Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w chińskich sklepach

Świat, 18.04.2009, h. 17:09, dodał: Promant
22

W ofercie sklepów Gunner Airsoft oraz RSOV pojawiły się nowe produkty.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep RSOV oferuje gazowy rewolwer produkcji HFC: HG-131C.

 

 

 

Taiwańska replika to rewolwer o lufie 3", ładowany 6-cioma łuskami.

 

 

 

Cena: 38.99USD.

 

 

 

Gunner Airsoft wprowadził do oferty pistolet GBB Tercel full metal M1911, z oznaczeniami Colt. Replika posiada metalowy szkielet, zamek i lufę zewnętrzną. Jest w pełni kompatybilna z 1911 TM. Cena: 52USD.

 

 

Pojawiły się w sprzedaży zapasowe magazynki do repliki StG44 firmy AGM. Na razie tylko wersja hi cap. Na stronie Gunner Airsoft w cenie 13USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com

www.rsov.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kozaq 18.04.2009, h. 17:33 kozaq
1911!!! sprzedam mózg! mało używany! CHCĘ TĘ COLTĘ
janek337 18.04.2009, h. 17:53 janek337
coś tanie ostatnio te pistolety
wajser 18.04.2009, h. 18:32 wajser
janek za granicą tak u nas nie będą tanie...
Dawidzik1 18.04.2009, h. 18:57 Dawidzik1
No to czekamy na low capy do Stg'a
wija99 18.04.2009, h. 19:00 wija99
Na wakacje do Niemiec na truskawki trzeba jechać zarobić. Tanie bo nie schodzą im widocznie, kto miał kupić to kupił sobie Chińczyka 430FPS i twierdzi zę nie potrzebna mu broń boczna.
maeglin 18.04.2009, h. 19:30 maeglin
Nie wiem po co kupować sobie dodatkowe magazynki, jeśli są to hi-capy.. Tyle jak komuś się rozleci..
I tak moim zdaniem używanie hi-capów świadczy tylko i wyłącznie o poziomie użytkownika i to nie za wysokim..
pumbishon 18.04.2009, h. 19:38 pumbishon
Ja też preferuję coś o mniejszej pojemności ale pamiętaj, że nie wszyscy mają na to pieniądze żeby kupić kilka low'ów, mid'ów o realach nie wspominając.
volf13 18.04.2009, h. 19:58 volf13
ten rewolwer wygląda identycznie jak firmy Bell
Panocek 18.04.2009, h. 20:10 Panocek
O tym, że do niektórych replik (jak stg choćby) w ogóle nie ma magazynków innych niż hi-cap nie muszę chyba wspominać?

Może i hi-capy to wujek samo zuo, ale by móc normalnie grać/brać udział wystarczy jeden hi-cap. Low-capów trzeba mieć przynajmniej 4 (i mieć gdzie to w miarę wygodnie nosić), a i tak daje to mniej kulek gotowych do boju niż w hi-capie.
hologram 18.04.2009, h. 20:40 hologram
Za to mid-cap czy real-cap nie chrzęści, no i daje tą niebagatelna frajdę z możliwości wymieniania magazynków będąc za rogiem pod ostrzałem

A ceny pistoletów faktycznie całkiem interesujące. Colt fajny, ale ja i tak wolę MEU.
Dragunow 18.04.2009, h. 21:05 Dragunow
O kurde..... Panocek dziecko drogi masz rację. Trzy hi capy dres i w las. no i 500 fps...
Panocek 18.04.2009, h. 21:30 Panocek
Dragunow, to sobie działaj w takim konfigu na strzelankach. No chyba, że wolisz mieć takie stg 44 z low-capami, które nie istnieją. Broń bez magazynka, to jest to!

PS, 500fps w mp5k do budynków, broń główna musi miec przynajmniej 1000fps, inaczej -100 pkt do lansu.

maeglin 18.04.2009, h. 21:50 maeglin
Nie i to są wyjątki które tak bolą (jak choćby Stg).

