Daj cynk
Reklama

Aktualności

Z POLSKI i nie tylko: różności c.d.

Polska, 08.04.2009, h. 12:08, dodał: Promant
19

Kolter: green gaz Walther. G&H: konwersja Ruger Mk1. KTW: replika ASG AEG Model 96 LMG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Kolter wprowadziła do oferty, na stronie bron.pl, nowy green gaz marki Walther. Butla: 500ml w cenie 35PLN oraz 950ml w cenie 55PLN. Gaz zawiera domieszkę oleju silikonowego.

 

 

O produkcie firmy G&H: konwersji do repliki Ruger Mk1 pisaliśmy już szczegółowo w newsach. Obecnie firma G&H wzbogaciła ofertę o nowe łoże dedykowane do tej konwersji. 

 

 

 

 

Firma KTW podała informacje na temat premiery rynkowej repliki AEG Model 96 LMG [Nambu], o pracach nad którą pisaliśmy w newsach. Replika lekkiego karabinu maszynowego ma być dostępna w końcu kwietnia, a jej cena jest bardzo wysoka: 328,000Yen [2,449.45 EUR].

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.bron.pl

www.repliki-gh.home.pl

www.airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 08.04.2009, h. 12:14 Gogin
Chwyt z tego łoża wygląda jak dla kogoś kto ma ogromną dłoń, a może tak mi się tylko zdaje...
HeadcrushCZ 08.04.2009, h. 12:19 HeadcrushCZ
o dziza 96... ja bym bał się z tym biegać po lesie żeby tego cuda nie uszkodzić <marzyciel>
Brenten 08.04.2009, h. 12:32 Brenten
A mi się wydaje że łoże w Rugerze jest po prostu lewostronne.

Edit.
Chociaż może mi się tylko wydawać bo baka jakby prawa.
homik666 08.04.2009, h. 12:40 homik666
Z tym greengazem przesadzili 55 zł za 950ml szkoda gadać
Cyrek 08.04.2009, h. 12:45 Cyrek
Ten chwyt jest rzeczywiście duży. Muszą w końcu obić warstwą drewna chwyt do rugera.
Ziomek08 08.04.2009, h. 13:01 Ziomek08
2500&#8364;, o madafaka, ciekawe kto sobie na to pozwoli xD, a ten GG musi mieć coś w sobie że jest taki drogi, choć możliwe ze dopłacane jest tyle za samą markę xD
krugerheini 08.04.2009, h. 13:40 krugerheini
Drogi, ale piękny...
GunneR2oo6 08.04.2009, h. 13:52 GunneR2oo6
A ja myślałem, że to Systema jest droga...
Shadow 08.04.2009, h. 13:57 Shadow
Baka jest obustronna, a chwyt wygląda na faktycznie zbyt gruby. :/
Jackall37 08.04.2009, h. 14:05 Jackall37
Ziomek08

Penie lepszy propan stworzyli

ale sporo osób pomyśli - drogie, to musi być zajefajne

Rzeczywiście ten ruger to dla rodowitego Ślunzaka jest, ciekawe jak w rzeczywistości w dłoni leży, ale wyglada na to, że mowy nie ma go chwycić
Maza94 08.04.2009, h. 15:07 Maza94
ja mam takiego rugera, jest bardzo nie wygodny, za długa kolba i chwyt dla wielkoluda
0L0 08.04.2009, h. 19:05 0L0
O LOL!!! No ten chwyt to chyba dla yeti
wija99 08.04.2009, h. 23:06 wija99
ha Promant'a zrobi w konia bo to nie jest Ruger a działo Przeciw Pancerne 88mm w drewnie. A ja myślałem że Cheytec jest dla ludzi z kompleksami.
@Jackall37
NAwet dla slązaka to jest za duze.
maeglin 08.04.2009, h. 23:22 maeglin
Ten Ruger to zestaw dwuosobowy. Lufę opierasz na barku kolegi, a chwyt trzymasz jak pistolet obiema dłońmi i strzelasz
Zachar 09.04.2009, h. 08:41 Zachar
Jak dla mnie to custom Promanta na bazie rugera jest duuużo lepszy od konwersji G&H.
$3
Promant 09.04.2009, h. 09:55 Promant
Oj pitolicie ludzie; na fotkach G&H jest prototyp, widać, że można jeszcze sporo drewna wybrać z tyłu chwytu i go zmniejszyć. Choć faktycznie - lepiej nie obudowywać całego chwytu pistoletu - tylko z 3 stron, wtedy przód jest wolny, lekko wysunięty i dzięki temu wszystko wychodzi smuklejsze.


Do mojego łoże robił Pukiel, ładnie wyszło, ale sporo musiałem przerobić lub dorobić, wcięcia po bokach, fałszywe śruby, uchwyty zawieszeń, stopka kolby itd.
Łoże G&H ma zupełnie inny styl więc nie ma co porównywać.
Gdyby ktoś robił takie zestawy w stali i drewnie gdy dłubałem rugera - zdecydowanie wolałbym kupić niż samemu robić, ładne wykonanie i wyszłoby dużo taniej. No i stal to stal.
johny13 09.04.2009, h. 12:37 johny13
ruger gh - ergonomia to slowo ktorego wogole nie znaja....
javelin 11.04.2009, h. 20:14 javelin
No niestety, żeby to było wygodne trzeba by było całkowicie zrezygnować z obudowywania chwytu rugera, ale wtedy trudno by było zrobić to tak, zeby całość była wytrzymała. Mnie dziwi natomiast inna rzecz... Rozumiem takie konwersje 4 albo 3 lata temu. Nawet 2. Ale ja już nie pamiętam, kiedy ostatni raz widziałem kogoś z długim rugerem. A nawet jeśli, to raczej kogoś początkującego, kto kupił go bo "tani i ma powera", a taka osoba raczej nie wyda kasy na dodatkową konwersję. Chyba ze miałem pecha (albo farta) i po prostu los chciał, ze dawno na żadnym zlocie nie widziałem ludzi z długimi rugerami (z krótkimi w sumie też nie bardzo).
obcy 15.04.2009, h. 20:23 obcy
Nambu piekne, oczywiście obowiązkowy byłby też bagnet do niego ... szkoda że aż takie koszty.