Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje

Świat, 02.04.2009, h. 23:08, dodał: Promant
24

Nowe repliki ASG w zapowiedziach firmy ARES. Walther SG9000 CO2 shotgun. Gunner Airsoft: tłumiki płomienia Element.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie firmy ARES zamieszczono zapowiedź trzech nowych replik. Wszystkie to repliki  systemu GBB, zasilane CO2 lub top gazem. GBB M4 ma być repliką strzelającą 6mm BB. Replika snajperska, strzelająca na singlu, WA2000 będzie przystosowana do amunicji 6mmBB lub śrucin 4.5mm. Replika snajperska, strzelająca na singlu, M82A1 .50cal. będzie przystosowana do amunicji 6mmBB, paintball'owej 0.43 lub śrucin 4.5mm.

 

 

Na stronie Pyramid Air Gun Mall można znaleźć ciekawą replikę shotguna: Walther SG9000. Jest on zasilany 88g kapsułami CO2.

 

 

Shotgun typu pump action, wygląda jak skrzyżowanie P99 ze strzelbą i posiada integralną szynę górną RIS oraz szyny boczne i dolną - w przedniej części ergonomicznego gripu. Jest to strzelba double action o pojemności magazynu 40BB [6mm].

 

 

Replika strzela pojedynczymi BB lub burstem 3BB. Prędkość początkowa: 380fps.

 

 

Data dostępności: 05.10.2009. Możliwe jest już zamówienie w opcji preorder [92USD]. Cena: 100USD.

 

 

W ofercie Gunner Airsoft można nabyć tłumiki płomienia firmy Element: PHOENIX, 5M1, SFB, SFA, POF, CQB, 3 plug QD oraz M4 2000 QD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dwa ostatnie przystosowane są do tłumika dźwięku typu SCAR. Wszystkie tłumiki płomienia pasują na gwint 14mm"-" i oferowane są w identycznej cenie: 14USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

aresairsoft.com/">www.aresairsoft.com

www.pyramydair.com

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kamil 02.04.2009, h. 23:13 Kamil
WA2000 GBB no miód...
Gogin 02.04.2009, h. 23:13 Gogin
Szotgan bardzo ciekawy, a Barrett M82 wiatrówka w sam raz do ersoftu .
frorider 02.04.2009, h. 23:40 frorider
Tu bym się nie zgodził, dobrą wiatrówką po tuningu da się trafić 10 groszy z 50m a z 200 puszkę po Coli więc akurat replika Barreta miałaby w tym przypadku większy sens niż w airsofcie:) Niektórzy chcą czasem postrzelać celnie na większe odległości i niekoniecznie do ludzi:)
Promant 02.04.2009, h. 23:52 Promant
A kogo tu obchodzi strzelanie tarczowe z airgunów? Piszemy o asg. I w tym kontekście interesuje nas wersja 6mmBB.
volf13 03.04.2009, h. 00:04 volf13
100 dolców za shotguna z burstem bez łusek i selektorem trybu ognia oraz pojemnością 40 kuleczek pump action?? Ja chce taki!!! Swoją drogą wygląda bardzo rozsądnie i taktycznie tylko ciekawe jak z mocną bo celnośc się zaczyna raczej na burst znając celnośc repliki gazowej.
zombie_snake 03.04.2009, h. 00:13 zombie_snake
WA2000 GBB... mmm.... trzeba zacząć chomikować kasę w skarpecie
KrYzYs13 03.04.2009, h. 00:14 KrYzYs13
frorider: ok - może i można z wiatrówki tak celnie i daleko strzelać ale nawet jeśli wiatrówka jest repliką Barett'a to nie zmienia faktu, że bez zezwolenia nie możesz jej kupić jeśli będzie miała ponad 17J. O takiej mocy można kupić i normalną wiatrówkę. Po co więc dopłacać do wiatrówki tylko po to żeby miała fajne body? No chyba, że są jakieś wiatrówkowe zjazdy czy cóś Może w hardball'u miało by to zastosowanie - nie wiem.
echelon_ 03.04.2009, h. 01:21 echelon_
WA2000 GBB i poczuć się jak Hitman ^^
Guest (ID:6452) 03.04.2009, h. 06:48 Guest (ID:6452)
"z 200 puszkę po Coli"

