Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie RWA

Świat, 02.04.2009, h. 22:00, dodał: Promant
15

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty repliki ASG AEG: SIG556 KA oraz AIMS G&G. Marushin Kimber Gold Match (Shell Ejecting/6mm) w opcji preorder. Na stronie dostępne są także stojaki na broń produkcji ARES.



 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty nowe repliki AEG: SIG556 firmy King Arms oraz AIMS produkcji G&G. King Arms SIG556 HOLO jest repliką z serii EBB, o długości 860mm/942mm i wadze 3000g. Zalecany akumulator: 9.6v 1100mAh (NiMH) mini. Pojemność magazynka 135BB. Prędkość początkowa: 340fps. Cena: 413USD.

 

 

G&G Romanian AIMS ma długość 700mm/908mm. Waga: 3440g. Magazynek typu hi cap, o pojemności 600BB. Prędkość początkowa: 330fps. Cena: 420USD. Szkoda jedynie, że oznaczenia nastaw ognia nie odpowiadają wersji rumuńskiej.

 


RWA rozpoczął także przedsprzedaż repliki firmy Marushin: Kimber Gold Match (Shell Ejecting/6mm). Pistolet GBB o wadze 900g. Cena: 200USD.

 

 

 

 

 
 
Na stronie dostępne są również stojaki na broń produkcji firmy ARES. Cena: 154USD.
 
 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jangi 02.04.2009, h. 22:07 Jangi
Ładny Sig Ale chińczycy nie próżnują i niedługo pewnie wypuszczą swoją wersję
MetalBoy 02.04.2009, h. 22:20 MetalBoy
SIG naprawdę piękny Niby ten pistolet też ale jakoś mało kopiący się wydaje względem innych replik gazowych. Ale w końcu widać, że coś z wyrzutnika leci
pafcio 02.04.2009, h. 22:41 pafcio
Najlepsze są te słuchawki ochronne na uszach zawodnika. Huk rozprężającego się green-gazu na pewno by mu uszy powyrywał ;D.
Cortes_ 02.04.2009, h. 22:48 Cortes_
12 łusek !! To już całkiem przyzwoita ilość w porównaniu do 6 w Glocku. Jeszcze jakby zrobili single stacka 1911 z magazynkiem na 7 kulek(łusek) to bym wiedział jaki jest mój następny pistolet...
zavisza 02.04.2009, h. 22:58 zavisza
Łał...
Ten colt...
Dla samych łusek i dla lansu bym go kupił, kit z używalnością...
No i gościu musi mieć mocne ręce, nie widać po nim żadnego śladu działania blow-backu poza skaczącym zamkniem - a on chyba metalowy jest...
SoP-PeL 03.04.2009, h. 00:52 SoP-PeL
Co do AIMSa to słaby news. Już są w PL od paru miesięcy
Promant 03.04.2009, h. 01:46 Promant
WOW, no jakbyś nie napisał, to bym nie wiedział.

A masz tu gdzieś napisane, że to premiera rynkowa? Albo nagłówek brzmi: "nowości w polskich sklepach"? Nie.
Bo to nie jest news o AIMS, ani o tym co w naszych sklepach, tylko o aktualnej ofercie RWA.

Łapiesz różnicę?
HeadcrushCZ 03.04.2009, h. 13:02 HeadcrushCZ
fajna Hi Capa. masakra
Prezes_____ 03.04.2009, h. 15:03 Prezes_____
Drewniany stojaczek byłby lepszy, bo drewno to drewno, to jest podobnie jak z m14
Capuchino 03.04.2009, h. 17:46 Capuchino
Cudne
M_Qba 03.04.2009, h. 20:17 M_Qba
Szkoda, że taki pistolecik mało opłacalny... Ale generalnie efekt b fajny XD xD "Ej ty! Stój tam gdzie jesteś musze pozbierać łuski!"
Lagodkin 03.04.2009, h. 23:32 Lagodkin
No 1911 fajna łuski dają jakieś 500 do lansu ale jedak zbierac je co chwile to słaby pomysł. Hmm ciekwe czy pracują nad minganem na łuski
Syriuszzabujca 04.04.2009, h. 08:43 Syriuszzabujca
minigun na łuski <hahahaha> to zes teraz wymyslił hahah

Niech sie tylko ten Colt pokarze w polskich sklepach to BIORE !!
Spartan 121 04.04.2009, h. 18:52 Spartan 121
szypą byś chbay musiał te łuski zbierać i jeszcze sobie załatwić taczke taktyczną do CQB przecież gdzieś trzeba te łuski wrzcać. Colt fajny fajny. Ciekawe jaka jest cena magazynka i tych łusek.
HeadcrushCZ 05.04.2009, h. 01:18 HeadcrushCZ
co Wy macie z tym Coltem. to jest Hi capa. Żeby nie było to wiem że Hi Capa podobnie jak Hardballer jest wariacją Colta 1911... ale to nie to samo Panowie.