Daj cynk
Reklama

Aktualności

VFC SCAR SSR

Świat, 09.04.2009, h. 20:54, dodał: Promant
17

Firma Vega Force Company podała informację, że wkrótce rozpocznie przedsprzedaż repliki ASG AEG SCAR SSR.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Vega Force Company poinformowała, że wkrótce ukaże się na rynku replika AEG FN 7.62 SCAR Sniper Support Rifle. VFC rozpocznie niedługo przedsprzedaż repliki.

 

 

Całkowita długość repliki: 813mm/1070mm. Waga: 3670g. Magazynki, kolba oraz większość części - kompatybilne z wersją SCAR-H. Replika będzie dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz foliage dark earth 

 

 

Replika ma posiadać gearbox V.2. Pierwsza seria replik SCAR SSR będzie liczyć tylko 200 sztuk. Premiera rynkowa ma nastąpić najpóźniej na początku września 2009.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

tech.jp/">www.gb-tech.jp

www.vfc.militaryblog.jptech.com.tw/">

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 09.04.2009, h. 20:56 Gogin
Bardzo przyjemny dla oka, szczególnie że zwykła Mk17 też jest piękna .
Baker2222 09.04.2009, h. 21:01 Baker2222
Bardzo miło wygląda. Niczego za wiele wszystko na swoim miejscu:) Piekna replika
Prezes_____ 09.04.2009, h. 21:03 Prezes_____
Robi wrażenie, szwarna dziołuszka xD
Germ 09.04.2009, h. 21:10 Germ
I ten kalosz...
Ale żeby nie było, że się nie znam - miałem SCAR w łapie. Całkiem przyjemna kolba w porównaniu do tej z AKS-74.
Puszka, tłumik i reszta dodatków w paczce?
Krabii 09.04.2009, h. 21:32 Krabii
Ciekawe czy Panowie z VFC pamiętają o EGLMie, bo odnoszę wrażenie że o nim zapomnieli:/
Don Drzewuu 09.04.2009, h. 21:56 Don Drzewuu
Krabii mam nadzieję że nie chcesz przez to powiedzieć, że do tego SCARa chciałbyś granatnik...?
cassius 09.04.2009, h. 22:22 cassius
Mogli podac dlugosc lufy . Ciekawe czy ta pucha bedzie na batke, oby nie...
Germ 09.04.2009, h. 22:39 Germ
Na upartego na granatnik można dwójnóg zamontować. Wtedy to byłby laaaans...
radzio2k 09.04.2009, h. 23:20 radzio2k
Jedyny Scar który mi się podoba a to dlatego że ma dłuższe łoże(?) i wygląda przy zwykłych scarach jak m16 przy m4
Granatnik na dwójnóg... czy tam na odwrót?? Oo
Krabii 09.04.2009, h. 23:34 Krabii
"Don Drzewuu

Krabii mam nadzieję że nie chcesz przez to powiedzieć, że do tego SCARa chciałbyś granatnik...?"

Oczywiście że nie:]
Chaves 10.04.2009, h. 07:26 Chaves
Luneta, peq, tłumik, dwójnóg i reszta "bajerów" w zestawie jak na zdjęciu?
Zachar 10.04.2009, h. 08:26 Zachar
Bardzo ładny. Dziwi tylko jedno - do SR25 mieści się przedłużony gearbox; dlaczego nikt nie wpadł na pomysł zamontowania do SCAR-H (też 7.62) przedłużonej "dwójki" ??
Marnuje się potencjał bardzo fajnej repliki.
cassius 10.04.2009, h. 10:45 cassius
Owszem, tą v2 troche bez pomyślunku wrzucili. Ciekawe ile będzie kosztował. Oby nie więcej jak 650$
Krabii 10.04.2009, h. 11:29 Krabii
Myślę że za taką SSR z całym zestawem który widać na fotkach plus wymiana bebechów by to swoje przeznaczenie osiągnęło przekroczyć może nawet 4tyśki. Nadzieja w aprecjonującym złotym, ale cudów bym się nie spodziewał:( Fakt faktem jest na co zbierać i na co czekać:]
scynek 10.04.2009, h. 11:33 scynek
Dla oka miłe. Ale czy dla portfela też?
cassius 10.04.2009, h. 11:40 cassius
w koncu to VFC i musi kosztować. Milo by bylo gdyby też mial w stocku z 380fps