Daj cynk
Reklama

Aktualności

Replika G33 ICS

Świat, 31.10.2012, h. 17:12, dodał: Promant
21

Prezentacja prototypu repliki opartej na pierwowzorze z rodziny G36: G33 ICS.



Zdjęcia prototypów repliki G33, przygotowywanej przez firmę I Chih Shivan, prezentowaliśmy już w starszych newsach. Replika stanowi "wariację na temat" czyli projekt oparty na pierwowzorze z rodziny G36, jednak producent airsoftowy poszedł w tym przypadku o krok dalej w kwestii designu niż producenci wersji palnej.

Obecnie firma ICS zamieściła na swojej stronie FB dwa filmy video prezentujące gotowy prototyp. W pierwszym filmie pokazana jest wersja czarna, a w drugim dwutonowa wersja kolorystyczna, która ma trafić na rynek w późniejszym okresie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Juni0r 31.10.2012, h. 17:20 Juni0r
Szarpałbym jak Reksio szynkę ^^
Suchar a'la p. Żartburger.
Cybul 31.10.2012, h. 19:57 Cybul
Ja to bym strzelał, ale co kto lubi...
Usama 31.10.2012, h. 22:03 Usama
Reegz 31.10.2012, h. 17:26 Reegz
Jedyna ciekawa rzecz w tej replice to kolba, reszta taka , taka..... "gietowa" nic super.
Rudy 97 31.10.2012, h. 17:42 Rudy 97
Oglądnijcie sobie u scoutthedoogie na yotube ja to strzela:) : http://www.youtube.com/watch?v=7vfIdfr1ffY&feature=g-all-u
Dobry ROF. Ciekawe jak z bebechami :)
dymek_nh 31.10.2012, h. 18:46 dymek_nh
Simur 31.10.2012, h. 18:06 Simur
Hmm.. widzę że zabawili się w facelifting.. nie wyszło to źle tylko spaprali fajną kolbę, bo ma regulację i jakby troszkę niżej osadzona co pomoże przy celowaniu nie trzeba będzie tak przyklejać do niej policzka:) ale.. po złożeniu zakrywa pokrywę wyrzutnika łusek ;/Ciekawie też zrobili "oczko-szczerbinkę" do celowania takie jakby z emek.. A chwyt przedni masadą mi pachnie, ot zlepka tego i owego, jednak wolę klasykę :>

Ps. No i nie widzę zatrzasku który by trzymał po złożeniu kolbę.
Brzuski 31.10.2012, h. 18:19 Brzuski
W końcu jakaś inna Gieta. Trzeba ją kupić. Ktoś się orientuje kiedy w PL?
Matison 31.10.2012, h. 18:30 Matison
Bardzo ładna gietka, chyba mi się ta wersja najbardziej podoba ze wszystkich które są na rynku airsoftowym. Jakaś innowacja dla ASG :D
Miszcz120 31.10.2012, h. 19:07 Miszcz120
Chwyt pistoletowy i adapter jest bardzo fajny. Reszta kiczowata (po mimo funkcjonalności nie wygląda dobrze). Takie moje zdanie.

Ale wersja 2Tone jest miła dla oka :)
babski 31.10.2012, h. 19:21 babski
Nie wiem czy to przez dźwięk z kamery ale ona świetnie strzela i brzmi o_O Reakcja szybciutka i takie puf i kuleczka leci ... Ale może to sprawa lipola :P
Shuad 31.10.2012, h. 19:37 Shuad
Jak dla mnie śliczna "replika" :)
Usama 31.10.2012, h. 19:47 Usama
Niby gieta, ale ma takie "wewnętrzne fuj"
PRESTON 31.10.2012, h. 20:28 PRESTON
Dla mnie gutki zawsze były największymi paskudami. Ale ta dwutonowa ma w sobie coś kuszącego. Może kiedyś się przeproszę i pomacam jak będzie u cebularzy w Kraku.
Homik69 31.10.2012, h. 21:25 Homik69
Czy do tego pasują "eMkowe" magazynki czy tylko mi się wydaje?
Oczywiście przecież widać i pisze w opisie filmu :
"M4 Magazine well this gun"
Foku 02.11.2012, h. 21:24 Foku
No tak, dopiero teraz oglądam ten pierwszy filmik i nawet widać jak byk magazynek ;)
Homik69 03.11.2012, h. 00:21 Homik69