Daj cynk
Reklama

Aktualności

BOA 10-22 custom

Świat, 11.11.2012, h. 19:02, dodał: Promant
21

Firma Black Ops Airsoft Guns wprowadziła na rynek customową replikę BOA 10-22, na bazie KJW KC-02



Informacja z kategorii ciekawych customów - tym razem: co można zrobić z repliki GBB KJW KC-02, której recenzję zamieściliśmy niedawno na portalu WMasg.

 

 

 

 A.jpg

 

 

 

Firma Black Ops Airsoft Guns wprowadziła na rynek customową replikę BOA 10-22, na bazie KJW KC-02

Karabinek osadzono w drewnianym łożu, utrzymanym w szarej tonacji kolorystycznej, posiadającym kolbę z gumową stopką. Łoże pierwotnie zaprojektowane i przeznaczone było do palnej wersji karabinka 10-22. 

Zastosowano także przedłużenie lufy z repliką tłumika dźwięku - marki MadBull - Gemtech G5. (Optyka i dwójnóg nie znajdują się w komplecie.) Według Black Ops AG, ich wersja KC-02 generuje prędkość początkową pocisku rzędu 495 fps.

 

 

 

1.jpg

3.jpg

5.jpg

 

 

 

Custom BOA 10-22 oferowany jest w cenie 499.99 USD. Replika kompletowana jest po dokonaniu zamówienia, w czasie 7 - 10 dni i brane są pod uwagę indywidualne wymagania zamawiającego.

 

 

 

 2.jpg

4.jpg

6.jpg

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.blackopsairsoftguns.com

www.arniesairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (4.50, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ddw2 11.11.2012, h. 19:15 ddw2
Magazynek takich rozmiarów w tej replice wygląda co najmniej śmiesznie,ale skoro brane są pod uwagę indywidualne wymagania zamawiającego to może da się coś z tym zrobić.
Do tej broni i repliki są też krótkie magazynki. Ten akurat ma większą pojemność.
Promant 11.11.2012, h. 19:56 Promant
Taki magazynek w normalnym Rugerze 10/22 to norma.
Mało tego, są 25 nabojowe i nawet drum.
Zależy kto do czego używa Rugera.
Sam mam do swojego 10/22 (repliki) dwa krótkie i są za małe, przydały by się właśnie takie jak na zdjęciu.
GZ 11.11.2012, h. 19:59 GZ
Dawajpieniądze 11.11.2012, h. 20:03 Dawajpieniądze
Nie zebym hejtowal ale wciaz to jest brzydkie
Bo do 10/22 produkują głównie brzydkie i dziwaczne kolby. Muzzelite na przykład jest pokraczny, zrobiony z maksymalnie tandetnego plastiku i ma totalnie schrzaniony celownik. Firmowa KJ-towska kolba to jakaś czkawka po Tapco. A poza tym i tak 10/22 to karabinek na świstaki.
I to jest tu najzabawniejsze, pacnąć kogoś z 50 metrów z karabinka na świstaki, który w wersji airsoftowej wykręca ponad 450 fpsów. :D
Westie 16.11.2012, h. 12:47 Westie
babski 11.11.2012, h. 20:14 babski
Połowa ceny to pewnie ten laminat, reszta to nadal kjw kc 02 ...
Panowie,filozofów nam nie brakuje,najważniejsze jest czy to jest skuteczne w boju.Bo co za różnica z czego cię trafią , ważne że dostałeś.Czołem.
Syrius Sam 11.11.2012, h. 21:05 Syrius Sam
Myślę że ta zasada jest stosowana w wojsku a nie w AS gdzie większość rzeczy jest dla lasnu i żeby ładnie wyglądało.
Miętus9 11.11.2012, h. 21:42 Miętus9
Ta kolba to Keystone sprzedawany w USA za 150 baksów. Dla porównania, za Muzzelite'a liczą sobie zwykle 110.
Chociaż i tak nic nie pobije aluminiowej puszki, w którą wkładasz mechanizm 10/22 wraz z lufą, po czym możesz do takiego cudaka dokręcić dowolny front, kolbę i chwyt od emki. 170 papierów za takie coś:
http://www.brownells.com/rifle-parts/stock-forend-parts/rifle-stocks/ruger-10-22-ar22-receiver-chassis-prod26206.aspx?avs|Make~~Model_1=Ruger__10/22&psize=96
Westie 16.11.2012, h. 12:36 Westie
Ta kolba to Keystone sprzedawany w USA za 150 baksów. Dla porównania, za Muzzelite'a liczą sobie zwykle 110.
Chociaż i tak nic nie pobije aluminiowej puszki, w którą wkładasz mechanizm 10/22 wraz z lufą, po czym możesz do takiego cudaka dokręcić dowolny front, kolbę i chwyt od emki. 170 papierów za takie coś:
http://www.brownells.com/rifle-parts/stock-forend-parts/rifle-stocks/ruger-10-22-ar22-receiver-chassis-prod26206.aspx?avs|Make~~Model_1=Ruger__10/22&psize=96
Westie 16.11.2012, h. 12:36 Westie
Syrius Sam 11.11.2012, h. 21:11 Syrius Sam
Zapomniałem napisać ,ja mam zwykłego AK47(cm028)tylko troszeczkę go przerobiłem,ma ok 500fps,szybkostrzelność zajebistą i bez problemu trafiam wroga na ok.70m(a może ciut więcej,żeby nie przesadzić) a na pierwszy rzut oka to taki zwykły kałach.Czołem.
Nie no, legendarna cyma 028 to nie taki zwykły kałach. Byle snajpa jej nie dorówna.
Promant 11.11.2012, h. 21:16 Promant
Co pisanie o swojej hardkorowej cymie ma do tego newsa?
Miętus9 11.11.2012, h. 21:41 Miętus9
Syrius Sam 11.11.2012, h. 21:44 Syrius Sam
To nie taka byle snajpa,ale kałach wyszedł mnie ok.250USD a nie 499.99USD
A co nas to interesuje?
kabel123 12.11.2012, h. 01:37 kabel123
ravic 11.11.2012, h. 21:52 ravic
Bo to chyba jest zrobione jako sportowy karabinek do strzelania do tarczy. Kolba mi sportowego Walthera przypomina.
większości się nie podoba stylizowanie repliki na "karabinek sportowy" ale mnie wręcz przeciwnie ;)
morf420 11.11.2012, h. 23:26 morf420
lukebuka 12.11.2012, h. 17:30 lukebuka
ugh... bardzo szpetny, o widzialności w terenie nie wspominając.
Shuad 12.11.2012, h. 18:45 Shuad
A mi się podoba :) Parę detali bym zmienił, ale ogólnie ujdzie.
Pritcher 13.11.2012, h. 10:40 Pritcher
Oddam nerkę i połowę włości bohaterowi który mi poda namiary na dostawcę takiego kolorowego laminatu/sklejki.
DaMcZyK 26.11.2012, h. 11:16 DaMcZyK
o ludziech strzelających z lewego ramienie pomysleli czy nie? bo ja potrzebuje na drugą mańke bake ;)