Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe informacje c.d.

Świat, 10.04.2009, h. 13:42, dodał: Promant
11

SRC: G36 MG. Waterloo: Rail Kit do ASG AEG ACR. WE: nowe repliki GBB. RedWolf Airsoft: video promocyjne.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma SRC zapowiedziała, na swojej stronie, nową replikę AEG z serii G36: G36 MG. Niestety nie podano na razie żadnych szczegółów. Dodatkowo SRC promuje nowy podwójny magazynek drum, o pojemności 2300BB, posiadający, opcjonalnie, adapter do gniazda magazynka typu M4 lub typu G36.

 

 

 

 

Firma Waterloo, znana jako projektant repliki Masada, wprowadziła do oferty zestaw Rail Kit do repliki AEG ACR. W komplecie znajdują się szyny RIS, śruby montażowe oraz chwyt pionowy typu QD.

 

 

 

W dniu wczorajszym firma WE zapowiedziała nowe repliki typu GBB. Repliki wchodzą na rynek pod marką WETTI [WE Tactical Training International - Advanced Weaponry Simulator System]. Od następnego tygodnia mają być dostępne nowe M16A3 oraz M4CQBR, z jednoczęściowymi stalowymi lufami zewnętrznymi i wzmocnionymi dźwigniami przeładowania, stalowymi dyszami gazowymi oraz nowego typu komorami HU. W standardzie mosiężne lufy precyzyjne 6.03mm. Repliki będą posiadać anodyzowane korpusy, a wersja M4CQBR - anodyzowany front RAS 7". 

Dodatkowo w ciągu 15 dni dostępne będą repliki WETTI: M4A1, M16A3 oraz M4CQBR w wersji CO2, zasilane z kapsuł umieszczonych w magazynkach. W modelach zainstalowane będą: CO2-compatible 'locking' steel nozzle/brass housing internals. [Reszta elementów identyczna jak w modelach podstawowych, wymienionych wyżej.]

 

 
 
RedWolf Airsoft zaprezentował kolejne video promocyjne. Przedstawiono, między innymi, opisane w jednym z ostatnich newsów customowe repliki RWC.
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wija99 10.04.2009, h. 13:57 wija99
W końcu moje marzenia się ziściły. G36MG? I want One.
14 sekunda mnie rozwaliła Red Wolf Hamas
Panocek 10.04.2009, h. 14:06 Panocek
wija99

"Cudo" od SRC to jest to samo co to
$3
+ to
$3
hammer91 10.04.2009, h. 14:11 hammer91
Dzięki Panocek! Jak również to:http://www.wgcshop.com/pcart/enlargeimage.php?enlargeimage=ares_aeg_09_l.jpg [wgcshop.com] + $3
I nie G36MG tylko MG36 (albo również LMG36). Jak widzisz wija99 MG36 to nie problem. Druga sprawa że nie wiemy na ile cena SRC będzie konkurencyjna.
choisen 10.04.2009, h. 14:46 choisen
Ech... założe się, że to nie jest MG36, tylko po prostu G36 z drumem i dwójnogiem... Bo wątpię, żeby SRC bawiło się w cięższą lufę...

Gdyby jeszcze tylko kolejna firma wypuściła rączkę transportową z kolimatorem :/
hammer91 10.04.2009, h. 15:06 hammer91
Ares wypuścił za ~ 85 USD (ceny zależą od sklepu), ale wiem o co ci chodzi - Ares to Star w tańszym opakowaniu. Co do cięższej lufy to tak na serio poza paroma tysiącami (setkami???) egzemplarzy to nie produkują już MG36 z cięższymi lufami - BW zarzuciło projekt MG36 - dwójnóg z tej wersji jest standardowym wyposażeniem seryjnych G36 (tylko w asg jest inaczej - niestety).
Dragunow 10.04.2009, h. 15:15 Dragunow
Redwolf xD ale z nich kulałem