Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Świat, 21.04.2009, h. 22:06, dodał: Promant
22

Cyma: nowe repliki ASG AEG. LCT: AK Pistol. Strona MGW. Gunner Airsoft: P226R A.C.M. WGC: oporządzenie Action.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano zdjęcia zapowiadanych replik firmy Cyma. Obok AIMSa [CM-050], który jest już dostępny w sprzedaży, możemy poznać ostateczny wygląd repliki AKMS [CM-048S], a także MP5K [CM-041K] oraz MP5 PDW [CM-041PDW].

 

 

 

Firma LCT Airsoft skierowała do dystrybucji zapowiadaną od dawna replikę: AK Pistol. Replika oferowana jest w serii limitowanej: jedynie 90 sztuk.

 

 

Ruszyła strona internetowa MGW: Moauro's Gun Works, czyli firmy rozpoczynającej produkcję replik WWII AEG Sprinfield i Lee Enfield. O replikach pisaliśmy już w newsach.

 

 

Na stronie Gunner Airsoft dodano replikę chińskiej produkcji: P226R. Pistolet A.C.M. jest kopią repliki firmy Tokyo Marui, ale w wersji full metal. Cena: 44USD.

 

 

W ofercie WGC rozpoczęto przedsprzedaż oporządzenia Action: One Touch Release Body Armor oraz hydration carrier. Kamizelka typu MOLLE, w systemie quick release, oferowana jest w kolorze zielonym i wykonana z nylonu. Zestaw zawiera dwie atrapy płyt SAPI. Elementy kompletu widoczne są na zdjęciu. Cena: 142USD.

 

 

Osobno można nabyć także zielony pojemnik na camelback, również wykonany z nylonu. Cena: 20USD. 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.moaurosgunworks.webs.com

www.gunnerairsoft.com

www.wgcshop.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
mysiorov 21.04.2009, h. 22:18 mysiorov
Mp5k cymy metal body ? jeżeli tak to pokłon , jeżeli nie to bez odpowiedniej ceny "nie dorówna" galaxy
Dogtag 21.04.2009, h. 22:21 Dogtag
Bardzo ładne to PDW. Oby przebiło Galaxy.
Brenten 21.04.2009, h. 22:25 Brenten
Ciekawe cz 048S będzie trapiła przypadłość z kolbą tak jak 028S. Oby nie. MP5K super, żeby tylko jeszcze fpsy miała rozsądne jak na krótką wersję przystało.
Tuksiak 21.04.2009, h. 22:25 Tuksiak
ooooo tototo... Mam nadzieję, że te MP5Ki będą w metalu. bebechy zawsze z Galaksiaka będzie można przełożyć.
SIG też mniamuśny.

Qrczaki idę pozmywać, czy tam poodkurzać... trzeba sobie plusy u Małżonki na wydatki porobić .
gosiak 21.04.2009, h. 22:35 gosiak
Niniejszym zatwierdzam wydatek na SIG'a. Nie musisz dziękować. ;-p
mysiorov 21.04.2009, h. 22:37 mysiorov
W sumie to jeżeli cyma juz wszystko robi z metolowym body to dlaczgo by nie te kurce. Będzie hit, oby i cenowy.
Promant 21.04.2009, h. 23:06 Promant
Ech, przecież były zdjęcia w newsach wersji przedprodukcyjnych tych MP5 Cymy, jeszcze nie pomalowanych i była mowa, że są full metal.

$3
Tuksiak 21.04.2009, h. 23:25 Tuksiak
Sorry nie widziałem tego newsa.
uzi43 21.04.2009, h. 23:28 uzi43
No to teraz czekam, aż AKMS CYMY i ten SigSauer pojawią się w polskich sklepach ;p
Mam nadzieję, że cymka niedługo się pojawi...
LogaN 21.04.2009, h. 23:33 LogaN
Poza tym CM.041 to oznaczenie serii MP5tek z metalowym korpusem .
Gogin 22.04.2009, h. 00:04 Gogin
Czyżby kurczaki miały pełne rączki, nie puste jak w wersji ostrej/Galaxy/Marujcu ? Czy oczka już nie te ? Już mi się podobają, jak jeszcze mają body ze stali a nie ZnAl'u to życie stanie się piękniejsze
Metzeger 22.04.2009, h. 00:10 Metzeger
Mam nadzieję że MP5K trafi niedługo do Polski. Oby cena nie była zaporowa...
Prezes_____ 22.04.2009, h. 08:50 Prezes_____
Podobno zaniedługo będą w sprzedaży mp5 sd z cymy, jak poinformował mnie jeden ze sklepów( bez nazw, nie chce robić reklamy)
zborekp 22.04.2009, h. 10:00 zborekp
"Ciekawe cz 048S będzie trapiła przypadłość z kolbą tak jak 028S."
Raczej nie Pod tym linkiem na wmasg, co dał Promant, widać, że ramiona kolby są stalowe.
Mavie 22.04.2009, h. 12:10 Mavie
Ehhh... a dopiero co kupilem byle jaka replike na budynki a tu cymowskie MP5 sie pojawiaja
Ulner 22.04.2009, h. 13:20 Ulner
E mi się AIMS najbardziej podoba(chociaż AKMS wcale nie gorszy), ciekawe jak z ceną.
Tony Halik 22.04.2009, h. 14:42 Tony Halik
Ja chcę tanie metal body do MP5k! Ja potrzebuję tanie metal body do MP5k!
A tak poza tym, to CM048-S zacnie wygląda. Jakbym miał sobie kupić jakiegokolwiek kałacha, chyba byłaby to właśnie owa cymka.
polskipolakpl 22.04.2009, h. 16:52 polskipolakpl
Jeszcze tylko kwestia czy to MP5K jest z gearboxem v2 czy v3...
Ownage 22.04.2009, h. 17:33 Ownage
AKMS i AIMS pewnie ok. szesc, siedem baniek beda kosztowac. Mysle, ze to nie wygorowana cena biorac pod uwage, ze jakosc bardzo dobra (jak na chinczyka)
zborekp 22.04.2009, h. 20:59 zborekp
sześć, siedem baniek?
AIMs kosztuje $$$128$$$ na gunnerairsofcie. AKMs powinien podobnie kosztować..W polsce drożej ale bez przesady...
mprzygoda 22.04.2009, h. 21:49 mprzygoda
Nono. Czekam na recenzje tego mp5k
uzi43 22.04.2009, h. 23:11 uzi43
Tak tak, sześć albo siedem stów, zobacz sobie ile kosztuje nowy AKM cymy u krakmanów.