Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w polskich sklepach

Polska, 21.04.2009, h. 22:54, dodał: Promant
21

W ofercie SpecShop oraz ASG Shop znalazło się kilka ciekawych produktów, w tym lufy precyzyjne i granaty 40mm Vanaras oraz pistolet Socom Gear 1911 MEU Tan.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród nowości na stronie SpecShop można nabyć, opisywany już szczegółowo w newsach, pistolet full metal GBB produkcji firmy Socom Gear, w wersji piaskowej: 1911 MEU S.O.C.

 

 

Długość całkowita: 212mm. Waga: 960g. Prędkość początkowa: 300-330fps. Cena: 525PLN.   

 

 

SpecShop oferuje również niskoprofilowe gogle produkcji BFT, będące kopiami gogli taktycznych LPG. Gogle posiadają szybki poliwęglanowe o grubości 3mm i pasują do hełmów typu MICH. Wersja zwykła, w cenie 95PLN, dostępna jest w kolorze piaskowym i zgaszonej zieleni.

 

 

 

Wersja Deluxe, w cenie 145PLN, dostępna jest w kolorze zielonym i czarnym.

 

 

 

ASG Shop włączył do oferty urządzenia wylotowe w formie amplifierów, tym razem produkcji Deep Fire. Dostępne w kolorze czarnym i srebrnym. Cena: 92PLN.

 

 

 

Sklep oferuje także granaty 40mm produkcji Vanaras, o pojemności 36BB oraz 54BB, wykonane z aluminium. Cena za sztukę: 129PLN.

 

 

 

Dostępne są również lufy precyzyjne 6.03mm, tego samego producenta. Wykonane z chromowanego mosiądzu, dostępne są w długościach: 363mm [79PLN] oraz 493mm i 509mm [85PLN].

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.specshop.pl

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 21.04.2009, h. 23:14 Gogin
Ciekawi mnie jakość tych luf Vanaras, chociaż ich znak firmowy jest dość... specyficzny ? :E
Germ 21.04.2009, h. 23:22 Germ
Vanaras - coś mi się to kojarzy z rsov.com... Jest do nich link na wspomnianej stronie.
Lagodkin 21.04.2009, h. 23:23 Lagodkin
"z kąd masz lufę??"
"z kaczki" ??
No teraz będzie trzeba czekać na opinie bo cena jest dość ciekawa.
uzi43 21.04.2009, h. 23:26 uzi43
A czym się różni wersja delux tych gogli od zwykłej?

EDIT:
już na specshopie sprawdziłem
greniu 21.04.2009, h. 23:29 greniu
przypuszczam, ze deluks ma komplet szybek i skarpete, ale to tylko przypuszczenia
FanASG 22.04.2009, h. 00:14 FanASG
Veneras hmmm tak jakbym już te logo i nazwę widział i słyszał...
możliwe że na jakiś targach broni to było chyba nawet tu relacja gdzieś z tego jest:D
ramiel 22.04.2009, h. 05:15 ramiel
Vanaras robi superuberhipermega tanie granaty z tworzywa które są na specshopie chyba.
Fenr1r 22.04.2009, h. 08:33 Fenr1r
Lufa Venaras - w opisie na asgshop - "Producent: Prometheus"
Ciekawe
shamoth 22.04.2009, h. 08:47 shamoth
A mnie zastanawia producent tych precek Vanaras, wg asgshop'u to prometheus...
Jeśli to nie błąd to możemy liczyć na jakość promyka za rozsądną cenę pod warunkiem że chrom jest dobrze nałożony na mosiądz...
No i pytanie teraz Madbull, JB-Unicorn czy Vanaras...
assassinRPG 22.04.2009, h. 10:18 assassinRPG
Vanaras wypuścił wcześniej kopie małego PEQ.
Może stąd te skojarzenia u was
0utsider 22.04.2009, h. 11:11 0utsider
Ciekawe czy Vanaras to produkty Prometheus'a które nie przeszły kontroli jakości. Przydałaby się jakieś opinie.
shamoth 22.04.2009, h. 13:16 shamoth
Dzwoniłem do asgshopu, podobno to błąd w opisie i nie produkuje ich promyk.
Co nie zmienia faktu że precki wygladają jak promyka ale jeszcze nie mieli okazji ich przetestować... może to jakaś tańsza marka promyka albo promyk to robi na zlecenie i zamiast stali czy co tam jest użyte do produkcji oryginałów używają mosiądzu.

Przydała by się jakaś recka lub test tych precek bo jakoś miękki mosiądz i chrom mi nie pasują...
spet 22.04.2009, h. 13:29 spet
To ze spec shopu, a nie ASG shop
Fenr1r 22.04.2009, h. 14:10 Fenr1r
Na dniach jakoś zapewne będę kupował tą preckę 509mm, wtedy się okaże co i jak niby mam 6,04 montowaną przez krakmana w M16A4 JG III gen., ale ile to ma się z prawdą, to kto wie
Promil47 22.04.2009, h. 16:04 Promil47
Fenr1r jak już przetestujesz tą lufę to napisz jak się sprawuje. A jak recke napiszesz to tez sie nie obraze
cassius 22.04.2009, h. 16:40 cassius
wija99 zanim cos powiesz to sie zorientuj troche. On kosztuje 150$, nie 60
gosci 22.04.2009, h. 17:51 gosci
MEU świetnie leży w ręku jedno nabicie maga starcza na 15 strzaqłów i jeszcze zostajne ale na ile to jeszcze nie sprawdziłem kopnięcie przyzwoite, celność dobra choć doświadczenia nie mam z kalmkami . CO do ceny zacznijmy jeszcze od tego że dolar dawno nie jest po 2 zł co by sugerowałą wypowiedz wija99, dziś chyba stał po 3.5 czy coś takiego. A i jest zdecydowanie ciemniejszy nizeli na fotkach ze sklepu
lemonzawodowiec 22.04.2009, h. 17:54 lemonzawodowiec
Dlaczego usunięto mój komentarz? Ja tylko dałem propozycję... Nie wiem jak to odebrać...
scynek 22.04.2009, h. 19:14 scynek
Gogle naprawdę fajne, nie ma co. A ta lufa, wartoby się zastanowić nad zakupem...
wija99 22.04.2009, h. 19:41 wija99
FAktycznie popieprzyły mi się klamki. Chodziło mi o tą co jest kilka newsów niżej. mój błąd.
cassius 22.04.2009, h. 20:09 cassius
No moglo Ci sie pomerdac bo ostatnio bylo sporo tego w newsach