Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Świat, 23.04.2009, h. 00:27, dodał: Promant
29

Magpul: uchwyty zawieszenia PTS ASAP. Nowe akcesoria G&PTokyo Marui: video prezentacja M4 Carbine recoil engine.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Magpul przedstawiła uchwyty zawieszenia PTS ASAP [Ambidextrous Sling Attachment Point], przeznaczone do replik typu M4. Uchwyty umożliwiają swobodny ruch zawieszenia w promieniu 180 stopni. Dedykowane są do zawieszeń zakończonych hakiem zaciskowym. Mogą być używane przez strzelców zarówno prawo jak leworęcznych. Dostępne będą dwie wersje. Do replik AEG systemu TM.

 

 

Do replik GBB lub PTW. 

 

 

Nowe akcesoria dodane zostały do oferty na stronie firmy G&P. Kolby MOD Buttstock, w wersji piaskowej i czarnej, z prowadnicą typu Vltor. Elementy metalowe z aluminium i stali.

 

 

 

Prowadnica kolby typu Vltor, pięciopozycyjna, wykonana z aluminium.

 

 

Osłona typu killflash do kolimatorów typu military red dot [green dot] 30mm.

 

 

Magnifier o dwukrotnym powiększeniu, do kolimatorów typu military red dot [green dot] 30mm.

 

 

Opublikowano video prezentację repliki firmy Tokyo Marui: M4 Carbine recoil engine:

 


 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Codename666 23.04.2009, h. 07:03 Codename666
Po PTW najbardziej nowoczesna replika. (mówię o M4 TM) EBB a kopie ! No i jeszcze brak możliwości oddania strzału na pustym magazynku. cud, miód, malina.
Pawelo 23.04.2009, h. 07:20 Pawelo
no, emilia full wypas, oby nie kosztowała więcej niż te 1,5-1,8k zł
i jaki rasowy odgłos strzału
wija99 23.04.2009, h. 07:31 wija99
Tak naprawdę to dużo pierdół w tym artykule. Ale Emka wymiata.
Ten Live bolt mogli by rozpowszechnić to by dało właścicielom Hi-capów trochę realizmu
Powodzenia na egzaminach. mam jedno z zadań. Wróg jest 40m od nas drzewo przy którym leży ma wysokość 10m, rzuca Cień dotykający nas. Dlaczego to liczyłeś zamiast strzelać?
rambo0072 23.04.2009, h. 08:47 rambo0072
To słaba jakość filmiku czy atrapa zamka jak by się za każdym razem nie cofała?
Sushi.50 23.04.2009, h. 09:04 Sushi.50
@wija99: Dużo pierdół to Twoje wypowiedzi i komentarze raczej.

Czekałem na to M4A1 od TM, jakoś SOPMOD mi nie podchodzi. No to czekamy do kolejnej wypłaty A atrapa zamka chyba rzeczywiście się nie cofa, ale działający bolt i recoil nadrabiają.
Jestem tylko ciekaw, bo jeszcze nigdzie o tym nie było, czy zmienili konstrukcję komory HU. Jakiś czas temu był news z rozebranym SOPMOD'em, ale tam niestety nic nie było widać.
jakub522 23.04.2009, h. 09:17 jakub522
Może jeszcze będzie system wyrzutu łusek ? ^^
Prezes_____ 23.04.2009, h. 09:18 Prezes_____
Z filmiku wynika, że TM-ka kopie nawet fajnie
AnR 23.04.2009, h. 09:19 AnR
Walić TM. Zobaczcie na to zawieszenie Magpul'a. Od dawna marzyłem o takim w swoim AEG'u.
HeadcrushCZ 23.04.2009, h. 09:56 HeadcrushCZ
@wija99

jakich pierdół? I co Ty masz z tymi hicapami. bolt jest od tego żeby dać więcej realizmu, ale wg dla ludzi co wywalą 2k BB`s w jedną osobę i jeszcze są dumne że ją jedną trafiły to wszystko jedno:]
zombie_snake 23.04.2009, h. 11:02 zombie_snake
Jakoś ta TMka brzmiała mi dziwnie. Tak plasticzanie strasznie. Ze zdjęć nie udało mi się zobaczyć, czy wtyk baterii jest standardowy czy jakiś nowy typ, bo bata jak sami napisali to zwykły NiMh. Tylko, ze nie podali woltażu. Ciekaw jestem jakby ta repliczka zachowała się z LiPolką 11.1V w pojemniku PEQ15 :]
kacpi010 23.04.2009, h. 11:52 kacpi010
"Ephe co to jest te meka"- każda nowinka z technologi AirSoftu to następny krok ku realizmowi i perfekcji co do repliki...
-Sztuczny odrzut
-Wyrzut łusek
-Blokada spustu przy pustym magazynku
Czy to nie jest genialne? (dobra ale co do klekotbacka to jestem przeciw;D)
OC14Groza 23.04.2009, h. 12:09 OC14Groza
Fajny dźwięk wydaje!
Maza94 23.04.2009, h. 12:19 Maza94
a ze snajpami bolt action to nie muszą nic robić
blowback - jest
łuski - mogąbyć
odrzut - no dobra nie ma
Dzwonek 23.04.2009, h. 12:50 Dzwonek
Mam pytanie: czy kolby G&P sprzedawane osobno są takiej samej jakości co kolby w stocku ?
Bo mam M4 EOD, czyli kolba SF (ta bańkowata) i widać było nadlewki, ogólnie były jej połówki źle spasowane.
scynek 23.04.2009, h. 12:58 scynek
Co jak co, ale w tym filmie muzyczka jest boska... A i broń też niczego sobie.
wija99 23.04.2009, h. 13:20 wija99
Chodziło mi o to że jeśli by Hi-cap owcy skończyły się kulki to by musiał pokręcić i jeszcze wcisnąć bolta.
Hemidal 23.04.2009, h. 13:47 Hemidal
@wija99: weź się naucz pisać poprawnie gramatycznie bo nie da się ciebie zrozumieć. Poza tym bolt catch raczej by nie zadział po rozkręceniu się sprężyny dlatego że kilka kulek znajdowałoby się w komorze HU.

