Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe informacje

Świat, 09.04.2009, h. 14:01, dodał: Promant
13

WE: SCAR GBB receiver. G&G: nowe repliki w sprzedaży. G&P: nowości w ofercie. RA Tech: burst trigger set.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedawno pisaliśmy w newsach o replice GBB SCAR firmy WE, której prototyp zaprezentowano. Obecnie replika jest w fazie przedprodukcyjnej. Firma Airsoft Buddy zaprezentowała, przekazane prze WE, zdjęcia nowej wersji korpusów do repliki SCAR GBB.

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&G wprowadziła do sprzedaży nowe repliki: GR16 CQD oraz, opisywany już w newsach, RK47 w wersji ekonomicznej.

 

 

 

Na stronie firmy G&P dołączono nowe produkty. Urządzenia wylotowe do replik CQB, wykonane z aluminium, oraz kolby M16, w wersji podstawowej i snajperskiej, dedykowane do M4 GBB Western Arms.  

 

 

 

 

 

 

Firma RA Tech zaprezentowała burst trigger set. Zestaw przeznaczony jest do replik GBB M4 WA, Inokatsu oraz G&P. Zestaw pasujący do replik GBB WE będzie dostępny wkrótce.


 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sjzmisiek 09.04.2009, h. 14:40 sjzmisiek
burst w gbb fajny bajer
nytzu 09.04.2009, h. 14:49 nytzu
Guay stara sie nadążyć za Classic army co do wypuszczania nowych modeli i nowego standardu wyposażenia gearbox'a w lepsze czesci.wyścig trwa....
PvG 09.04.2009, h. 15:33 PvG
Brawo WE. W końcu widać poprawę jakości w ich produktach. Oby tylko malowanie było tak dobre na jakie wygląda. Co do G&G to mam wrażenie nytzu, że oni już dawno przebili CA.
kotpolska 09.04.2009, h. 15:33 kotpolska
ooo jeju!!!!!! cudo te m4!!! burst i bb!!!!! mmm;* po prostu wspaniałe i musze to mieć!!
Andrzej25 09.04.2009, h. 15:44 Andrzej25
Ten burst strzela chyba po 4-5 a nie po 3
sjzmisiek 09.04.2009, h. 15:57 sjzmisiek
ano jakoś nierówno strzela może jeszcze dopracują
Jackall37 09.04.2009, h. 19:27 Jackall37
G&G ma nadążać z CA ? Chyba na odwrót - może i CA robi milion modeli eMek, ale jakością G&G nie może się poszczycić - więcej wcale nie znaczy lepiej...

Burst... ciekawa sprawa - mam tylko nadzieję, że ten zestaw jest ze stali, a nie znalu, a to że jest 4-5 strzałów to niestety na warunki ASG nie jest problem - magi też wcale 30 kulek nie mieszczą
Promant 09.04.2009, h. 19:30 Promant
To raczej CA stara się nadgonić za G&G oraz innymi producentami i to dość powoli im idzie.
nytzu 09.04.2009, h. 20:17 nytzu
zależy kto na co zwraca uwage,repliki g&g mają nieco ładniejsze body z imitacją pinów i stalowe wykończenia lecz wewnątrz sa uboższe niż ca np jak plasatikowe łożyska i głowica cylindra gb bez wzmocnień z kolei ca cozraz czesciej stosuje już stockowo uszczelnine zestawy cylindra ,łożyskowane palce i mocniejsze spreżyny.zapowiedzi na ten rok z ca pokazują że ca zwraca uwage na mechanizm wewnętrzny repliki niewiem ile replik przerobiliscie i ile naprawialiście lub tuningowaliście ale w tym wypadku CA ma dużo wiecej czesci konwersji i samych replik niż guay z tym ze nie neguje guaya bo to właśnie ca skopiował jego m14 i spr!duzo by na ten temat pisać bo obie firmy mają duzo ciekawego sprzętu gdzie np jedna produkuje to druga tamto... śledzcie yuważnie kiedy sie pojawi m60 z ca skopiowany na bazie vfc!
Promant 09.04.2009, h. 20:59 Promant
Super, dzięki za radę.

Zapowiedzi CA są ciekawe, coś o tym wiem, bo "śledzimy", a nawet "macaliśmy" je na IWA. Co nie zmienia faktu, że oceniając całokształt - CA dawno zostało w tyle i teraz stara się nadgonić.

BTW,

pisz po polsku, zdaniami z interpunkcją i polskimi znakami, bo czytanie tego słowotoku jest męczące.
Psycho_Mantis 10.04.2009, h. 00:01 Psycho_Mantis
W filmiku pojawia się : "but three runs burst making not yet be control 100% at each time" - co znaczy, że nadal pracują nad systemem, bo nie za każdym razem, jak widać, strzela 3 razy, tylko ciut więcej. Dla mnie nie byłoby to wadą, i tak nieźle to daje!
scynek 10.04.2009, h. 11:38 scynek
A co ta kolba do m16 taka porysowana... Wiem że po przebiegu około dwóch strzelanek jak by tylko tak wyglądała to znaczyłoby że leżała nieużywana jako sniper's secondary. Ale fakt faktem że to jest mimo wszystko nowe i powinno być niestazitelne.
Promant 10.04.2009, h. 12:33 Promant
Porysowali za klienta, żeby nie musiał się męczyć