Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki NPO AEG

Świat, 18.10.2012, h. 23:50, dodał: Promant
33

Firma NPOAEG.ru oferuje repliki AEG VSS Wintorez, AS WAŁ oraz SR3-M.



Ciekawostka: swoje produkty reklamuje firma NPO AEG. Wykonuje ona na zamówienie customowe repliki AEG: VSS WintorezAS WAŁ oraz SR3-M. Ceny replik wahają się w przedziale od 850 USD do prawie 1200 USD. 

 

 

 

 

Airsoft_Vintorez.jpg

Airsoft_AS_VAL.jpg

Airsoft_SR3-M.jpg

Airsoft_Specnaz_Weapon.jpg 

 

 

 

NPOAEG.ru oferuje również zestawy konwersyjne (bez GB) wymienionych replik. Ceny w granicach 850 USD do 1000 USD za zestaw.

 

 

 

 

z1.jpg

z2.jpg

z3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.custom-airsoft-guns.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 5)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dukov 19.10.2012, h. 01:16 Dukov
Podziękujemy Zeta lab
Goose 19.10.2012, h. 01:21 Goose
Nie spodziewałem się, że doczekam powstania ajersoftowego SR-3M
Dread 19.10.2012, h. 09:04 Dread
Repliki istnieją od dobrych paru lat, tyle, że trudno było je kupić poza Rosją. Tego Vintoreza widziałem w 2009 roku. Firemka rozwija się prężnie, w ofercie mają jeszcze VSK-94, w planach Grozę i PKM. "Made in Russia" też zobowiązuje - repliki są drogie i wykonane na typowo rosyjskim poziomie, ciężko jest znaleźć dwie identyczne, raz wychodzą lepiej, raz gorzej.
Zgadza się, zaczęli działać kilka lat temu, ale wcześniej trochę to kulało i były problemy ze sprowadzaniem. Teraz mają stronę ATACA jako dystrybutora i zobaczymy jak będzie to funkcjonować. Zaczęli nową reklamę (pierwszy filmik), weszli na FB. Coś się rusza, zatem może i standardowa jakość się poprawi?...
Promant 19.10.2012, h. 09:21 Promant
Też trzymam kciuki za chłopaków, jak się śledziło ich poczynania, to widać ich rozwój, od grupy kolegów dłubiących coś w garażu do poważnej firmy zdobywającej amerykański rynek.
Dread 19.10.2012, h. 09:31 Dread
widmo 19.10.2012, h. 10:14 widmo
cenna:(.................................dramat................
to kup sobie zabawkowego zeta laba za połowe ceny..
grzesio93 19.10.2012, h. 13:51 grzesio93
A to te powyżej, to nie są zabawki ?
BTW - czy stosują do ich budowy części z ostrych pierwowzorów ?
koho 19.10.2012, h. 14:10 koho
Chłopaki używali ostrych magazynków, teraz nie wiem jak jest, chyba już klepią własne. Innych "ostrych" części nie ma.

Co do "zabawkowości", to Zeta (o ile będzie stalowa, a nie ze znalu, jak wiele wskazuje) reprezentuje podobny poziom wykonania, z tym, że Zeta ma odlewane części, a CTO ma elementy z giętej i spawanej blachy, co jest mniej wiernym oryginałowi rozwiązaniem.

Problem taki z Zetą, że jej nie ma i nie wiadomo jaka będzie cena.
Dread 19.10.2012, h. 15:07 Dread
Nath 19.10.2012, h. 14:12 Nath
Piękności, ale cena nie na moją kieszeń :(.
nedza 19.10.2012, h. 14:57 nedza
Nie ma się co cieszyć. Na rus.mil.pl są niezbyt pochlebne opinie o jakości wykonania tych replik, jak i o trzymaniu terminów przez producenta.
Były problemy z wywozem replik - cofano na granicy.
Podobno teraz NPO ma odpowiednie papiery.
Same komentarze o jakości są różne - część tyczy się NPO część innych producentów.