Kiedy masz low-cap'a musisz oszczędzać amunicję, co oznacza że musisz celować, czasami nawet podliczać kulki. Większość żołnierzy nie dostaje broni z magazynkami bębenkowymi...

Kiedy ma się hi-capa zasadniczo strzela się serię 50-100 kulek w stronę przeciwnika, a nie CELUJE w przeciwnika Od blokowania przeciwnika, etc. służy broń wsparcia - ciężki, albo ręczny karabin maszynowy który w sumie do niczego innego się nie nadaje (M249, MG42, M60...) W asg właśnie większość karabinów z hi-capem robi za broń wsparcia... (czyli na oko 50% uczestników przeciętnej strzelanki) ;/

Nie wiem jaka jest frajda czy satysfakcja z trafienia kogoś serią 100 kulek...

A co do cen low-cap'ów to bez przesady... Można dostać dobre low-capy w ludzkich cenach, dzięki producentom chińskim.
Ahmed 18.04.2009, h. 21:56 Ahmed
nie ujmując nikomu łatwo jest być dzieckiem hi capa i nic tylko sobie podkręcać ale gdzie tu realizm i prawdziwa satysfakcja z gry ???
Ktoś tu pisz że nie ma gdzie chować magazynków i że ma być wygodnie hehehe
jak tak byśmy wszyscy podchodzili to znając życie większość by siedziała przed kompami niż w polu:D
Odnośnie Hi capa do stg to na wszystko przyjdzie czas i low się pojawią prędzej czy później.
pozdrawiam Ahmed
ps.nie samymi fps i hi capami człowiek żyje
Promant 18.04.2009, h. 22:29 Promant
Inna sprawa jak ktoś użytkuje magazynek, a inna sprawa czy dany typ magazynków w ogóle jest do danej repliki dostępny.
Nawet jeżeli nie będzie mid capów to jaki problem użytkować hi capa jak low czy reala? Wystarczy ładować jak reala.
Jaki problem zablokować podawanie i ładować jak reala? Jeśli ktoś bardzo pragnie realizmu to i hi capa przerobi odpowiednio przy braku mid czy low capów na rynku.
Nie takie rzeczy się robiło.

A jeśli ktoś chce tylko siać, to i tak kupi hi capa, nawet jak low capy będą po złotówce
Na szczęście kwestia limitów ammo i rodzaju magazynków to gestia orga gry.
maeglin 18.04.2009, h. 22:31 maeglin
Niestety, co nie zmienia faktu ze i tak 50% osób się nie stosuje do tych limitów...
Frontal 18.04.2009, h. 23:22 Frontal
Aj, cholerka. Piękny ten HG... Tylko czy to metal.
Draq 19.04.2009, h. 10:51 Draq
ależ panowie, panowie....dyskusja na temat "hi-cap", "limity" to nie tu...
Tak patrzę sobie na ten przepiękny m1911 i liczę ile dni będę musiał pościć (i tutaj wcale nie chodzi mi tylko o jedzenie) żebym mógł sobie takiego zafundować...czemuż ach czemuż ja muszę coś jeść?!
SHOGUN_YAMATO 19.04.2009, h. 16:39 SHOGUN_YAMATO
Hm... ja tam sobie lubię posiać Ale tylko czasem I czekam cały czas na PPS-43.
WolfHeart 19.04.2009, h. 19:34 WolfHeart
Tercel? A czemu to wygląda jak Bell?
O ile kojarzę, Bell miał być likwidowany czy jakoś tak, więc czyżby nowa nazwa, stary towar?
ravic 20.04.2009, h. 16:44 ravic
Ten rewolwer od HFC to bardzo stara konstrukcja tylko sklep ten wprowadzil go w koncu do swojej oferty. A bell to byla kopia właśnie tego HFC. Coś 200 fps ma to na Green gazie. W Polsce był na jednym sklepie w cenie 240zł kiedyś.
volf13 24.04.2009, h. 14:11 volf13
mam tego bella M10 S&W i jednak nie jestem zachwycony... łuski wyglądają identycznie i pewnie pasują tak samo więc rewolwer można sobie darowac pomimo, że ładnie wygląda nic więcej