Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 20.04.2009, h. 22:26, dodał: Promant
31

DBoys: replika ASG AEG AKMS. RedWolf Airsoft: PGM Mini-Hecate .338 preorder. Airsoft GBB: przedsprzedaż produktów. Uncompany Custom: Magpul 9" SBR AEG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprawdzie brak jeszcze szczegółowych informacji, ale zaprezentowano już pierwsze zdjęcia zapowiadanej repliki firmy DBoys: AEG AKMS.

 

 

 

 

Na stronie RedWolf Airsoft prowadzona jest przedsprzedaż repliki karabinu snajperskiego PGM Mini-Hecate .338. Cena: 1199USD.

 

 

Firma Airsoft Gas Blowbacks poinformowała, że oferowane przez nią zestawy GBB są już kompatybilne z lufami wewnętrznymi do replik AEG. Można zastosować dowolną lufę precyzyjną. Firma Airsoft GBB rozpoczęła przedsprzedaż produktów: 

 


 
 

Uncompany Custom oferuje ciekawą replikę: Magpul 9" SBR AEG. Replikę złożono, przede wszystkim, z najwyższej jakości części produkcji firm: Magpul PTS, King Arms, Bomber Airsoft i Dytac. Lufa wewnętrzna 6.04 KM Head. Waga: 3250g. Prędkość początkowa, według życzenia klienta: od 350 do 450fps. Cena: 922.50USD.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.redwolfairsoft.com

www.uncompany.com

www.airsoftgasblowbacks.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wiecierlancut 20.04.2009, h. 22:36 wiecierlancut
Coś nie tak z magazynkiem na tym filmiki, strasznie lata.
raku 20.04.2009, h. 22:37 raku
Snajpa podobna do BOR'a rodem z Polski
Germ 20.04.2009, h. 22:38 Germ
To ja czekam, aż AKMS w Polsce będzie... I czekam, aż uzbieram pieniądze.
Oddam nerkę w dobre ciało, oddam AKS-74 w dobre ręce.
poldeck 20.04.2009, h. 22:46 poldeck
W pewnym momencie wyraźnie widać jak zamek się zacina i nie dochodzi do przodu.
Gogin 20.04.2009, h. 22:51 Gogin
No co do maga to faktycznie lata niczym... wróbel w powietrzu, haha .
uzi43 20.04.2009, h. 22:56 uzi43
AKMS od dBoys, jeszcze podobno od CYMY ma być, to niech tylko w przeciągu miesiąca oba pokażą się w Polsce, a stanę przed najwspanialszym dylematem ;p
wija99 20.04.2009, h. 22:57 wija99
Faktycznie magazynek lata. Co do PGM to nie powinien mieć innego chwytu pistoletowego?
Magpul ładny tylko ta rączka coś za krótka mi się wydaje.
AKMS jest piękny/a mimo tego że nie nie na widzę Emek i Ak ( ze względu na popularność) Może to dlatego że ma najwygodniejszą ("moje zdanie") kolbę.
Front Grip jest z drewna? domyślam się po miedzianych nitach że tak.
Azur 20.04.2009, h. 23:00 Azur
Miałem robić tuning w Gietce...ale ten AK... on się tak uśmiecha i krzyczy "weź mnie, weź mnie". Poezja.

Snajperka też niczego sobie
Wyborowiec 20.04.2009, h. 23:05 Wyborowiec
Piękny ten AKMS
pitv 20.04.2009, h. 23:26 pitv
akms piękność...
KWIA_TEK 21.04.2009, h. 00:24 KWIA_TEK
W "ostrym" AKMS podczas strzelania magazynek też lata i pokrywa zamka lata... zresztą wszystko tam lata. Taki urok tego AWTAMATA.
Cement 21.04.2009, h. 02:08 Cement
Pięknie że jest tylu napalonych na tego AKMSa czyli można się spodziewać, ze niedługo potem na allegro i w komisie pojawią się używki za śmieszne pieniądze ... a wtedy ja wkroczę do akcji(no chyba ze nie wytrzymam i pociągnę z HK ) Tak jak teraz AK74 za 200-250 zł LOL
Prezes_____ 21.04.2009, h. 07:58 Prezes_____
Kolba w tym ak bardzo ładnie zrobiona, niespodziewałbym się
Bohun74 21.04.2009, h. 08:05 Bohun74
Mam AKSU od DBoys/P&J co prawda to zwykły elektryk bez specjalnych wodotrysków, ale magazynek też nie siedzi sztywno, w tym modelu na filmie chyba bardziej się to rzuca w oczy bo jest dodatkowy element w postaci odrzutu rączki przeładowania - moim zdaniem ważne, że dobrze podaje kulki - w sumie z mojego gnata jestem zadowlolony, więc tylko czekać kiedy Krakman w AKSie wzmocni bebechy, chyba... że Chińczycy też o to zadbali ?
qba223 21.04.2009, h. 08:36 qba223
Mam AK-74 od DBoy'a i jestem z niego zadowolony. Wykonanie z drewna i metalu daja fajny efekt na tle niektorych innych replik z "lepszych" firm, ktore nie wszystko maja dopracowane. Prawda jednak jest, ze w moim Boy'u magazynki nie chcialy wchodzic w gniazdo, rozwiazaniem byl pilnik;-) dwa male pociagniecia i teraz kazdy mag od KALACHA wejdzie:-) Firma DBoy produkuje coraz lepsze repliki za nie duze pieniadze, wiec zachecam do zakupu replik z tej firmy:-)
men3L 21.04.2009, h. 09:10 men3L
Kupujcie, ciekawe kto pierwszy kolbę złamie
SoP-PeL 21.04.2009, h. 10:56 SoP-PeL
Jestem ciekaw, jak szybko mit AKMSa padnie:-)

