Daj cynk
Reklama

Aktualności

Transformacja RA-Tech i AST

Świat, 31.10.2012, h. 16:43, dodał: Promant
0

Firma RA-Tech oraz AST, dotąd znany głównie jako jej sklep, poinformowały o przeprowadzonej transformacji i nowym podziale funkcji. Firma RA-Tech oraz Airsoft Taiwan, dotąd znany głównie jako jej sklep, poinformowały o przeprowadzonej transformacji i nowym podziale funkcji. Do tej pory oba podmioty wspólnie realizowały promocję, a firma RA-Tech zajmowała się zarówno produkcją, jak działaniami dystrybucyjnymi.

 

Obecnie firma RA-Tech poinformowała, że w przyszłości skoncentruje się wyłącznie na produkcji wysokiej jakości akcesoriów i części tuningowych. Całkowicie rezygnuje z angażowania się w sprzedaż.

Wszelkie zapytania do firmy RA-Tech oraz korespondencję dotyczącą problemów i kwestii technicznych należy odtąd kierować do AST (www.airsofttaiwan.com)

 

 

 

 

x1.jpg

 

 

 

 

Airsoft Taiwan przekształca się w niezależny sklep internetowy, będący dystrybutorem produktów made in Taiwan. Sklep posiada prawo do wyłącznej, międzynarodowej dystrybucji marek RA-TECH, SDP slide, ORGA Airsoft oraz Z-parts. Rozwijał będzie działalność detaliczną i hurtową w zakresie sprzedaży taiwańskich replik, akcesoriów i zestawów oraz części tuningowych.

 

Jednocześnie RA-Tech i AST ogłaszają konkurs / zlecenie na wykonanie wstępnych (nagłówkowych) i końcowych napisów do ich filmów reklamowych, które zamieszczane są na YT.

Osoby, mające pomysł na wstęp i zakończenie takich filmów, mogą wykonać i przesłać swoje materiały na adres podany na ulotce. (ra.ssh5915@msa.hinet.net) Nagroda: 500 USD.

 

 

 

 

 x2.jpg

 

 

 

 

 

Źródło:

www.airsoftnews.eu

Ocena wszystkich (1.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Nie dodano żadnych komentarzy, bądź pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz być zalogowany.


Wyświetleń: 51407

Polecamy

Sponsorzy

Action Army (silver sponsor)
Modify (silver sponsor)
Specna Arms (silver sponsor)

Imprezy patronowane

Survival Force Expo 2018
Reklama

Artykuły

Reklama

Wspierają nas

Sklepy:
Gunfire.pl

Współpracujemy


Media:
airsoftnews
equipped
miekkopowietrzni
Przegląd Strzelecki - Arsenał

Lokalne środowiska:
weekend-warriors
kpasg
rus-mil

Wydawnictwa

Nawigacja

Najczęściej poruszane