaczają na pomoc brytyjskiej fundacji Help for Heroes, wspierającej żołnierzy wracających do domu z zagranicznych misji.

Znakami rozpoznawczymi tego kalendarza są piękne dziewczyny, broń wszelkiej maści oraz konwencja pin-up girls z lat 50 ubiegłego wieku. Format: A3 (rozmiar 297 mm x 420 mm). Oprawa spiralna. Wydawnictwo Red Hot Glamour.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (5.38, głosów: 8)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
TFKrucjat 13.11.2012, h. 23:28 TFKrucjat
Bardzo ładnie zaprezentowane ostre odpowiedniki naszych zabawek, choć mogę się mylić i są to nasze zabawki ;) ale ogólnie repliki piękne :D
Odpowiadam to są ostre jak co roku kalendarz jest wydawany z tymi paniami :)
rocky_gt 14.11.2012, h. 18:08 rocky_gt
shamoth 14.11.2012, h. 01:27 shamoth
No, taką klasykę to ja lubię ;]
CerberBP 14.11.2012, h. 07:36 CerberBP
No tak, choć o jedno tu chodzi i co każdy ma na myśli - fajne bimbały :)
Pritcher 14.11.2012, h. 09:02 Pritcher
Multicam, multicam wszędzie :D Czekam który sklep odpowie na zapotrzebowanie na tego typu taktyczne sukienki i spódniczki dla airsoftowych dziewczyn, żon i kochanek :)
http://www.miwo-military.pl/?p=9.203.DLA-PAN

proszę ja ciebie bardzo ;)
semp92 14.11.2012, h. 09:17 semp92
prawdziwy ersofter nie ma dziewczyny
Mixon 14.11.2012, h. 21:25 Mixon
Sugerujesz, że tylko geje są prawdziwymi airsoftowcami?
Promant 14.11.2012, h. 22:06 Promant
Weekend Warrior już dawno produkuje stroje kąpielowe jedno i dwuczęściowe
MyN3 15.11.2012, h. 01:09 MyN3
Nie, nie, miałem na myśli stare, dobre stereotypy.
Mixon 15.11.2012, h. 07:43 Mixon
djdawko 14.11.2012, h. 09:18 djdawko
No... A miałem kupować gumkę Hop-up...
Axel 14.11.2012, h. 09:58 Axel
Sukienka z okładki nawet fajna, chociaż to przez Marylino Monroewatość.
Gallain 14.11.2012, h. 10:39 Gallain
Zarąbisty oldschoolowy kalendarz. Już do mnie idzie :]
Skaut 14.11.2012, h. 11:55 Skaut
Świetnie, będę miał nowy Hot Shots jeszcze obok starego. Syty klimat.
Wiśnia 14.11.2012, h. 13:58 Wiśnia
Nie mam pytań.
shamoth 14.11.2012, h. 14:55 shamoth
Kamil 14.11.2012, h. 16:50 Kamil
Dyscyplina spustu brzmi głupio, ale w tym kontekście to już głupio-zabawnie :)
minc0 14.11.2012, h. 19:03 minc0
Ktoś się orientuje czy w PL można gdzieś zakupić ?
Przeczytaj newsa, to się dowiesz gdzie. Rozumiem, że się zapatrzyłeś na co innego i nie dopatrzyłeś :P
Pastoreq 14.11.2012, h. 19:16 Pastoreq
minc0 14.11.2012, h. 19:38 minc0
YYY faktycznie Jest jak byk na samym początku. No jak dziecko przeszedłem od razu do obrazków.
Damiano13 15.11.2012, h. 12:03 Damiano13
Bracia Rodacy... jak dobrze wejść na stronę i pod podobnym newsem nie spotkać tony wpisów typu "szarpałbym jak Reksio szynkę" czy "Klepałbym jak Najman matę". :P
Gallain 20.11.2012, h. 17:56 Gallain
Zamówiłem, odebrałem - jest mega!