Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje c.d.

Świat, 04.04.2009, h. 20:49, dodał: Promant
38

Deep Fire: zestaw MP5K RAS SD. 2Roy Tactical: LMG conversion kit. CA: upgrade'owane gearbox'y M249. Modify: nowy gearbox V2.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Deep Fire zapowiedziała zestaw do repliki MP5K: RAS SD. Front pomieści akumulator Sanyo Ni-CD 9.6v 1100mah V-Shape.

 

 

Na stronie firmy 2Roy Tactical pojawiła się zapowiedź nowego produktu: LMG conversion kit. Zestaw full metal wykonano w technologii CNC. Do skompletowania funkcjonującej repliki potrzebny jest gearbox z silnikiem i okablowaniem.

 

 

Firma Classic Army zapowiedziała wypuszczenie upgrade'owanych gearbox'ów do repliki M249. Oprócz wzmocnionych części wewnętrznych, gearbox'y będą posiadać sprężyny 170% i 8mm łożyskowanie.

 

 

Firma Modify zapowiedziała na koniec kwietnia premierę rynkową nowego gearbox'a V2. Na razie dostępne jest zdjęcie nieukończonego produktu.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.deepfire.com.hk 

www.2roy.com

www.airsoft-news.eu

www.nlairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
poldeck 04.04.2009, h. 21:02 poldeck
GB Modify wygląda pięknie ale na jaki diabeł jest taki powycinany?
Leo_111 04.04.2009, h. 21:05 Leo_111
Aby łatwiej było zainstalować chłodzenie ciekłym azotem
Promant 04.04.2009, h. 21:06 Promant
Jakiś powód pewnie mają, skoro ich modularne zestawy zębatek są nowocześniejsze od klasycznych i łatwiejsze w montażu/wymianie - to może ten GB też będzie miał jakieś nowe rozwiązania.

A może to tylko wycięcia przekrojowe żeby pokazać zębatki.
Ravenkan 04.04.2009, h. 21:07 Ravenkan
Pewnie dlatego, bo jest "nieukończony"...
ICAC 04.04.2009, h. 21:07 ICAC
Ciekawe ile będzie kosztował ten LMG conversion kit
Germ 04.04.2009, h. 21:07 Germ
Tylko silnik się grzeje. Wycięcia są, żeby można było zębatki śrubokrętem popchnąć przy zacince.
stalker190 04.04.2009, h. 21:08 stalker190
No i na czym polega ta nowośc pomijając wygląd. Wygląda na tłoczony z blachy a nie odlewany
Dragunow 04.04.2009, h. 21:12 Dragunow
Ilość śrub. Jakoś inaczej on się trzyma
felek 04.04.2009, h. 21:17 felek
Lub do latwiejszego smarowania/brudzenia body w srodku i lepszego dostawania sie wszelkiego syfu do srodka
Gogin 04.04.2009, h. 21:23 Gogin
Odnosząc się do stwierdzenia, że jest z tłoczonej blachy, wykonany owy szkielet Modify - możliwe, mam nadzieję, że to załatwi sprawę tanich szkieletów, które nie będą pękać jak odlewy z g*wnolitu...
0L0 04.04.2009, h. 21:25 0L0
"Ilość śrub"
Emmm... no jednej na zdjęciu brakuje (centralnie pod cylindrem).

"Jakoś inaczej on się trzyma"
...siłą woli
Gogin 04.04.2009, h. 21:29 Gogin
Olo - czepiasz się, wszyscy się czepiacie... przecież pisze, że to nieukończony projekt .
ICAC 04.04.2009, h. 21:34 ICAC
Śmiem twierdzić, iż te dziury w GB to tylko dla lansu. No chyba, że wykradli ten pomysł ze strefy 51 a GB ma napęd anty-grawitacyjny
kamuli9 04.04.2009, h. 21:45 kamuli9
Nie wygląda on na tłoczony ;/
Hornet 04.04.2009, h. 21:50 Hornet
LMG - śliczniutki !!!
Shadow 04.04.2009, h. 22:16 Shadow
Podejrzewam, że dziury mają ułatwić podkładkowanie?
Ale to luźna hipoteza...
rain777 04.04.2009, h. 22:20 rain777
jesli chodzi o "dziury w GB "-to jest jak konstrukcja nośna budynku..nie wszystko musi być zalane betonem
co do minimi to ..mamy konwersion kit na "mini" minimi ? fuj :/
capri 04.04.2009, h. 22:26 capri
Prawdopodobnie nie będzie tam co podkładkować, a dziury są raczej wyłącznie poglądowo. Czekamy od kilku dni na szczegóły tego projektu (specyfikację i cenę). Podzielimy się nimi, jak je poznamy
happy666 04.04.2009, h. 22:44 happy666
Eeee tam, mój wzrok i tak bardziej przyciąga to fioletowe futerko
Scalak 04.04.2009, h. 23:25 Scalak
Gearbox zazwyczaj pęka w okolicy głowicy cylindra lub przy prowadnicy sprężyny... Może ta firma chce to zmienić i teraz gearbox będzie pękał w kilku innych miejscach:D
Natomiast brak śrubki przy otworze silnikowym pewnie ma ułatwić i przyspieszyć rozbieranie i składanie gb chociaż konstrukcji w tym miejscu to nie wzmocni i pewnie dlatego właśnie porobili te głupie poprzeczne nadlewy.
Na 100% jest to odlew a nie żadne tłoczenie blachy.
Ze względu na przewiewność konstrukcji i brak jakichś widocznych wzmocnień gearboxa śmiem przypuszczać iż będzie to bebech przeznaczony do stockowych giwerek. Jeśli nie to prawdopodobnie tańszy odpowiednik starej wersji gearboxa systemy.
GrimPilgrim 05.04.2009, h. 01:00 GrimPilgrim
Dla niektórych niezorientowanych ta konwersja to nie żadne mini-minimi tylko najzwyklejszy "Stoner LMG". Dziwnie nazywać replikę samym LMG co znaczy tylko "light machine gun" i może sie równie dobrze odnosić do M60. Swoja droga całkiem udana konwersja, przynajmniej z daleka bo malutkie zdjęcia i ciężko porównywać
zborekp 05.04.2009, h. 10:01 zborekp
"Nie wygląda on na tłoczony ;/"
Bo nie jest zrobiony z blachy 1mm, a 3-4mm, zresztą nie wszystko musi być tłoczone. Inaczej mówiąć uważam że jest z blachy stalowej a nie ze stopu.
Poczekamy-zobaczymy.
HeadcrushCZ 05.04.2009, h. 10:23 HeadcrushCZ
@GrimPilgrim

