Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki GBB WA

Świat, 25.04.2009, h. 13:24, dodał: Promant
8

Firma Western Arms poszerza ofertę replik GBB broni krótkiej oraz gazowych ASG M4 systemu magna blow back.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielbiciele replik broni stworzonej na bazie pistoletu 1911 na pewno znajdą coś ciekawego w ofercie firmy Western Arms. Producent oferuje dziewięć nowych modeli GBB, systemu magna blow back, z serii SCW High Spec 3. Osiem z proponowanych replik posiada różne, odpowiednie do modelu, wersje oznaczeń firmy Colt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewiąty pistolet to replika Custom Works Kimber

 

 

Oprócz serii SCW HS3 oferowany jest również pistolet SV Infinity, w wersji z kompensatorem. Wymienione repliki pistoletów mają ceny podane w granicach 270EUR.

 

 

Z serii GBB M4 oferowana jest replika M4 Super Version z częściami produkcji Magpul. Dostępna w wersji kolorystycznej czarnej i dark earth. Cena, w przeliczeniu, w granicach 450EUR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

wa-gunnet.co.jp

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 25.04.2009, h. 13:58 GunneR2oo6
Ładne te Colty. Jest w czym wybierać
Lambert 25.04.2009, h. 13:59 Lambert
MAGPUL zrobił się popularny - ale zasłużenie, poza jakością wykonania ( tą samą co do ostrych odpowiedników naszych replik ) cieszy też oko...
Marcinek83 25.04.2009, h. 14:02 Marcinek83
Colty przepiękne
uzi43 25.04.2009, h. 14:11 uzi43
Colty cudne... W szczególności Kimber
wija99 25.04.2009, h. 15:32 wija99
Za niedługo będzie można zamówić okładziny ze swoim zdjęciem lub napisem.
Jak dla mnie to są piękne.
scynek 25.04.2009, h. 20:30 scynek
Colty bardzo ładne... Taki to jak terenowy drogi samochód: i w pole i na wystawę. Jak sobie ktoś takiego kupi to chociaż ma pewność że nie pojawi się na strzelance 8 takich samych. Bo mam nadzieję że wartość bojową też mają znaczną? I czy nie możnaby sobie na okładzinach walnąć jakiegoś wzoru? Pomijając już to że pewnie nie będzie on zbyt trwały i pierwsza lepsza spocona łapa go zetrze.
Ale może na body na emce czy kałachu jakby sobie coś takiego namalować... Nie w jakichś jaskrawych kolorach żeby nie stać się łatwym celem. Ale w kolorze body tyle że w innym odcieniu... Pokombinujcie i powiedzcie jaki efekt ...
Borysone AK-74 26.04.2009, h. 03:59 Borysone AK-74
nie ma co Colty zajebiste sa z tymi wlasnymi wzorami iitd to fajna sprawa by byla :] se mysle juz co bym wrzucil na rekojesc takiego zalozmy posrebrzanego Colcika :D