Daj cynk
Reklama

Aktualności

Test: AEG PKM produkcji firmy A&K

Aktualności, 04.11.2012, h. 00:04, dodał: Promant
15

Recently a new product of the Chinese company A&K appeared on the airsoft market: a replica awaited by many, the PKM light machinegun AEG. WMasg editors proudly present their review of the A&K PKM AEG.



Ocena wszystkich (4.78, głosów: 9)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gumcio16 04.11.2012, h. 00:12 gumcio16
Jakiś błąd jak się wchodzi to pisze że nie ma takiego posta.
Brzuski 04.11.2012, h. 00:12 Brzuski
Nie znaleziona tekstu o podanym ID
Smoczek 04.11.2012, h. 00:16 Smoczek
moja ocena recenzji to 1/10
okay, juz dziala... 2/10
Smoczek 04.11.2012, h. 00:21 Smoczek
Hmm, Kolego masz prawo do własnej oceny, jestem ciekaw czym możesz uzasadnić ten osąd? Recenzja opracowano właściwie, ze zdjęciami, a replika dostarczona została bez żadnej instrukcji. Recenzenci musieli na tzw. nosa rozbierać ją na czynniki pierwsze, aby zaspokoić ciekawość wielu, a i przy okazji nie zepsuć podarowanej przez innego maniaka repliki do niniejszego artykułu i napisali ją w tempie ekspresu Paryż-Londyn. Ty zapewne z zamkniętymi oczami i w środku nocy napisałbyś super recenzję mającą 10/10... w 30 sekund.
luis 04.11.2012, h. 01:56 luis
Masz 7 replik systemy, a Twoją ulubioną repliką jest shotgun Double-Eagle O:?
Mixon 04.11.2012, h. 09:56 Mixon
Tosz to trol, widac po profilu.
Dukov 04.11.2012, h. 14:23 Dukov
Smoczek z twojego profilu wynika, że na repliki wydałeś ponad 63000 zł. Bogaty jesteś. Szacun.
minikruku 04.11.2012, h. 16:56 minikruku
senkuPH 04.11.2012, h. 00:17 senkuPH
A wam to się nigdy pomyłka nie zdarzyła?
Promant 04.11.2012, h. 01:00 Promant
No super Panowie. Oceniacie artykuł po problemie technicznym, który wyniknął niezależnie od autorów i to po tym gdy tekst został zamieszczony i działał. Gratulacje podejścia.
A tak BTW to wszystko działa ok.
rain777 04.11.2012, h. 06:23 rain777
Promant -Dlaczego nie dajecie czasowych urlopów za "bycie Smoczkiem" ?
z 1 strony kilka banów podniesie morale
z drugiej zaś-nikt wam za to nie płaci ..
Luis.. w tyle czasu pewien owy panicz nie zdarł by sobie do końca linii papilarnych w szalonym seksie..co tu o recenzji wspominać ...Jego osąd pewnie polega na tym ze się pochwali ziomom ze był w centrum uwagi Promanta i Luisa z Wmasg ..
Wówczas bylibyśmy jak cenzura za PRLu:0. Zapewne wtedy Smoczek wyzywałby nas od hejterów:P
luis 04.11.2012, h. 10:56 luis
lusi- wtedy za krytykowanie wladzy esbecja strzelala w potylice... opcjonalnie ktos ladawal w zakladzie psychiatrycznym " bo jak mozna krytykowac i nie lubiec najlepszego systemu gospodarczi-politycznego na swiecie???.trzeba byc wariatem,aby tego nie lubiec ,a miejsce wariatow jest w psychuszcze".
johny13 04.11.2012, h. 11:31 johny13
@rain777

Wbrew obiegowej opinii trolli, ze moderatorzy WMasg to samo zuo - bany dostaje się tylko za łamanie regulaminu i rażące przykłady chamstwa :)
Promant 04.11.2012, h. 11:58 Promant
szpiegh 04.11.2012, h. 19:37 szpiegh
Panowie gratuluje wybitnie wysokiego poziomu dyskusji na temat recenzji, dokładnie ten sam poziom co ocena pana smoczka.

Bardzo dobra recka, dziękuję, orientuje się ktoś ile może wynieść wymiana lufy zewnętrznej na stalową ??