Daj cynk
Reklama

Aktualności

Hi-Capa 5.1R TM

Świat, 13.04.2009, h. 13:31, dodał: Promant
22

Firma Tokyo Marui promuje repliki pistoletów ASG GBB Hi-Capa 5.1 z serii R.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Tokyo Marui dodała na swojej stronie internetowej dział poświęcony replikom pistoletów gas blow back Hi-Capa 5.1 z serii R. Seria R przeznaczona jest dla graczy niepełnoletnich i dedykowana przede wszystkim na rynek japoński.

 

 

 

Repliki mają zmniejszoną moc. Poza tym konstrukcyjnie nie różnią się od "dorosłych" replik GBB Hi-Capa 5.1. TM reklamuje serię R jako najlepszą do strzelania na dystansie CQB 5m - 10m.

 

 

Pistolety posiadają wiele elementów metalowych. Dostępne w kolorze czarnym i srebrnym. Waga repliki: 865g. Długość: 222mm. Pojemność magazynka: 31[+1BB].

 

 

 

Szczerbinka regulowana we wszystkich płaszczyznach, obustronny bezpiecznik. Kształt spustu dostosowany do optymalnego punktu położenia palca, w celu skrócenia czasu nacisku / oddania strzału. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.tokyo-marui.co.jp

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
David051 13.04.2009, h. 13:39 David051
5-10m niezły zasięg
Kaczma 13.04.2009, h. 13:42 Kaczma
Do CQB idealny.
MrHK 13.04.2009, h. 13:56 MrHK
Ciekawe ile ma fps.^^
Kleer69 13.04.2009, h. 14:09 Kleer69
hehehe faza 5-10m ^^ ale u nas sie "raczej" nie przyjmie:D
sjzmisiek 13.04.2009, h. 14:18 sjzmisiek
ta a na red gazie mają 12-15m hehehehe
Promant 13.04.2009, h. 14:35 Promant
Tak, znów genialne komentarze. A ostre strzelania CQB na jakim są dystanie? 50m czy 5-10m? Zgadnijcie.
KicpA 13.04.2009, h. 14:41 KicpA
A to że pisze że jest najlepsza do strzelania na 5-10m znaczy to że ma taki zasięg? Pomyślcie.
Unrealdst 13.04.2009, h. 14:43 Unrealdst
co wy piszecie przecież to niema zasięgu 10m ...
MrHK 13.04.2009, h. 14:51 MrHK
Jak by podali fpsy to by nie było tyle szumu.
Foka 13.04.2009, h. 14:51 Foka
O, i przemówiła śmietanka i inteligencja WMASG, która uważa, że dla 15-latka 500 fps to minimum...
Jak ta śmietanka i inteligencja ochłonie z wrażenia jakie zrobił na niej te news to może doczyta, że jest to replika przeznaczona dla DZIECI i głównie na rynek japoński, a tam, pomijając ograniczenia prawne, ludzie mają na tyle dużo rozsądku, że potrafią się bawić przy bezpiecznych energiach replik.
stalker190 13.04.2009, h. 16:07 stalker190
''...dla graczy niepełnoletnich''! Ludziska spokojnie, z czego się śmiejecie? Większośc pewnie z siebie! A przyznac trzeba że są piękne i po kija strzelac pistolcem dalej?Czytajcie a potem komentujcie:(
Promant 13.04.2009, h. 16:25 Promant
W większości krajów istnieją uregulowania prawne, tak jest i w Japonii, które określają moc replik używanych przez nieletnich.
Zapewne u nas w końcu też tak będzie, więc wszyscy, którym brakuje x lat do 18, powinni się cieszyć z takich produktów.
Psycho_Mantis 13.04.2009, h. 16:35 Psycho_Mantis
Pewnie ma z 250 fps. I bardzo dobrze. Nie potrzeba więcej do CQB. Foka, nieźle ująłeś poniższe komenty wystawione przez "tych znawców"!
wooke 13.04.2009, h. 17:00 wooke
ładna jest ;D szkoda że głównie na japoński rynek ;(
herbata 13.04.2009, h. 17:35 herbata
A jaki musi być ekonomiczny!
Foka 13.04.2009, h. 18:28 Foka
Poza tym airsoft jest niezłym zboczeniem. Wg statystyk większość kontaktów ogniowych z broni krótkiej odbywa się na odległościach do 7 m. Na większe odległości używa się pm'ów lub karabinków. To w airsofcie jak ktoś widzi pistolet strzelający na 20m to stwierdza "mało".
Promant 13.04.2009, h. 18:42 Promant
I żeby było śmiesznie, to trzeba naprawdę coś umieć żeby szybko, celnie i skutecznie strzelać z ostrej na tych max 10 metrach.
Baniaa 13.04.2009, h. 23:28 Baniaa
na boczniaka idealny. będzie pochłaniał mniej gazu niż normalny gaziak z BB. cudo. Ciekawe czy wprowadzą te zabawki na nasz rynek czy ograniczą się tylko do rynku japońskiego?
PvG 14.04.2009, h. 01:54 PvG
Któryś raz z kolei widzę awanturę o fps pt. "za dużo/za mało".

Może spróbujmy oszacować przedziały fps poszczególnych rodzajów broni i będzie dobrze. Nikt nie musiałby się temu podporządkować, ale przynajmniej istniałyby jakieś nieoficjalne standardy, z których można byłoby korzystać. Zawsze byłaby to kolejna wskazówka dla początkujących zanim kupią (stereotypowo) pierwszego chińczyka z miliardem fpsów. Ogólnie uważam, że standaryzacja przedziałów fps ze względu na rodzaj repliki to byłaby dobra rzecz, ale raczej mało prawdopodobna.

Żeby już nie lać kolejnych litrów off topic to dodam, że hi-capy zawsze mi się podobały, a ta replika TM to kolejny majstersztyk w ich wykonaniu. Oby tak dalej!
Don Drzewuu 14.04.2009, h. 10:54 Don Drzewuu
PvG, ale mi się wydaje, że już tak jest mimo, że nie jest to gdzieś oficjalnie spisane.
Ratoll 14.04.2009, h. 16:00 Ratoll
A jesteście w stanie normalnie trzymając taki pistolet sięgnąć kciukiem do dźwigni zwalniania zamka ? Ja nie daję rady w colt'cie 1911, a małych łapek nie mam ..
PvG 14.04.2009, h. 16:36 PvG
Ja sięgam w swojej hi capie. Jeśli nie sięgasz spróbuj ustawić pistolet do pionu i oprzeć o kciuk. Powinieneś wtedy bez problemu zwolnić zamek.