chyba z careera (tak sie to pisze?)
Moszar 03.04.2009, h. 08:08 Moszar
Niezły ten shotgun opłaca się
Errhile 03.04.2009, h. 08:22 Errhile
A mnie się ta strzelba nijak nie podoba. Ani ładna (wiem, wiem, o gustach...), ani replika żadnej znanej mi strzelby. Kolby nie ma, czyli na większy dystans się nie nada - typowo do CQB, a tam 380fps to już trochę dużo.
Ciekawe, czy tyle ma przy strzale jedną, czy trzema kulkami...
Dragunow 03.04.2009, h. 10:50 Dragunow
Friorider chyba jednak mało strzelałeś. Jakoś na strzelaniu sportwoym w klubie do którego należę, strzela się do tarcz o śr. 6cm i z 10 metrów jest kłopot z 10 (dycha ma średnicę dokładnie 4,5 mm)a Ty tu mówisz o 200metrach.... gratki. Oczywiście jak ten pocisk już doleci to na takiej odległości masz rozrzut z .... pół metra.
kosmi 03.04.2009, h. 14:03 kosmi
Nareszcie WA200 w zasięgu ręki..
Guest (ID:6452) 03.04.2009, h. 14:24 Guest (ID:6452)
Dragunow, dycha ma średnica punktu tylko śrut ma 4,5mm. De facto "dycha" ma więc 9mm. (tzn 4,5mm w każdą stronę).

Shotgun ble, przerisowany na mój gust
Moses 03.04.2009, h. 15:15 Moses
Barret mniodzio M4 ciekawe, szkoda tylko ze z tego co promant napisal w komentarzach beda 3 rozne wersje (ASG, PB, Airgun) a nie z mozliwoscia szybkiej zamiany modulu do strzelania odpowiednia amunicja. Dziki czemu w milsimach mozna by bylo wykorzystac barreta strzelajacego pociskami PB do niszczenia pojazdow ETC
Moses 03.04.2009, h. 15:15 Moses
Barret mniodzio M4 ciekawe, szkoda tylko ze z tego co promant napisal w komentarzach beda 3 rozne wersje (ASG, PB, Airgun) a nie z mozliwoscia szybkiej zamiany modulu do strzelania odpowiednia amunicja. Dziki czemu w milsimach mozna by bylo wykorzystac barreta strzelajacego pociskami PB do niszczenia pojazdow ETC
Dragunow 03.04.2009, h. 17:43 Dragunow
NO to nie widziałeś turniejowej tarczy. Najmniejsza tarcza sportowa ma średnicę 4,5 cm i 4 mm dyche... Musisz trafić idealnie to Ci zalicza....
Manyu 03.04.2009, h. 18:40 Manyu
ósmy cud świata- WA2000...
frorider 03.04.2009, h. 20:43 frorider
Panowie tu nie chodzi o licytowanie.

KrYzYs13: Wiatrówka pow. 17J wymaga rejestracji, z kupieniem nie ma problemu oprócz tego że wolno z niej strzelać tylko na strzelnicy, np z Daystate Air Wolfa który przy kalibrze 6,3m ma 100J a ludzie i tak jeszcze przy nim kombinują.
"Po co więc dopłacać do wiatrówki tylko po to żeby miała fajne body?" - a jak jest w ASG? Zresztą pewnie i tak będzie tańszy od wysokiej klasy wiatrówek:)

