Daj cynk
Reklama

Aktualności

Postery promocyjne CA

Świat, 15.04.2009, h. 22:22, dodał: Promant
22

Firma Spartan Imports zaprezentowała serię plakatów promujących nowe produkty firmy CA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Classic Army promuje swoje nowe repliki. Ukazała się seria posterów promocyjnych, które udostępniła firma Spartan Imports:

 

 

 

 

 

 

 

Seria Sport Line:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk 

www.spartanimports.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Panocek 15.04.2009, h. 22:32 Panocek
Na zdjęciach wygląda ładnie...

Czyżby Steyery z serii Sportline miały oznaczenia Steyr?
Bojeq 15.04.2009, h. 22:32 Bojeq
Ciekawe czy ten AUG sportline przebije JG bo po zdjęciach to nic wnioskować chyba nie można a do tego dobrze, że chcą wprowadzić bo AUG'ów jest za mało
wija99 15.04.2009, h. 22:39 wija99
tak mają. na pudełku pisze:"Real arms Steyr Logo". Nie mam pojęcia natomiast co jest cudniejsze. Mp5 czy P90
Gogin 15.04.2009, h. 22:50 Gogin
Sportline CA vs. dzisiejsze chińskie AEG'i ? Śmiechu warte, CA to syf...
mg34 15.04.2009, h. 22:50 mg34
SCAR jest najcudniejszy po nim M14EBR A tak na Serio...ciekawe ile bedzie stała ta EBR...i czy CA poprawiło P90
Dalej 16.04.2009, h. 07:26 Dalej
Gogin:
Używałem CA w czasach gdy Ty dopiero uczyłeś się czytać z "Ala Ma Kota".
Więc bądź uprzejmy darować sobie tego typu teksty w przyszłości.
Pozdro.
boundrose 16.04.2009, h. 07:33 boundrose
@Dalej

Cudownie, ale jak to ma się do tego, że Sportline CA nie wytrzymuje obecnie konkurencji z "chinolami", jeżeli chodzi o jakość i features? Może jeszcze wypalisz, że za komuny jeździłeś Polonezem kiedy ja marzyłem o fiacie 126p? Klękajcie narody!
morycek 16.04.2009, h. 07:37 morycek
Gogoin pomyśl zanim napiszesz. Obecna tendencja na chińskie "stocki" jest trochę śmieszna. A teksty dzieci neo tylko tego dzowodzą
Tuksiak 16.04.2009, h. 08:08 Tuksiak
@morycek: może i Kolega Gogin napisał w słowach nieparlamentarnych, ale racji mu odmówić nie sposób, seria SL z CA to naprawdę coś co przy porównaniu z replikami chińskimi, plasuje się tak, jak chinol przy KA, TM, Systemie . Zarówno jeśli chodzi o wykonanie , jak i o osiągi w/w.
Dalej 16.04.2009, h. 08:21 Dalej
boundrose:
Ja nic nie słyszałem złego o linii Sportline, a z Chinolami to, choć kilka firm podciągnęło się już, nadal jest pewna loteria i problemy. Wiem bo akurat "lepszych" chinoli trochę miałem. Pomijam już że ich baterie to nadal śmieć.
boundrose 16.04.2009, h. 09:42 boundrose
@Dalej

Przykład:
$3

Zresztą wystarczy wziąć do ręki kilka Sportline'ów i ich odpowiedników (cenowych) od Boyi, JG a zwłaszcza Cymy. Jest tak jak pisze Tuksiak.
Promant 16.04.2009, h. 09:51 Promant
Kłótnia o pietruchę?

Niestety seria Sportline JAK DOTĄD nie była najlepszym produktem i faktycznie nie wytrzymywała porównania Z NIEKTÓRYMI chinolami; co nie znaczy, że KOLEJNE repliki z tej serii muszą powielać błędy czy niedociągnięcia.

Okaże się, gdy trafią na rynek.
Dalej 16.04.2009, h. 10:08 Dalej
boundrose:
No, w porządku, pisząc "nie słyszałem" nie znaczy że nie jest.
Po prostu w przypadkach typu co jest dobre a co złe, zbyt często mamy do czynienia z tzw. "urban legend" niż z rzeczywistym stanem rzeczy.
Fakt faktem że CA jako marka (a tak to skomentował nasz młodzieniec),
jest bardzo dobra.
Marcin_S 16.04.2009, h. 11:31 Marcin_S
Kurz śliczny ale jeśli będzie kosztował 1250 zł (plotka zasłyszana) to chyba z lekka przegięcie mimo wszystko ...
MatriX482 16.04.2009, h. 14:39 MatriX482
Lepiej kupić P90 TM czy CA SL? Wiem że SL to g***o, ale cena niższa

AIMS fajny, tylko sklejka do kitu...
men3L 16.04.2009, h. 17:46 men3L
gdzie ty młody AIMS'a widzisz? szto zwykłe AK i AKS.
NFZ Miro 16.04.2009, h. 18:18 NFZ Miro
Kolejne odgrzewanie kotleta przez CA
Lepiej dozbierać i kupić GP
A zamiast sport line lepiej kupić chinola,np JG,Boy i za pozostała kasę kupić firmowe części do GB.Zewnętrznie i tak to samo co CA,znal - więc po co przepłacać
Gogin 16.04.2009, h. 18:59 Gogin
Najnowsze Cymy czy Boyi są stalowe, więc tym gorzej dla ZnAl'u CA...
Bodzio90 16.04.2009, h. 19:35 Bodzio90
A w kałachu z drewnianą kolbą napisano "Metal Folding Stock". Z rozpędu chyba
Tuksiak 16.04.2009, h. 20:38 Tuksiak
Jeśli chodzi o CA to chyba najlepszą repliką jaką trzymałem w łapce było SA 58. Naprawdę bardzo dobre wykonanie, świetne działanie i dobre materiały. KA może się uczyć jak się FALe robi. Gdyby trzymali taki poziom przy innych replikach.... hmmm.. wtedy to bym chyba zaczął padać przed tą marką na kolana .


(dobra z tym padaniem żartowałem ).
Yeneth 17.04.2009, h. 00:38 Yeneth
P90 - wreszcie jakaś konkurencja dla TM (bo modele chinskie i Sl raczej nią nie były)
M14 EBR - coś dla fanów 14-tek w wersji Modern... może okazać się przyzwoita platformą do karabinka wyborowego
MP5 PDW - jako posiadacz wersji K szczerze polecam... bo wielkich różnic raczej nie będzie
SCAR-H Tan - po prostu inny kolor (wersja czarna zła nie była)
SLR105A1 Tactical - szkoda ze dopiero teraz ;(
M-7 SL - dostępne obecnie wersje tyle ze z metalowymi korpusami... jakoś za serce nie chwyta ale najgorsze tez nie jest
Steyr SL - ciekawie zapowiada się ta wersja krótko lufowa... moze czas na nową replikę do CQB
MatriX482 20.04.2009, h. 20:29 MatriX482
Słuchajcie- czy to P90 to ( Sport(Super) Line(Lamer)? czy porządne jakieś? Ile będzie to kosztować, bo zastanawiam się nad TM, ale cena... no nie taka...