Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie RWA

Świat, 15.04.2009, h. 23:06, dodał: Promant
13

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty repliki ASG: Marushin Taurus 6.5inch Raging Bull Maxi 8 oraz shotguny Maruzen LA870.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie na stronie RedWolf Airsoft pojawiły się nowe repliki ASG.

Rewolwer firmy Marushin: Taurus 6.5" Raging Bull Maxi 8 to replika broni .44 magnum znanej z filmu Wasabi. Replika strzela 8mm BB ładowanymi w łuski. Bębenek mieści 6 łusek. Długość: 310mm. Waga: 1020g. Prędkość początkowa na HFC 134a: 240fps. Cena: 154USD.

 

 

 

W ofercie RWA znalazły się także dwa sprężynowe shotguny pump action firmy Maruzen: LA870 Youth [Live Ammo Eject System] w cenie 77USD oraz LA870 Charger [Live Ammo Eject System] w cenie 116USD. Wersja Youth ma prędkość początkową 110fps, jest przeznaczona dla nieletnich użytkowników i bardzo lekka, wykonana z włókna szklanego. Długość: 502mm. Waga: 805g. Magazynek dwurzędowy o pojemności 20 łusek. Hop up regulowany. W komplecie 5 łusek na 6mmBB.

 

 

Wersja Charger to strzelba przeznaczona do CQB. Prędkość początkowa: 290fps. Długość: 670mm. Waga: 1540g. Magazynek o pojemności 20 łusek. Hop up regulowany. W komplecie 5 łusek na 6mmBB.

 

 

Na stronie sklepu można również nabyć dwurzędowy magazynek do opisanych wyżej shotgun'ów, w cenie 12.50USD, a także komplet 10 łusek w cenie 9USD. 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Bartess 15.04.2009, h. 23:16 Bartess
Rewolwer prezentuje się nadzwyczaj okazale. Jednakże cena może niektórych odstraszyć. Buziaczki
Okota 15.04.2009, h. 23:39 Okota
jak dziala ten dwurzedowy magazynek? trzeba go odwracac czy jak?
Kajor 16.04.2009, h. 00:02 Kajor
Ja tam na Cassula czekam
Promant 16.04.2009, h. 00:04 Promant
Najwyraźniej trzeba ten magazynek odwracać po 10 strzałach. Wskazuje na to określenie "odwracalny".
_majster_ 16.04.2009, h. 00:48 _majster_
czego ci ludzie nie wymyślą.... jak tak dalej pójdzie to za rok doczekamy sie działka ze Star Wars
Tuksiak 16.04.2009, h. 08:02 Tuksiak
Fajne te szoty . Szkoda tylko, że zbieractwo łusek trzeba będzie później uskuteczniać .
Errhile 16.04.2009, h. 09:17 Errhile
Eee... jak lubię Remingtona, tak te strzelby do mnie nie przemawiają kompletnie. Shotgun walący 1 kulką, i to jeszcze do CQB? Znamy lepsze rozwiązania.
A zbieractwo łusek to dla mnie porażka - 9 USD za 10szt toż to więcej, niż za ostre 9mm! (http://www.the-armory.com/shopsite_sc/store/html/9mm_115_FMJ_Federal_Box.html) [the-armory.com] (ostra amunicja do strzelby też bywa tańsza )

Ale rewolwer miodzio - szkoda, że mnie nie stać
Karol_K 16.04.2009, h. 15:07 Karol_K
Określenie dwurzędowy chyba nie jest do końca dobra - to są 2 połączone wzdłużnie magazynki jednorzędowe - dwurzędowy jest np magazynek od kałacha od emki albo od Browninga Wz28 ,gdzie to naboje są ustawione w 2 rzędach równoległych do siebie rzędach ...

Swoją droga łuski wyglądają w tym Shotgunie jak amunicja kal. 9mm trochę dziwne jak na shotguna...
wija99 16.04.2009, h. 16:09 wija99
a skończy się jak amunicja NATO. Oby przynajmniej wszystkie łuski będą takie same. Rewolwer jak to rewolwer super, tylko zrobić łuski na sznurku
human 17.04.2009, h. 17:59 human
Z tej strzelby dla nieletnich lipa wyjdzie. Dzieci nie powinnny sie strzelac, a dla starszych za słaba.
HeadcrushCZ 20.04.2009, h. 15:23 HeadcrushCZ
łuski do rewolweru na szurku? a czemu? przecież w rewolwerze łuski zostają w bębenku:]
ps: jak dla mnie raging bull powinien być nieco dłuższy xP