Trudno cokolwiek powiedzieć jak się repliki nie ma w ręku.
Potf0r 19.10.2012, h. 16:45 Potf0r
Wiśnia 19.10.2012, h. 15:16 Wiśnia
Co to za jakies kalekie repliki? WTF?!
Eee, z tymi nie jest tak źle, kalekie im wyszło VSK-94.
Dread 19.10.2012, h. 16:02 Dread
senkuPH 19.10.2012, h. 15:36 senkuPH
Dla mnie rewelacja. Dla portfela trochę mniejsza.
stalker51 19.10.2012, h. 16:46 stalker51
Flaki SRC za tą cenę?
Chyba podziękuję...
Można kupić kit bez flaków
Potf0r 19.10.2012, h. 20:07 Potf0r
Frank3n 19.10.2012, h. 17:31 Frank3n
AS VAL piękny ! Chyba zacznę zbierać pieniążki :D
Lotnik 19.10.2012, h. 18:02 Lotnik
czy tylko mi się wydaje że w pierwszym filmiku koleś przestrzeliwuje na "ostro"? może oprócz pierwszego maga....

a tak poza tym repliki piękne! mimo tego że wolę emki;)
O czym piszesz?
Kacperix 19.10.2012, h. 19:51 Kacperix
W sensie, że strzela kulkami? No, nie wiem czy wiesz, ale w tej zabawie o to właśnie chodzi, żeby strzelać kulkami.
Dread 19.10.2012, h. 20:10 Dread
-.-' wiesz ale raczej w pomieszczeniu bez okularów to coś chyba nie halo... no chyba że po prostu się przesłyszałem...
Lotnik 19.10.2012, h. 22:34 Lotnik
Nie, nie przesłyszałeś się. Po pierwsze mógł tam mieć kulkochwyt, po drugie to jest Rosja, gdzie gra się hardball wiatrówkami :)
Dread 20.10.2012, h. 09:44 Dread
co do kulkochwytu to wątpię...

co do strzelania to fakt zapomniałem że to rosja;)
Lotnik 20.10.2012, h. 11:26 Lotnik
PALLAD 19.10.2012, h. 18:47 PALLAD
a ja poczekam to jednak zabawki za 3000 zł .... no nie wiem jestem rusofilem i odgrywam też sowietów .... ale nawet przy całej radości posiadania to zdecydowanie za drogo (normalne cena ostrego) mam AK74 jak 98.9 % armii rosyjskiej, makarowa jak 99.8 % i styka :)
Nie wiem gdzie kolega słyszał tą cenę, ale z tego co ja się orientuję to deaktywowany Val kosztuje w granicach 2500$.
Tagan 20.10.2012, h. 09:28 Tagan
soldat 19.10.2012, h. 21:32 soldat
Super! Teraz tylko poczekamy aż Chińczycy się za to wezmą :D
dodzor 20.10.2012, h. 01:21 dodzor
2300zł za samą, najtańszą konwersje AS Val. Wagowo wychodzi 2 razy taniej niż srebro.
cena jednostki broni przy zakupie hurtowej 1000 sztuk waha się między 1400 - 1700 dolarów usa. targi broni w zeszłym roku 2011 w Las Vegas, i pyzatym kolega pracuje w grupie BUMAR wystawiali wtedy visa i beryla ... zawsze kopie i deco oraz asg są oczywiście niektóre (nowości) droższe niż strzelające odpowiedniki a używkę AK74 na rynku wtórnym w stanach czy w kanadzie mozna kupić za 200-350 dolarów oczywiście w systemie single.
pozdrawiam serdecznie
PALLAD 20.10.2012, h. 15:31 PALLAD
Mike007 21.10.2012, h. 12:12 Mike007
wersja MG 'Szulca' bardziej do mnie przemawia
Nie przesadzajmy. MG odwala kawał dobrej roboty, ale jego WSS jest jednak daleki od ideału. Jeśli kogoś jednak nie stać na kupno rosyjskich zabawek, powinien się udać drogą MS Schutze.
Kamil 21.10.2012, h. 19:23 Kamil
Mike007 21.10.2012, h. 23:53 Mike007
znaczy sie ja wiem i zdaje sobie sprawe z tego ze mg jest tak jakby "ulepiony" i wyglądem i odwzorowaniem nie dorównuje tym tutaj, bo to jest raczej niemozliwe, żeby tak przerobić aega, prosciej byłoby chyba zrobic od podstaw na jakichs tokarkach chyba, ale + da niego że zrobił coś niepowtarzalnego, czego nikt na razie nie może kupić, i że wyszło mu to na prawdę ok, później jak bd takie w sprzedazy czar prysnie jak to było z berylem niegdyś, customy są fajne dopóki ktoś ich nie zacznie produkować na masową skalę, póżniej widać te wszystkie niedociągnięcia customów i nie są one już takie same jak były niegdyś
koho 22.10.2012, h. 10:36 koho
Mimo, że jestem "emkowiczem", to muszę przyznać - estetyka rosyjskiej broni jest kosmiczna (w sensie poztywnym), czego najlepszym przykładem jest konfiguracja AS widoczna w pierwszym filmie, powieszona pionowo na ścianie w tle. Coś jak tu:

http://img694.imageshack.us/img694/9848/2559729.jpg

...tylko w replice Eotech nieco efekt psuje ;).