$3

Promant 05.04.2009, h. 12:12 Promant
To tylko nazewnictwo, bo w realu "light machine gun" nijak się ma do M60. Przynajmniej w porównaniu ze Stonerem.

A LMG po prostu obiegowo jest już kojarzone ze Stonerem, bo tylko w nazwie Stoner LMG jest używane jako wyróżnik modelu. Pewnie dlatego użyli tylko skrótu w nazwie konwersji.
firefox4 05.04.2009, h. 19:14 firefox4
Mnie się nie podoba : albopistolet maszynowy albo ciężki karabin maszynowy. Nie popieram takich połączeń jeśli chodzi o prawdziwą broń jak i o repliki airsoftowe
Panocek 05.04.2009, h. 19:40 Panocek
Firefox4, jakbyś jutro jechał do Afganistanu czy innego Iraku i miał do wyboru broń lekką (np G36, M4) i broń ciężką (np AK47, M14) (pomijam właściwości balistyczne - chodzi o samą wagę) to byś wziął zapewne to cięższe "bo broń musi być ciężka". Na pustyni, w pełnym szpeju, w kamizelce ochronnej i z takim AKaczem chyba byś zmienił zdanie.
cziman 05.04.2009, h. 20:49 cziman
Panocek: po co fantazjować o Iraku czy Afganistanie.. wystarczy 5km plaży i trucht.
kermit 05.04.2009, h. 20:53 kermit
Panocek
Skoro mówisz o pustyni to i tak lepsze byłoby wybranie AK niż M4 - względy jeszcze dochodzą zacinkowe - skoro pomijamy balistyczne. Ja wolałbym dźwigać coś co wiem że mi wystrzeli bez względu na warunki
stalker190 05.04.2009, h. 20:55 stalker190
Nadal będę upierał się że to BLACHA a wycięcia mają określony kształt i tylko z jednej strony, raczej do ,,doczebienia,, czegoś a nie zaglądania do środka . Ale to tylko gdybanie:)
men3L 05.04.2009, h. 21:58 men3L
GB z tłoczonej blachy.. a to dobre Pozbierać tu kilku komentatorów newsow i wyszedłby niezły kabaret
Ownage 05.04.2009, h. 22:07 Ownage
Nawet nie wiesz jak bardzo bym chcial, zeby to byla blacha, ale jak dla mnie to jest pewnie zwykly, tandetny gownolitowy szkielet v2 jak wszystkie inne i pewnie tak samo jak wszystkie inne bedzie pekal w dokladnie tym samym miejscu. A dlaczego? Bo oni wola wypuszczac na rynek "fajne" szkielety ktore i tak pekna zebys kupil nowy. A wystarczylo by tylko troszeczke przeprojektowac front... tak niewiele. Co do stalowych szkieletow to w najblizszym czasie takich nie zobaczymy bo gdyby takie byly dostepne od reki nikt nie kupowal by gownolitowych i w zasadzie zadnych innych bo stal by byla "na amen".

ed. przepraszam za brak polskich liter.
Jackall37 05.04.2009, h. 23:26 Jackall37
Pomarzyć można - już frezowany aluminiowy GB to kosmos, a co tutaj gadać o stalowym albo innym.
MrHK 06.04.2009, h. 17:01 MrHK
Co do stalowych szkieletów GB- w Cymie nadzieja.
Kajor 06.04.2009, h. 18:24 Kajor
"stalker190" - Sam jesteś blacha...

Ja wiem dlaczego nie robi się szkieletów GB ze stali, ale nie będę się wypowiadał przed "specjalsami". Sami wiedzą lepiej.
stalker190 06.04.2009, h. 18:38 stalker190
Kajor -betonku nawet Kałach jest z blachy i drewna to czemu nie GB
Amfanatik 06.04.2009, h. 19:31 Amfanatik
Odlew malowanego drewna to jest nie żadna tłoczona blacha! xDDD

Konwersja ładna. Ciekawe ile waży.. i kosztuje..
HeadcrushCZ 06.04.2009, h. 20:51 HeadcrushCZ
a ja uważam że ten GB to plastic funtastic pomalowany farbkami modelarskimi bo oni pewnie się teraz i tak pewnie dalej z czego to ma być hehe. marketing xP
ireabe 07.04.2009, h. 11:44 ireabe
Nie doczekamy się GB z blachy czy stali. Waga, koszty produkcji, technologia produkcji pozwalająca jedynie na jednostkowe wyroby.

Z tego co wiem to tego typu wycięcia w korpusach maszyn różnych robi się głównie z trzech powodów
-Zmniejszenie wagi korpusu
-Oszczędność materiału
-Zmniejszenie naprężeń w danym miejscu

Jakie to ma mieć zastosowanie w miejscu zębatek?
Pewnie tak jak napisał to Promant- przekrój.