Daj cynk
Reklama

Aktualności

ARMY .45 MEU

Świat, 14.04.2009, h. 17:20, dodał: Promant
21

Zaprezentowano pierwsze zdjęcia repliki ASG GBB firmy Army: Springfield Armory MEU .45.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedawno pisaliśmy w newsach o informacjach na temat przygotowywanej przez firmę ARMY repliki pistoletu MEU.

 

 

 

Wówczas pojawiły się pierwsze fotografie ulotki promocyjnej. Dziś wiadomo jak replika faktycznie wygląda.

 

 

 

 

Pistolet MEU .45 firmy Army posiada oznaczenia Springfield Armory.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoft-news.eu

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Karol88 14.04.2009, h. 17:23 Karol88
No i bardzo fajnie czekać na cene i szykowac kase
MrHK 14.04.2009, h. 17:34 MrHK
Jeśli będzie kosztować tyle co ich Glock17 to nic tylko brać.
wajser 14.04.2009, h. 18:09 wajser
Może ktoś powiedzieć coś więcej na temat tej repliki ? Tzn. Jakie osiągi, czy korpus jest z metalu czy tworzywa itp. ?
wajser 14.04.2009, h. 18:11 wajser
Cena tego Colta to około 60 dolców... ;] Ciekawe jak to będzie się spisywało...
alchemik193 14.04.2009, h. 18:37 alchemik193
Cena colta : 59 $ .Replika full metal .
wija99 14.04.2009, h. 18:43 wija99
Jeśli będą tanie to może nawet się połaszczę na dwa.
PvG 14.04.2009, h. 19:04 PvG
Mam mieszane uczucia co do wytrzymałości farby na metalowych elementach.
Azur 14.04.2009, h. 19:08 Azur
Wajser, replika dopiero wyszła a Ty już o osiągach...
Aczkolwiek bardzo ładna replika
scynek 14.04.2009, h. 19:49 scynek
Jak spojrzałęm pierwszy raz na zdjęcia tych pudełek (zdj. numer 1) to sobie pomyślałem że są metalowe...
LukasV 14.04.2009, h. 20:19 LukasV
Piękny Colt. Chyba pierwszy taki pistolet, który mnie oczarował
przem-ytnik 14.04.2009, h. 20:37 przem-ytnik
Chyba najlepiej wygląda spust i pudełko.
yugi 14.04.2009, h. 21:08 yugi
Jeśli nauczyli się na błędach glocka, to biorę... ale jeśli znowu z przymusu będe musiał przerabiać go na wersję "silver" to se odpuszczę...
A szkoda, bo gloczek pięknie się spisuje ;(
uzi43 14.04.2009, h. 21:40 uzi43
No więc niech tylko pojawi się w Polsce w cenie ich Glocka i biorę
OFF 14.04.2009, h. 22:41 OFF
no jak się nie doczekam limitowanej edycji od SG w specshopie to biore dwa takie

]:->
Lechu2K 14.04.2009, h. 23:15 Lechu2K
Zgodnie z tym co podali na www.gunnerairsoft.com MEU jest FULL METAL mniam
Jangi 15.04.2009, h. 00:35 Jangi
Want it want it want it want it want it....

A tak serio, to poczekam aż ktoś kupi i mu się z miejsca nie zepsuje, wtedy dopiero będzie można ocenić, czy warte to jest tych 59 dolców, czy nie.
Moses 15.04.2009, h. 10:23 Moses
Jako ciekawostka, jest to pierwszy model MEU wsrod WA, WE, TM, SG ktory ma bicia takie jak powinien miec. Ciekawi mnie tylko czy gripy sa plastikowe jak w TMce czy gumowe jak w oryginalach
rangerskh 15.04.2009, h. 12:10 rangerskh
A ma ktoś jakieś informacje czy można się tego Colta spodziewać w Polsce?I kiedy?
vip3r 15.04.2009, h. 16:28 vip3r
Czym tu sie ekscytować? już przecież na tych zdjeciach widać że ten metal nie wyglada wcale tak ładnie... grip zresztą też nie jest zbyt piękny... nie jest to jakiś cud na pewno...

natomiast zgadzam się ze cena 60$ wydaje się być niezła na tyle że rozważam sciągnięcie, dla porównania z moim składakiem MEU, mogę dwa sprowadzić - ktoś się pisze na drugiego? jak tak to proszę o PW.
bungi 15.04.2009, h. 19:33 bungi
zgodze sie z jednym z przedmowcow, moze to i chinczyk ale oznaczenia sa najblizsze oryginalowi choc jest pare niezgornosci na szkielecie, natomiast zamek w zasadzie jest taki jak w oryginale, nawet przyzady celownicze maja oznaczenia producenta