Daj cynk
Reklama

Aktualności

Kwietniowe produkty RWA

Świat, 06.04.2009, h. 21:32, dodał: Promant
16

RedWolf Airsoft włączył do oferty replikę ASG AEG UMP firmy ARES. RWA przedstawił również film prezentujący produkty, które wprowadzono do sprzedaży w kwietniu.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie na stronie RedWolf Airsoft pojawiła się replika AEG UMP produkcji firmy ARES. Replika wraz z magazynkiem wykonana jest z FRP (Fiber Reinforced Polymers) czyli wytrzymałych, wzmacnianych włóknem polimerów. Szyny RIS 20mm wykonano ze stali. W wycięciu magazynka  mid-cap widoczne są atrapy naboi .45cal. Waga repliki: 2500g. Długość: 450mm/680mm. W konstrukcji wykorzystano micro switch. Replika posiada oryginalne oznaczenia oraz indywidualny numer seryjny. Pojemność magazynka: 110BB. Prędkość początkowa: 270fps. Cena: 163USD.

 

 

RedWolf Airsoft przedstawił również film promocyjny prezentujący produkty, które już wymienialiśmy w newsach, wprowadzone do oferty w bieżącym miesiącu. 

 


 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Widżiks 06.04.2009, h. 21:47 Widżiks
Jak dla mnie mag trochę dziwny
uzi43 06.04.2009, h. 21:48 uzi43
Podoba mi się to UMP!! Cena nie jakaś kosmiczna... Ciekawe czy pojawi się w Polsce...
Dragunow 06.04.2009, h. 21:49 Dragunow
No nareszcie UMP z oznaczeniami...
wija99 06.04.2009, h. 21:54 wija99
270fps to ciut mało dali by te 350 już.
Westie 06.04.2009, h. 21:59 Westie
Gdzie tu sensacja? Ares po prostu wyobracał Stara już do końca i wszystko, co dla niego wcześniej robił, pcha pod własną marką. To UMP to po prostu UMP STAR, tylko wydane przez ARES pod własnym szyldem.
Viking 06.04.2009, h. 22:10 Viking
wija99

"270fps to ciut mało dali by te 350 już."

A ja uwazam ze 270 do CQB jest w sam raz.
Promant 06.04.2009, h. 22:35 Promant
Z informacji podanych w mailu od RWA replika spod marki ARESa jest wersją poprawioną w stosunku do tego co oferował STAR. Chodzi bodajże o ruchomy zamek, blokowany i wzmocnienie dźwigni przeładowania, która miała tendencje do urywania się.
gross 06.04.2009, h. 23:24 gross
Oznaczenia są zabawne, ale lepsze takie niż żadne
badger 07.04.2009, h. 00:41 badger
HeoKler & Kach... i Owner's Manual
35groszy 07.04.2009, h. 01:40 35groszy
ciekawa wersja glocka
scynek 07.04.2009, h. 10:34 scynek
A ja myślałem że Rekbok, Adodas i Panasonix to już szczyt... Jednak się pomyliłem. Ale jakby się ktoś nie przyjrzał to by po pobieżnym obejrzeniu oznaczeń nic nie zauważył...
Promant 07.04.2009, h. 12:20 Promant
Normalne u chinoli. Jeszcze się nie przyzwyczailiście? W ten sposób umieszcza się "oryginalne" oznaczenia bez licencji. Nie mówiąc o zwykłych błędach, które są powszechne w napisach na azjatyckich produktach i ich opakowaniach.
GrimPilgrim 07.04.2009, h. 15:00 GrimPilgrim
UMP piękny . Założyć tłumiczek, garniak od armaniego i voila!: Quantum of Solace (no tylko jeszcze bananowy magazynek ale nie będę aż tak wybrzydzał ). A u tej pani w rękach wygląda jak działo przeciwlotnicze LOL! $3
Borysone AK-74 07.04.2009, h. 16:01 Borysone AK-74
whoaw pieeeekny strasznie mi sie podboba dokladnie jak kolega ponizej zalozyc tlumik i gitara
mhatix 07.04.2009, h. 19:03 mhatix
GrimPilgrim- Tylko, że Bond nie nosi garnituru od Armaniego ;)Bond w wykonaniu Craiga nosi garnitur od Toma Forda.
Striker 08.04.2009, h. 08:42 Striker
Miałem UMP z dedykowanym do niego tłumikiem. Dobrze wyciszał, ale pm stał się długi i nieporęczny. Odradzam.
270 fps to zdecydowanie za mało! Lepszy zasięg będzie miał dziadek swoją drewnianą laską. Lepiej brać dostępne już modele z 335-350.
Atrapy nabojów to zdecydowany plus dla magazynków.