Odnośnie emki to wypadałoby przeczekać kilka pierwszych serii żeby wszystkie błędy wyszły na jaw i można kupować
KWIA_TEK 23.04.2009, h. 14:50 KWIA_TEK
Mam nadzieję że do tego TM nikt nie zrobi HIHI-kubków. A bolt działa o wiele lepiej (realistycznie odskakuje) niż w PTW. Szkoda bo PTW nie sprzedam a na TM szkoda mi kasy. Dwie eMki w barszcz...
SoP-PeL 23.04.2009, h. 15:17 SoP-PeL
To ja wam coś powiem, miałem przyjemność pracować z AK74MN - innowacyjną repliką która miała i blowback i recoil.

Wszystko było pięknie - gdyby nie fatalna jakość metalu jaki został użyty do repliki. No niestety Po 3 miesiącach urwała się prowadnica suwadła, po 2 miesiącach rozsypało się całe suwadło ( co skutkowało wykonaniem całego nowego zespołu ). Padła komora HU, okazało się że calość jest utrzymywana przez plastikowy niewymienny pin o średnicy <1. Dodatkowo, części były niestandardowe. Podsumowując. Przykra sprawa ale nauczyłem się jednego - liczba BAJERÓW w replice potęguje ilość możliwych awarii. I do tego trzeba poprostu się przyzwyczaić.

Pozdrawiam!

EDIT: jest dostępna na Red Wolfie, Cena $429.00 , 280 fps.

Ciekawostka:
$3
pafcio0 23.04.2009, h. 16:12 pafcio0
A może ktoś wreszcie poprawi? Nie "zza granicy" tylko "z zagranicy"!
Native7 23.04.2009, h. 17:40 Native7
Mmm... ten Chińczyk (człowiek, tak Chińczycy to też ludzie ) pięknie udaje, że ta broń ma jakikolwiek odrzut
sisi 23.04.2009, h. 18:10 sisi
Łół. Zawieszenie Magpula które jest "reklamowane" w ich własnym DVD "The Art of Tactical Carbine".

Muszę mieć. Strasznie wygodne i nie przeszkadza przy zmianie ręki.
Ravenkan 23.04.2009, h. 18:18 Ravenkan
Że pozwolę sobie napisać co powiedziałem jak zobaczyłem film:
O żesz w mordę!
Coś pięknego. Jeśli replika naprawdę ma taki odrzut i nie będzie awaryjna to wg. mnie będzie mistrzostwo świata.
MetalBoy 23.04.2009, h. 20:15 MetalBoy
No muszę przyznać, że TM ma chwilowo u mnie mistrzostwo świata
Promant 23.04.2009, h. 21:21 Promant
Kolego pafcio0:

nikt nie poprawi.
A dlaczego?

Ponieważ forma jest poprawna. Jeżeli piszesz, że wracasz to będzie z zagranicy. Fizyczne przemieszczenie - z krajów określanych w stosunku do Polski jako "zagranica": "zagranica" - przyjeżdżam z zagranicy.

Natomiast jeżeli mówimy o informacji pochodzącej z punktu "x", a odnośnikiem jego umiejscowienia jest nasza polska GRANICA - wówczas poprawną formą jest
informacja "z Polski" - "zza granicy". Gdzie granica oznacza linię graniczną w ujęciu geograficznym, a nie mówimy tu o "zagranicy".
marpas93 24.04.2009, h. 01:10 marpas93
a jakiś tuning albo wersja 400fps możliwe? (wiem, trochę wcześnie na takie pytania ;p )
tak czy inaczej, już zbieram kase
Neonov 24.04.2009, h. 12:16 Neonov
do kolimatorów "millitary red/g. dot" - czyli ze niby do jakich?????????????? orietuje sie ktoś? do aimpointów?
Draq 24.04.2009, h. 13:46 Draq
mniah mniah....nareszcie coś co nie wygląda jak skrzyżowanie glebogryzarki ze spawarką. Piękne, czyste, klasyczne m4, jak tylko wygram w totka albo okradnę bank to zafunduję sobie coś takiego