Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 21.10.2012, h. 12:04, dodał: Promant
8

Filmy autorstwa: Evike.com, Airsoft Megastore, RA-Tech oraz Airsoft GI.



Evike.com: prezentacja repliki HK 416C, produkcji firmy Vega Force Company.

 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft Megastore: pistolet gas blow back Desert Warrior 5.1 M1911 firmy Wei-Tech

 

 

 

 

 

 

 

 

RA-Tech: nowości, w tym stalowa lufa zewnętrzna do WE XDM

 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft GI: King Arms full metal Galil SAR AEG. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
janekporanek 21.10.2012, h. 14:41 janekporanek
szkoda, że VFC robi HK 416 przepiękne z zewnątrz (oprócz małej sygnatury 6mm na uperze niczym nie różni się od oryginału), ale wewnątrz wsadzili coś, czego praktycznie nie da się "podkręcić" . moja w wersji CQB (z zamiarem wydłużenia) leży w serwisie od jakichś 3 tygodni i nikt włącznie z dystrybutorem i najtęższymi głowami tuningowymi nie jest w stanie rozwikłać zagadki dlaczego tuning prowadzi do spadku mocy? co więcej spadku progresywnego, więc podejrzenie pada na niekompatybilność ze standardem TM. nie wspomnę o problemie z magami, bo o ile oryginał nie obsługuje niektórych m-kowych magów, to replika nie obsługuje prawie wszystkich jaki mi wpadły w ręce.włącznie z magpulem, którego krótka wersja pmaga działa, to już długa - nie pasuje. całe życie pod górę...
Zmień serwis na jakiś dobry.
Gearbox tych replik jest w 100% kompatybilny z TM, jedyna różnica to elementy bolt catcha przykręcone do szkieletu gearboxa.
Pawelo 21.10.2012, h. 15:34 Pawelo
Fakt faktem, ze gdyby KWA robiło np. m27 IAR to bym brał w ciemno... albo nawet HK416...
Ale dla mnie VFC to jakiś żarcik.. x) Mają taki 'szit' w środku, że szkoda gadać.
dixon 21.10.2012, h. 18:32 dixon
dzięki Pawelo za konstruktywną poradę. problem w tym, że wszystko zostało wymienione, a jednak jest delikatnie mówiąc - krucho. i nie są to części za grosze.... nikt nie ma pomysłu, bo wszystko samodzielnie działa tip top, a po złożeniu lipa... może ktoś tuningował ten model? problem jest w tym, że nikt nie ma doświadczenia z tym modelem i firmą i nie ma z kim skonsultować. to nie kwestia serwisu.
janekporanek 21.10.2012, h. 19:48 janekporanek
Mój jest kompatybilny z TM ( tylko dyszę ma jakąś trójgranną 0_o ) a magi - pasują wszystkie. Jedne luźniej inne w sam raz ale pasują.
Więc skąd informacje o niekompatybilności ?
danesz 21.10.2012, h. 21:02 danesz
...chyba mówimy o dwóch zupełnie innych replikach...
janekporanek 21.10.2012, h. 21:13 janekporanek
W moim VFC też były ogromne straty mocy były do czasu wymiany szkieletu. Komora też grymasiła na niektóre magi.
Czeczot 22.10.2012, h. 11:47 Czeczot
Dzięki Czeczot, właśnie tylko szkielet GB nie był wymieniany, ale za to chłopaki mieli się zabrać po weekendzie. A jakie magi Ci pasują?
janekporanek 22.10.2012, h. 12:00 janekporanek