Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE SCAR-H 7,62 Katana

Świat, 08.11.2012, h. 22:32, dodał: Promant
15

Firma WE poinformowała o przygotowywaniu nowej wersji repliki SCAR-H.



Firma Wei-Tech poinformowała, że "niedługo będą dostępne" dwie nowe wersje repliki SCAR-H 7,62

W przygotowaniu znajduje się bowiem wersja gas blow back oraz wersja AEG z zastosowanym nowym systemem WE Katana. Poniżej zdjęcia korpusu wersji AEG z montowanymi wnętrznościami systemu Katana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MatriX482 08.11.2012, h. 22:37 MatriX482
Ooo, Ooo! Interesujące.

Nowinki jak zwykle mile widziane, szczególnie w takim opakowaniu ;-)
Ale dlaczego H? H jest paskudny, L niech zrobią.
Wiśnia 09.11.2012, h. 11:47 Wiśnia
koho 08.11.2012, h. 22:43 koho
A - to - ci - heca.
Ciekawe czy dogadali się w kwestii licencji, czy będą je sprzedawać pod jakąś dziwną nazwą, albo jako no-name.
Miło widzieć, że kolejny producent "wchodzi w gumiaki" ;). Może w końcu doczekamy się elektrycznego SCARa o dobrych parametrach. Choć z drugiej strony nietypowy system może dostarczyć problemów...
Połowa GB to powinien być standard. Góra to raczej coś wymyślnego. Ale tłok czy spring sądzę że będzie standardem. Ale powiem że się doczekać nie mogę :D.
Brzuski 08.11.2012, h. 23:42 Brzuski
KapitanBomba04 08.11.2012, h. 22:56 KapitanBomba04
Czyli wykrakałem na YT jakiś czas temu-w drodze zapewne też będzie HK 416...
Nath 08.11.2012, h. 23:29 Nath
Czyżbyśmy mieli dostać PTW w opakowaniu SCARa? No dla mnie rewelacja! Chcę!
System Katana poza koncepcją wymiennych cylindrów ma się nijak do PTW, już bliżej mu do dzielnych GB od ICSa.
Hornet 09.11.2012, h. 00:58 Hornet
lukemj 09.11.2012, h. 01:01 lukemj
ciekawe gdzie będzie zamontowany banan... ?
thewojtz 09.11.2012, h. 11:35 thewojtz
robi się gorąco ;)
thewojtz 09.11.2012, h. 11:36 thewojtz
WE jako pierwsz z producentów zaczął bawić się w GBB nietypowe takie jak M14 czy SCAR, może zobaczymy M14 PTW i może AK PTW... kto wie;)
m14 ptw mmmm :P
wroobelchannel 12.11.2012, h. 11:19 wroobelchannel
Gray 09.11.2012, h. 14:03 Gray
Interesuje mnie jedno: jak będzie wyglądać sprawa komory hop-up? Na jednym ze zdjęć widać, że "rurka" dosyłająca kulki jest zintegrowana z korpusem więc standardowe komory od M4/M16 nie będą pasować. Wiadomo coś na ten temat?
Komora chyba będzie autorskim projektem, bo raczej nie jest to dwuczęściowa komora z emki.
Mamut 09.11.2012, h. 19:45 Mamut
grzesio93 09.11.2012, h. 16:57 grzesio93
A co jest takiego w tym PTW czego nie ma w zwykłej replice...

planetarny gb
dobre zwymiarowanie
ymm, wyważenie?

więcej nie wiem co może być, niech mnie ktoś oświeci :D Pewnie z tego w scarze nie bedzie dobrze zwymiarowany chwyt bo silnik będzie normalny.
koho 09.11.2012, h. 19:22 koho
Umówmy się, że jest to dobra wiadomość po prostu z tego powodu, że oprócz Dboy'a i VFC na rynku pojawi się nowa replika Ciężkiego Gumiora i jest szansa, że będzie porządnie wykonana zewnętrznie, a wewnętrznie będzie solidną platformą, podatną na tuning bez jakiejś ekwilibrystyki.
I to mi wystarcza. Wisi mi całkowicie, czy ma być w niej coś "rewolucyjnego", cokolwiek to znaczy.