Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie SpecShop

Polska, 25.04.2009, h. 12:53, dodał: Promant
12

SpecShop włączył do swojej oferty replikę ASG AEG P90TR Kart oraz zestawy konwersyjne firmy Guarder do replik pistoletów 1911 M.E.U. i M92/M9.



 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród nowości na stronie SpecShop pojawiła się replika AEG P90TR produkcji firmy Kart. Chińska replika wykonana jest z tworzywa. W komplecie posiada magazynek typu low cap, o pojemności: 60BB. Długość: 505mm. Waga: 2800g. Lufa wewnętrzna ma długość 240mm. Prędkość początkowa: 380fps. Cena: 449PLN. W komplecie z repliką znajduje się akumulator 1100mAh 8.4V oraz wolnoładowarka.

 

 

 

W ofercie sklepu możemy znaleźć także zestawy konwersyjne firmy Guarder do replik pistoletów 1911 M.E.U. i M92/M9. O obu konwersjach pisaliśmy w newsach, w momencie wprowadzenia ich na rynek przez IntruderShop. Zestaw metalowego zamka i szkieletu, dedykowany do replik 1911 .45 M.E.U. firmy Tokyo Marui, posiada oznaczenia Springfield Armory. Cena: 535PLN.

 

 

Zestaw metalowego zamka i szkieletu, wykonany z aluminium, dedykowany do replik M92/M9 firm: Tokyo Marui, KJ itp. nie posiada oznaczeń. Cena: 445PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

specshop.pl/">www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
radzio2k 25.04.2009, h. 13:00 radzio2k
To jest to samo p90 co na gunfire i taiwanie tylko pod inna nazwą? Tak po cenie wnioskuje...
wojskowy27 25.04.2009, h. 13:02 wojskowy27
To nie jest to samo.
Marcinek83 25.04.2009, h. 13:16 Marcinek83
Kart ogólnie robi dobre repliki, sławna M14 przecież jak pięknie strzelała
hasfa 25.04.2009, h. 13:22 hasfa
m14 ? karta ^^? Cyma 2x lepsza a to p90 nawet ladnie sie prezentuje mysle ze bedzie lepsze od agm
Keltuzar 25.04.2009, h. 13:37 Keltuzar
Ja posiadam m58 Karta , nie jestem zbyt zadowolony , i ta wstrętna konwersja w m58 i m14 karta !
pidzejfat 25.04.2009, h. 13:52 pidzejfat
A niby czyje jest to P90, klepane jest w tej samej fabryce co inne.
A to, że sklep sobie daje nazwę firmy kart to jest tylko kwestia sklepu...
To jest to samo co ACM/GFC/JG
wija99 25.04.2009, h. 15:34 wija99
Moim zdaniem lepiej jest wydać pieniądze na inne P90.
SHOGUN_YAMATO 25.04.2009, h. 16:16 SHOGUN_YAMATO
Jaa... żadne P90 poza CA:SL nie ma w komplecie Hi-capa. A tak chciałem sobie kupić tą replikę do radosnego siania
J.K. 25.04.2009, h. 16:31 J.K.
Wprawdzie wygląda całkiem sympatycznie, aczkolwiek i tak wolę dać te 800 PLN za 'PeDzia' od TM.;]
przemek10 25.04.2009, h. 16:36 przemek10
Taa kart , to ma nawet taką samą baterię jak ACM .
scynek 25.04.2009, h. 20:33 scynek
Komuś jeszcze się w oczy rzuciło że jeden i drugi produkt kosztuje mniej więcej tyle samo? Wiem że to w ogóle inna półka i tak dalej, ale tak się tylko dzielę refleksją...
P90 bardzo mi sie podoba, w ogóle zawsze byłem zwolennikiem tej broni.
Krabii 25.04.2009, h. 21:46 Krabii
"Wacol

Wprawdzie wygląda całkiem sympatycznie, aczkolwiek i tak wolę dać te 800 PLN za 'PeDzia' od TM.;] "

a możesz napisać gdzie mają na STANIE P90 TM za 800zł????? ciężko mi w tą cenę uwierzyć:/