Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości

Świat, 14.04.2009, h. 17:55, dodał: Promant
18

Magazynek bębnowy CAW: MOSMAG do repliki M134 Minigun. Gunner Airsoft: nowe repliki w ofercie. RA Tech: stalowy zamek do repliki GBB GHK AKS74U.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma CAW zaprezentowała nowy produkt: magazynek bębnowy MOSMAG do repliki, jej produkcji, M134 Minigun. Dostępny ma być kompletny magazynek MOSMAG M134 Mini Gun w cenie 12,800 Yen [96.41 EUR] oraz kit do konwersji zwykłego magazynka M134 Mini Gun w cenie 4,800 Yen [36.15 EUR].

 

 

Sklep Gunner Airsoft włączył do swojej oferty dwie nowe repliki. Pierwsza to pistolet GBB R27 firmy ARMY czyli MEU.45, w cenie 59USD. Jest to replika full metal.

 

 

 

Drugi produkt to replika firmy JG: 6630 M4 CQB Tanker.

 

 

Replika posiada plastikowe body oraz metalowy front i tłumik płomienia. Cena: 100USD. 

 

 

 

Jednym ze słabych punktów repliki GHK AKS74U było do tej pory, niskiej wytrzymałości, suwadło zamka. Firma RA Tech zaprezentowała nowy produkt: stalowe suwadło do repliki GBB GHK AKS74U, które powinno rozwiązać ten problem.

 

 

 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wolf.Tns 14.04.2009, h. 18:05 Wolf.Tns
Yyy..60 USD za COLTa. Coś mi w nie pasuje z wyglądu. Nic to. Kupimy i porównamy z innymi.
wija99 14.04.2009, h. 18:40 wija99
Colt do CQB na pewno. Co do M4 CQB Tanker to na pierwszy rzut oka nie wiadomo gdzie jest przód a gdzie tył. Nie podoba mi się wcale.
Azur 14.04.2009, h. 19:07 Azur
Ja nie wiem, czy ten ktoś kto wymyślił tą emkę miał dosyć życia czy był na rauszu... Paskudztwo.
Frontal 14.04.2009, h. 19:16 Frontal
Wygląda jak skrzyżowanie eMki z kanalizacją.
Sputnik_ASG 14.04.2009, h. 19:21 Sputnik_ASG
Określenie tego jako kanalizacja, to zbyt nowoczesne powiedzenie...
Lepiej akwedukt Rzymski z czasów p.n.e.
To by pasowało...

A do rzeczy, to wyglądałby PRAWIE jak ten od G&P, gdyby mu wstawić metal body, usunąć ten badziewny pojemnik na baterię i tłumik płomienia trochę bliże RISów dać...
Ale i tak PASKUDZTWO !!!
Kamil 14.04.2009, h. 19:41 Kamil
Ale dowalili z tym niemalowanym suwadłem.
darkcezary 14.04.2009, h. 19:45 darkcezary
Ta emka wyglada jak przepychacz do kibla...
BeDnAr 14.04.2009, h. 20:29 BeDnAr
Może mi ktoś wytłumaczyć jak dziecku , skoro mamy ten metalowy pręt nazywany przez firmę JG kolbą, więc po co ten taki "kutasik"długi? Ma to jakieś zastosowanie, czy po prostu taki w oryginale był ?
Placek 14.04.2009, h. 20:37 Placek
tanker!!! muszę mieć!!
Frontal 14.04.2009, h. 20:41 Frontal
W oryginale tam mieści się bodajże suwadło zamka czy coś w ten deseń.
przem-ytnik 14.04.2009, h. 20:42 przem-ytnik
Za tą kolbę powinni ich powiesić!
cysi3k 14.04.2009, h. 20:55 cysi3k
Mówcie co chcecie... ale mi się ta emka podoba ;P
Germ 14.04.2009, h. 21:01 Germ
Frontal - sprężyna powrotna suwadła. Dlatego nie spotkasz klasycznej, niemodyfikowanej emki ze składaną na bok kolbą.
Kamil - aż tak źle nie jest. Lepsze niedomalowane niż uszkodzone.
szymaniak 14.04.2009, h. 21:49 szymaniak
Zauważcie, że na końcu fimiku jest 'Coming soon' co może oznaczać, że jest to prototyp, a w sprzedaży będą malowane suwadła.
Baker2222 15.04.2009, h. 16:16 Baker2222
Noo te MEU .45 całkiem ciekawe a i cena atrakcyja pytanie tylko jak z wytrzymałością, niezawodnością etc.
DARKOM 16.04.2009, h. 10:56 DARKOM
dla mnie wersja TANK jest ok ale tylko ze stajni G&P(i z normalna kolbą) idealna broń do CQB ale nie każdemu musi sie podobać wiec dajcie se na luz z głupimi porównaniami ...
Jackall37 16.04.2009, h. 21:10 Jackall37
DAYTONAGUN robi stalowe suwadła od miesiąca - zresztą robi cały mechanizm spustowy ze stali.

A mnie się podoba - właśnie kończę robić na bazie GHK AKM'a i już wiem na jaką część się mogę napalić w następnej kolejności
wmorde 20.04.2009, h. 07:45 wmorde
e na ra-tech nie moge znalezc tego zamka do ak7s74u