Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości c.d.

Świat, 16.04.2009, h. 22:20, dodał: Promant
24

Magpul PTS: ASG AEG MOE Carbine deluxe version. G&P: kolimator 0P Red Dot. CYMA: CM-050A AIMS PMC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Magpul PTS oferuje ciekawą replikę: AEG MOE Carbine deluxe version.

 

 

Replika w edycji limitowanej, reklamowana jako high performance AEG, trafia obecnie do dystrybucji.

 

 

W AEGu MOE Carbine deluxe version zastosowano gearbox Turbo V.2, z silnikiem, produkcji firmy Systema, lufę precyzyjną BS 6.04mm/303mm Systemy oraz metalową komorę HU i gumkę HU - również marki Systema. Części marki PTS, które wykorzystano w replice to: metalowy korpus, polimerowy chwyt przedni MOE, chwyt pistoletowy MOE, kolba MOE, adapter zawieszenia z montażem zawieszenia, PMag o pojemności 120BB oraz celownik MBUS [rear sight].

 

 

Prędkość początkowa: 350fps. Replika dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz dark earth.

 

 

RedWolf Airsoft włączył do oferty produkt firmy G&P: kolimator 0P Red Dot z montażem bocznym, o którym pisaliśmy już w newsach. Cena: 96USD.

 

 

Opisywany w jednym z ostatnich newsów AEG firmy CYMA: AIMS, który dostępny jest w sklepach chińskich, doczekał się już kolejnej wersji: CM-050A AIMS PMC. Replika full metal jest już oferowana na stronie AirSoft Global. Długość: 700mm-905mm. Waga: 3320g. Długość lufy wewnętrznej:  420mm. Magazynek hi cap, o pojemności: 600BB. W komplecie aku 8.4V 1400 mini i ładowarka. Prędkość początkowa: 370-390fps na 0.2BB. Cena: 168USD.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com 

www.airsoftnews.fr 

www.airsoftglobal.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Sputnik_ASG 16.04.2009, h. 22:26 Sputnik_ASG
Piękna ta emeczka w Tanie
uzi43 16.04.2009, h. 22:37 uzi43
Łoł... Ta nowa CM-050A wypas To jest kopia VFC?
Niech w końcu AIMSa wypuszczą, to już w ogóle bym był najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi
tylko teraz zauważyłem, że przedni chwyt to chyba od AK74 jest. I brakuje mu chyba na dole szyny...
Germ 16.04.2009, h. 22:59 Germ
Wygląda na VFC. Ale nie daję głowy.
Z tego AK już blisko do Tantala lub nawet Beryla.
ohai 16.04.2009, h. 23:00 ohai
uzi43:
Co? Kto?
No cóż CYMA już wypuściła AIMS... Parę newsów wcześniej masz o tym wzmiankę.
$3
Taa... nie powiem. Fajnie się robi
Tak poza tym cieszy, że wydaję się (duh... na razie się TYLKO wydaje) że chińczyki przestały produkować "potwory" z ~500 fps na starcie...
390 - nadal jest to dosyć dużo, ale to już jakiś krok naprzód (no, w zasadzie to do tyłu ).
uzi43 16.04.2009, h. 23:09 uzi43
Mój błąd, napisałem co innego niż myślałem... O AKMSa mi chodziło
Ad4m 17.04.2009, h. 09:26 Ad4m
Piękny ten RedDot ;P a EmKa to cudo xd
grzechotnik 17.04.2009, h. 09:27 grzechotnik
Szczerze mówiąc emeczka w piasku kusi. Chociaż tak zdechlawo wygląda.

Po ile są?

Pozdrawiam serdecznie.
ilian 17.04.2009, h. 09:45 ilian
Emcia jest cudna
Horblower 17.04.2009, h. 10:12 Horblower
uzi43 napisał:
Tak poza tym cieszy, że wydaję się (duh... na razie się TYLKO wydaje) że chińczyki przestały produkować "potwory" z ~500 fps na starcie...
390 - nadal jest to dosyć dużo, ale to już jakiś krok naprzód (no, w zasadzie to do tyłu icon_razz.gif).

A który chińczyk AEG, poza semi snajperkami, ma około 500 fps na starcie bo ja takiego nie znam a chętnie bym poznał?
MrHK 17.04.2009, h. 14:04 MrHK
Jedna z replik BE- 480fps
firefox4 17.04.2009, h. 14:17 firefox4
Na temat wyglądu: troche podobne do berylka i troche do AKM 47 z kolby
stalker190 17.04.2009, h. 15:10 stalker190
Emka bez kilometrów risów! Jakie to piękne ,gładkie ,można z nią spac i rano nie będzie malinek i zadrapań! AIMS też miły dla oka;)
Germ 17.04.2009, h. 15:20 Germ
firefox4 - jakie AKM 47? Nigdy o czymś takim nie słyszałem.
Kolba jest tantalowata, nie berylowata.
gadzinka 17.04.2009, h. 15:45 gadzinka
Kolba jest AIMS'owa, tantal ma inną.
A jakieś PMC tego używa? Nadawało by się do stylizacji np. Blackwatera?
cardamon 17.04.2009, h. 16:22 cardamon
swietna cena za ten kolimatorek w polszy pewnie bedzie ok. 600 zł a na alledrogo jest identyczny po 199 zł :>
JaChu 17.04.2009, h. 18:43 JaChu
"A jakieś PMC tego używa? "
Wydaje mi się ,że w filmie "The Hurt Locker" widziałem dwóch najemników z takimi ,ale pewności nie mam.
Manyu 17.04.2009, h. 19:03 Manyu
pikna ta Mka
cassius 17.04.2009, h. 19:51 cassius
jak Cymka zacznie kosztowac 200$ to bedzie już pewnie wypas sprzet
zborekp 17.04.2009, h. 20:11 zborekp


"Na temat wyglądu: troche podobne do berylka i troche do AKM 47 z kolby"
Akm47? Po takim nazewnictwie nie wiadomo czy ci chodzi o AKm-a, czy o Ak47;P
Podobne bo pomalowane na czarno...?, "troche do AKM 47 z kolby" AKM-s albo AKS mają kolby składane od dołu jak MP40, a nie w bok jak tantal,.
Promant 18.04.2009, h. 11:02 Promant
Hurt Locker to film fabularny więc mogą tam wcisnąć wszystko. A tak konkretnie to mają tam AKMSy z frontem TDI Arms.
johny13 18.04.2009, h. 13:21 johny13
Wystarczy zmienic tylko nakladki na lufe i ma sie prawdziwego ddr-owskiego kalacha
$3
ShikamaruNara 18.04.2009, h. 13:43 ShikamaruNara
A gdzie obiecany AKMS Cymy?!
Marius7 22.04.2009, h. 18:59 Marius7
co oni sie uwzięli na AIMSa?
tomaszlo666 25.04.2009, h. 15:15 tomaszlo666
suuuper! dzięki CM-050A będe mógł wreszcie odwzorować prawie w całości żołnierza 1PSK, brakuje mi tylko Wist94 i będzie zaje%*&#@$!!!^^