Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie SpecShop

Polska, 16.04.2009, h. 00:29, dodał: Promant
10

SpecShop włączył do swojej oferty nowe produkty firm MadBull i Socom Gear.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród nowości na stronie SpecShop pojawiły się kolejne produkty firm MadBull i Socom Gear.

Opisywane niedawno w newsach, nowe shells'y MadBull do replik strzelb gładkolufowych, wykonane z metalu i akceptujące green gaz, Co2 oraz propan. Zasada działania podobna do granatów airsoftowych 40mm. Cena kompletu 5 sztuk: 295PLN.

 

 

Front RIS MadBull na licencji firmy Noveske, pasujący do luf M16 i dłuższych. Długość: 12.658" [320mm]. RIS wyprodukowany w technologii CNC z aluminium lotniczego anodowanego na kolor czarny. Specjalny montaż do podstawy lufy zewnętrznej zapewnia dużą swobodę regulacji oraz pewne mocowanie konwersji. Na bokach otwory do mocowania uchwytów zawieszenia taktycznego typu QD. Cena: 415PLN.

 

 

Front RIS MadBull na licencji firmy Noveske, pasujący do luf M4, M733 i dłuższych. Wersja open pozwalająca na zamontowanie osłony bez konieczności demontażu stałej szczerbinki. Długość: 10" [250mm]. RIS wyprodukowany w technologii CNC z aluminium lotniczego anodowanego na kolor czarny. Specjalny montaż do podstawy lufy zewnętrznej zapewnia dużą swobodę regulacji oraz pewne mocowanie konwersji. Na bokach otwory do mocowania uchwytów zawieszenia taktycznego typu QD. Cena: 415PLN.

 

 

Wykonana z metalu lufa zewnętrzna firmy MadBull do replik serii P90. Gwint 14mm CCW. Długość: 195mm. Cena: 110PLN.

 

Lufa.jpg" alt="" width="500" height="292" />

 

Lufa2.jpg" alt="" width="500" height="292" />

 

Magazynek do repliki GBB 1911 MEU firmy Socom Gear. Wykonany z metalu, pojemność 15BB. Cena: 110PLN.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
KWIA_TEK 16.04.2009, h. 01:14 KWIA_TEK
Promant! Domagam się cenzury w temacie nowości na WMASG. Obiecałem sobie, że zamrażam wydatki na ASG do końca roku... A teraz "muszę" (czyt. chcę) kupić Noveske Free Float! Boże jakim jestem słabym człowiekiem
RzezniQ 16.04.2009, h. 09:16 RzezniQ
Ceny w sam raz w dobie kryzysu.
Prezes_____ 16.04.2009, h. 15:27 Prezes_____
Z tymi szelami to zaszaleli, tyle kasy
shortee 16.04.2009, h. 16:23 shortee
Nie mogę się powstrzymać od zadania pytania: Co to ma niby znaczyć: "aluminium lotnicze" ? Poprawnie napisane może być: stop aluminium stosowany w przemyśle lotniczym.
Nie piszę to jako osoba przyczepiająca się o wszystko co pisane jest na forum (jak duże grono forumowiczów), piszę to jak osoba z branży materiałów inżynierskich. Takie porównanie, swobodny przepływ myśli autora w/w fragmentu tekstu razi, jak błędy ortograficzne tak często wypominane innym!!
wija99 16.04.2009, h. 16:24 wija99
Nie podobają mi się "długie" lufy do P90 bo replika kojarzy mi się bardziej z dużą manewrowością na małym obszarze. np w kominie
ALuminium Lotnicze? Toć chyba z tych Psujących się F-16 co PL kupiłą.
scynek 16.04.2009, h. 17:12 scynek
Aluminium lotnicze czyli pewnie jakiś stop metali z dużym udziałem aluminium stosowany w budowie kadłubów samolotów. Ale nie jestem pewny, tak mi się wydaje.
zavisza 16.04.2009, h. 17:23 zavisza
Albo mnie oczy myla, albo wartosci podane w mm w nawiasach kwadratowych sa w obu przypadkach bledne - cal to 2.54cm, a nie 2.52 albo 2.5, jak mozna sobie wyliczyc kolejno z obu frontow RIS Madbulla...
Takze ktos gdzies musial zrobic blad
_Mnichu 16.04.2009, h. 18:55 _Mnichu
Z tym aluminium lotniczym to raczej chodzi o duraluminium - bardzo wytrzymałe i bardzo lekkie
wajser 16.04.2009, h. 18:59 wajser
Ah nie ma to jak przystępne ceny ;]
Promant 16.04.2009, h. 21:04 Promant
Jeżeli sklep stosuje opis "aluminium lotnicze" to cytowane jest identycznie. Na całym świecie we wszystkich opisach występuje "aluminium lotnicze" i jakoś nikomu nie przeszkadza i wszyscy wiedzą o co chodzi.
A jak tu komuś przeszkadza, to jego problem.

Oczywiście można to ubrać w pełne zdania z mnóstwem określeń i rozwinięć na dodatek. I jeszcze narysować ślaczek. Tyle, że nie siedzimy na lekcji materiałoznawstwa, więc bez przesady.