Dragunow: Skoro strzelasz w klubie to wiesz, że po pierwsze wiatrówki do strzelania tarczowego na 10m mają wylotową poniżej 200m/s(bo po co więcej na 10m) i ...same nie strzelają. Kiedyś na zawodach daliśmy jednemu z sędziów z PZSS Daystate mk.3 i strzelając z bipodem facet był zszokowany że na 40m wszystkie strzały przechodzą mu przez jedną przestrzelinę.
Na odległości rzędu 200m trzeba po pierwsze umieć strzelać a niestety po drugie wydać na wiatrówkę i lunetę sumę która ledwo mieści się w czterech cyfrach. Chociaż widziałem przypadki trafienia ze 150m z tuningowanego Gamo:)

Nie chcę nikogo urażać czy wykazać wyższość jednego sportu nad drugim. Strzelectwem z broni pneumatycznej i palnej zajmuję się od kilkunastu lat a ASG uważam za rewelacyjną zabawę. Nie rozumiem tylko dlaczego pomimo propagowania między innymi na tych stronach nie obrażania miłośników innych sportów np. paintballu uważa się osobę wybierającą Barretta w wersji pneumatycznej za "umysłowo sprawnego inaczej". Logiczne, że nie użyje jej w airsofcie. Pewnie wiele osób tutaj strzela nie tylko z replik i mogą się czuć urażone takim określeniem, nawet jeżeli nie było to umyśnie.
maxmal 03.04.2009, h. 23:17 maxmal
ARES-Nie dla idiotów. XD
thor_ 03.04.2009, h. 23:49 thor_
Wiatrówka>200metrów>puszka po coli... Do tego jeszcze zapomniałeś o srzelnicy na której w zasadzie tylko można strzelać z takich wiatrówek... przecież nie chcesz łamać prawa?
lemonzawodowiec 04.04.2009, h. 16:44 lemonzawodowiec
Promant 04.04.2009, h. 19:23 Promant
Ok. Więc ujmę to inaczej, niezależnie kto napisał skasowany komentarz, bo tego już nie dojdziemy:
wiatrówek 4.5 nie używa się w asg. Ten kto tego próbuje albo to sugeruje - jest "umysłowo sprawny inaczej".
Uwaga ta nie dotyczy osób używających wymienionych wiatrówek, łuków, dmuchawek, proc, broni myśliwskiej, broni ostrej itp. poza airsoftem. Jasne?
KrYzYs13 05.04.2009, h. 10:12 KrYzYs13
frorider: Przeczytaj twój pierwszy post. Nie chciałem obrażać osób które interesują się strzelaniem z wiatrówek czy czegokolwiek innego. Jednak słowa jakich użyłeś w pierwszym poście sugerują, że jeśli to jest replika Batrett'a to musi mieć ona jakieś niesamowite osiągi. Nie twierdze, że tak nie będzie ale po samym kształcie karabinu nie można oceniać jego mocy. Dlatego napisałem to co napisałem. Piszesz o wiatrówkach po tuningu. Nie wiem jak to z tymi wiatrówkami jest ale jeśli ma ona powyżej 17J i chcesz ją tuningować to chyba też jest ograniczone jakimiś przepisami. Nie wiem. Nie chce się mądrzyć. Po prostu logika podpowiada mi że tak chyba jest albo przynajmniej powinno być.
Co do tego, że przyczepiłem się do kształtu wiatrówki jako Batrett'a. W airsofcie zwykle staramy się odegrać siły zbrojne jakiegoś państwa (choć często daleko nam do tego). Replika faktycznie istniejącej broni po prostu fajnie wygląda w połączeniu z mundurem, oporządzeniem i całą resztą gratów które na sobie tachamy (jeden z wielu powodów dla którego wole airsoft od paitball'a) Jeżeli faktycznie jeździsz na jakieś zjazdy, zawody, itp to rozumiem takie kupno wiatrówki Barett'a. Zrozumiem również jeśli bardzo interesujesz się militariami i chciałbyś mieć takie cudo w domu. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że ma to, według mnie, mniejsze zastosowanie niż w Airsofcie.