Daj cynk
Reklama

Aktualności

Z POLSKI i nie tylko: różności

Polska, 07.04.2009, h. 23:08, dodał: Promant
21

Repliki G&H: moździerz ASG 82mm wz.37. Gunfire.pl: Boyi BI-5581M. Echo1: zapowiedzi nowych replik.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trwają prace firmy G&H nad repliką sowieckiego moździerza 82mm wz.37. W newsach prezentowaliśmy już fotografie gotowej płyty oporowej moździerza.

 

 

Obecnie na stronie G&H zaprezentowano zdjęcia płyty i zamka razem z lufą oraz dwójnogiem.

 

 

 

Sklep Gunfire.pl włączył do oferty replikę full metal M16 RIS produkcji firmy Boyi: BI-5581M. Cena: 749PLN.

 

 

 

 

Długość: 1100mm. Waga: 3300g. Długość lufy wewnętrznej: 509mm. Magazynek typu hi cap. Prędkość początkowa: 360fps. W komplecie aku 8.4V 1500mAh.

 

 

 

 

Firma Echo1 zaprezentowała, na swojej stronie, zapowiedzi nowych replik. W opcji coming soon przedstawiono 3 modele. Echo1 ER25K to replika o prędkości początkowej 400fps.

 

 

Replika posiada metalowy korpus, przyrządy celownicze typu flip up, jednoczęściową lufę zewnętrzną oraz silnik high torqueLufa wewnętrzna długości 509mm. Magazynek o pojemności 470BB.

 

 

M4 CQB XK ma prędkość początkową 350fps. Magazynek opcjonalny: 300BB/190BB. Długość lufy wewnętrznej 120mm.

 

 

 

Stag Arms M8A3 to replika full metal z frontem RIS free float. Licencjonowane oznaczenia, jednoczęściowa lufa zewnętrzna, przyrządy celownicze typu flip up oraz kolba 6-cio pozycyjna.

 

 

Prędkość początkowa: 400fps. Magazynek o pojemności: 300BB. Długość lufy wewnętrznej 363mm.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.repliki-gh.home.pl

www.gunfire.pl

www.echo1usa.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kuba997 07.04.2009, h. 23:22 Kuba997
To M4 CQB bardzo ciekawe, ale gdzie w tym batka? :/
Gogin 07.04.2009, h. 23:32 Gogin
Pewnie w atrapie lasera, której nie ma na zdjęciach (i w zestawie ?), albo upchną tam jakieś małe wredne Li-Po, kto wie...
Jangi 07.04.2009, h. 23:32 Jangi
Batka pewnie będzie w dwa razy większej od samego "pistoletu" puszce
KWIA_TEK 08.04.2009, h. 01:04 KWIA_TEK
M4 CQB HK bez tylnej rury?
Moździerz - Wypas Ale i tak wciąż czekam na ANTOS-a.
Sajgonek 08.04.2009, h. 02:02 Sajgonek
za przeproszeniem ta płyta oporowa wygląda jak dekiel od śmietnika xD
Codename666 08.04.2009, h. 07:32 Codename666
Ta eMka od Boyi nie wygląda źle. Tylko ta puszka ;-/ Trzeba by kable do kolby i git
Prezes_____ 08.04.2009, h. 08:05 Prezes_____
A gdzie ty widzisz kable z puszki?? A powiem wam że to jakoś nie naturalnie, przyzwyczaili nas, że każda ich replka ma 400fps+ a ty 360. Nieładnie, nieładnie xD
HeadcrushCZ 08.04.2009, h. 08:21 HeadcrushCZ
Codename666 chyba chodziło żeby puszkę/AN PEQ ze światełkiem i laserkiem (czy jak to się tam zowie) wywalić bo jest nieładne xP
Promant 08.04.2009, h. 10:26 Promant
Aku w CQB ma być "custom", więc pewnie coś wymyślą. Albo jak G&G - wrzucą do dodatkowego "magazynka" w ready magu.
Chmielu7 08.04.2009, h. 11:48 Chmielu7
Puszka brzydka ? IMO to jest chyba najładniejsza chińska atrapa PEQa-2 jaka do tej pory wyszła.
Kuba997 08.04.2009, h. 13:47 Kuba997
@Promant:

To samo mają napisane w innej M4 w której nie ma miejsca na batkę i tam na zdjęciu jest zamocowane PEQ. To M4 CQB to 2x większe będzie z atrapą lasera :/
Plutonowy 08.04.2009, h. 14:31 Plutonowy
Szacunek dla Boyi za przełamanie chińskiego wyścigu zbrojeń.
Sushi.50 08.04.2009, h. 19:36 Sushi.50
Zastanawia mnie tylko lufa 509 w tym SR25 URX. O ile dobrze pamietam tam wchodzi krótsza lufa.
Promant 08.04.2009, h. 21:10 Promant
Kuba997,
czytaj ze zrozumieniem. Widziałęś rozwiązanie G&G? Nie ma żadnej atrapy lasera, a wszystko wygląda bardzo ciekawie i realistycznie.

Blaszko:
mnie też zastanawia. Ale tak podali.
zordrak 09.04.2009, h. 02:05 zordrak
M16 i tylko 360 fps Cienko ... powinno być 430 minimum
PS: uwielbiam czytać komentarze w stylu " 470 fps no super Może od razu przeniesiemy się na wiatrówki" - mój ulubiony, a mowa o zabawkach drogich... śmieję się niemiłosiernie^^ Tak jak ktoś pisał.. chcesz mało FPS to proszę na targowisko.. tam są super sprzęty za 15 zł Chińczyki tylko pokazują że mocna replika nie musi kosztować tyle co średnia krajowa... długo latałem ze springiem za 50 zł ... i nie jestem noobem któremu się od fps w głowie przewraca ale jak czytam komentarze takich sierot co by z uśmiechem na ustach zapłaciły ponad 1000 tys za replikę która nie jest w stanie uciągnąć tych 400 i jeszcze się cieszy..." no 360 i tyle powinno być to mnie zalewa........ PS: Proszę traktować to jako prowokację, częściowo... wiele razy bardziej śmieszne komentarze czytałem..... dziś jakoś nie wytrzymałem... pewnie okres^^ pozdrawiam wszystkich rozsądnych i bogatych... komentarz napisałem bo jestem ciekaw ilu myśli podobnie jak ja... może jestem jedyny... szalony i niepowtarzalny:P
Promant 09.04.2009, h. 10:03 Promant
Tak. Jesteś. I powtarzaj to sobie codziennie, bo zapomnisz.

Kolejna taka "prowokacja" i będzie ostrzeżenie. A przy następnym durnym komentarzu, nie mającym niz wspólnego z treścią newsa - blokada komentowania.
Foka 09.04.2009, h. 10:12 Foka
Ja bym go określił innymi słowami, ale regulamin na to nie pozwala
Okruch 09.04.2009, h. 11:05 Okruch
Oświećcie mnie, dobrzy ludzie, gdzie M4 CQB XK ma mieć baterię? Toż na tym maleństwie nie ma miejsca nawet na laserpuszkę...
Promant 09.04.2009, h. 12:14 Promant
> Promant:
"$1"

GTI 11.04.2009, h. 03:41 GTI
Jeżeli chodzi o tą lufę w SR25 (podano 509mm)... Ma ktoś informację czy jest tam wewnątrz GB przedłużony czy normalny? bo jeżeli udało im się umieścić normalną 2jkę w tym dłuższym body może część lufy znajduje w środku takie mam o tym wyobrażenie.
Zainteresowało mnie czy karabinki takie jak CQB XK są używane w realnych jednostkach, jestem ciekaw jak ma się strzelanie z takiego maleństwa przy normalnych pociskach karabinowych 5.56mm

@Zordrak widziałem kilka tematów na forum gdzie możesz o swojej niepowtarzalności podyskutować, nie musisz udzielać się tutaj, zwłaszcza mało składnym komentarzem.
Promant 12.04.2009, h. 02:35 Promant
Prędzej chyba zakładają opcję z tłumikiem dźwięku i w nim będzie ta lufa ukryta. To chyba bardziej prawdopodobne.