Każdy kto używał go w polu wie że to cholerstwo ma tak niewygodną kolbę że to nieporozumienie:)
hilaran 21.04.2009, h. 12:02 hilaran
mini-hecate, 380 fpsów. no to rzeczywiście karabin snajperski jak ta lala.
Germ 21.04.2009, h. 13:57 Germ
men3l - można kupić kolbę od ostrego...

Podwójne łożyskowanie sprężyny (prowadnica i tłok) i wszystko lata. Dosłownie.
wija99 21.04.2009, h. 15:42 wija99
@Hilran
Bo to jest Snajperka do walki w budynkach.
PvG 21.04.2009, h. 16:36 PvG
A ja teraz w studium wojskowym składam i rozkładam AKMS (kbkak)
Dźwięk przeładowania jest wspaniały (toć oryginalny!)

Mam nadzieję, że replikę się lepiej rozkłada :/
figo79 21.04.2009, h. 17:24 figo79
hilaran to zobacz sobie ile ma m24 CA w stocku... ja nie wiem czy wy wiecie że swoje repliki możecie tuningować?? bo po niektórych postach to wnioskuję że najlepiej by było dostać 900 efpeesów w stocku ...
oFca_pila 21.04.2009, h. 19:37 oFca_pila
wiedza o tuningu tylko chionole daja wiecej fps ;P
radzio2k 21.04.2009, h. 20:04 radzio2k
z czego jest chwyt pistoletowy w AKMS?
Dudasz 21.04.2009, h. 20:20 Dudasz
Chwyt w AKM jest z balkietu
Promant 21.04.2009, h. 21:03 Promant
Dobrze, że nie z baletu. W oryginale jest z bakelitu. W replice z plastiku.

BTW
SoP-Pel ma rację, kwestia wygody kolby AKMSa... hm, jest żadna.
Nawet strzelanie z repliki, nie mówiąc o ostrym, jest niewygodne.

Ale AKMSa trzeba mieć. Choćby po to żeby mieć.
Dlatego mam, i to nie jakiś ruski wypłosz tylko KBK AKMS z polskimi oznaczeniami. Cacuszko.

I wątpię żeby kolba boya była choć trochę wytrzymalsza od innych wersji tej repliki. Prawo murphy'ego. W końcu i tak trzaśnie.


BTW2

Jak już ktoś sie wymądrza na temat hekate to powinien chyba przeczytać dokładniej. Prędkość początkowa podana jest na 134a.
FAHR 21.04.2009, h. 21:38 FAHR
Aj tam, nie przesadzajcie z tą kolbą, osobiście biegam z aksem i sobie chwalę:) (nie wydaje mi się żeby inny kąt zaklinowania kolby robił jakąś różnicę)
Klimat jest najważniejszy, ergonomia jest dla tych, co lubią strzeladełka w stylu na przykład tych austriackich zabaweczek;)
Germ 21.04.2009, h. 22:07 Germ
Będę to mówił wszędzie - można kupić kolbę od ostrego za 140 złotych.
Promant 21.04.2009, h. 22:13 Promant
I co Ci da kolba od ostrego drogi geniuszu?

Wytrzymałość kolby w ostrym polega na jej mocowaniu - oś biegnie na wylot przez korpus, a w replice masz gearbox co powoduje, że mocowanie jest płytkie i w wersji stalowej tez opiera się na gównianych blaszkach i krótkich śrubkach.

To nie kolba jako taka jest problemem tylko kruchy system zawiasu. I ostrej też inaczej nie osadzisz, więc możesz sobie powtarzać wszędzie i do bólu.
Kolba od ostrego nic nie zmieni, nawet jak będzie po 5 złotych.
helgrind 21.04.2009, h. 22:22 helgrind
Ładne drewienko w AKMS'ie.
I tak do zjechaniaaaa .
SoP-PeL 22.04.2009, h. 00:13 SoP-PeL
Promant jeśli mogę dodać anegdotę.

W ostrym kolba to też zmora wojskowych rusznikarzy.
Np. chłopaki z rozpoznania namiętnie niszczą kolby. Podczas zjazdów linowych ze śmigłowców uderzają kolbą o ziemię - impet jest taki że uderzenie przeładowuje broń - a to, że kolba się nie składa później... no to jest właśnie zmora rusznikarzy

Btw. tak Twoja replika kbk jest śliczna:)