Daj cynk
Reklama

Aktualności

Wyniki konkursu G&G

Świat, 16.10.2012, h. 21:47, dodał: Promant
21

Firma G&G ogłosiła wyniki konkursu fotograficznego Show Yourself 2012.



Firma Guay Guay ogłosiła wyniki swojego cyklicznego konkursu fotograficznego.

 

Wśród laureatów Show Yourself 2012 znaleźli się również nasi rodacy.

Gratulujemy!

 

 

 

Gold Prize - Geronimo (Team Prize)

 

 

 

 Geronimo_Kanin_13.jpg

 

 

 

 

Silver Prize - 19SFG (ODA911)

 

 

 

19SFG_05.jpg 

 

 

 

Bronze Prize - Klesch Anton

 

 

 

 Klesch_Anton_01.jpg

 

 

 

Creative Prize - Grzegorz Pedzinski

 

 

 

 Grzegorz_Pedzinski.jpg

 

 

 

Special Prize - Maxim Bondarevskiy

 

 

 

Maxim_Bondarevskiy_01.jpg 

 

 

 

Selected Prize - Stanistaw Gwara

 

 

 

 Stanistaw_Gwara_04.jpg

 

 

 

Selected Prize - JTF-Bulgaria

 

 

 

 JTF-Bulgaria_33.jpg

 

 

 

Selected Prize - U.S.S.R

 

 

 

 U_S_S_R__Kanin_19.jpg

 

 

 

Selected Prize - 1^Divisione F.I.R

 

 

 

 1_Divisione_F_I_R_14.jpg

 

 

 

 

Selected Prize - Mihail Yuriev

 

 

 

 

Mihail_Yuriev_05.jpg 

 

 

 

Selected Prize - Mamedov Roman

 

 

 

 

Mamedov_Roman_09.jpg 

 

 

 

Selected Prize - Marcin Maternik

 

 

 

 Marcin_Maternik_04.jpg

 

 

 

Selected Prize - Christopner Cummins

 

 

 

 

Christopner_Cummins_01.jpg

 

 

 

Selected Prize - Aaron Amort

 

 

 

 

Aaron_Amort_13.jpg

 

 

 

 

Selected Prize - Roman Kanin

 

 

 

 Roman_Kanin_09.jpg

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.guay2.com

Ocena wszystkich (3.89, głosów: 9)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gallain 16.10.2012, h. 21:56 Gallain
Liche te zdjęcia. Ja oczywiście lepszych bym nie zrobił, ale na airsoftphotos można znaleźć masę lepszych i ładniejszych. Tak czy siak - gratulacje dla zwycięzców :]
Zdjęcia wrzucone tutaj to tylko okładki albumów.
W praktyce to zestaw fotek dostawał nagrodę.
Na stronce G&G można obejrzeć cały zestaw po kliknięciu w wybrane miejsce:
http://www.guay2.com/show_yourself/announce/index.html
;)
rain 17.10.2012, h. 11:21 rain
Sledzikmaster 16.10.2012, h. 22:06 Sledzikmaster
Ciekawe jest to, że większość zwycięzców pochodzi z Rosji ;)
Oj tam, jednego konkursu raptem nie udało się rodakom zdominować, co swoją drogą mnie szokuje(bo się już osobiście przyzwyczaiłem że połowę nagród w takich konkursach dostają nasi), duma narodowa każe to tłumaczyć tylko niewystarczająca penetracją marki G&G u nas.
Pritcher 17.10.2012, h. 00:22 Pritcher
Bo Rosjanie tak mają po pracy, wrzucili trochę zdjęć z fejsa i masz...życie :D

Jak dla mnie z obecnych Bronze Prize - Klesch Anton najlepsze.
CerberBP 17.10.2012, h. 08:52 CerberBP
guzio29 16.10.2012, h. 22:23 guzio29
Nie wiem czy zostało to zauważone, ale co konkurs to większym ..... wieje. Nie twierdzę, że nie zostało w to włożone mnóstwo pracy i ogólnie talentu, etc. Nie neguję. Niemniej jednak moim zdaniem równia pochyła w dół.

P.S. Tak to Ci źli, niedobrzy Rosjanie. Samolot zestrzelili, omotali jury i konkurs wygrali. Teraz już tylko miejscowy kibel publiczny zamkną i dopną swego ...
Zgadzam się, konkurs prezentuje coraz niższy poziom. Ponad połowa tych zdjęć jest kiepska kompozycyjnie, głębia w części idzie w nieskończoność, w części wyraźnie uzyskana w programach graficznych, nienaturalna i odpychająca. Obróbka ogromu tych prac nieudolna i przesadzona. Panuje obecnie moda na okropne wyciąganie wartości wysycenia kolorów i kontrastu. Większość fotografów i grafików zlewa totalnie przepalenia. Prawda jest taka, że jedynym zdjęciem które technicznie wzbija się na pozycję zgodności ze sztuką fotografii jest zdjęcie z brązowego miejsca i ostatnie tu zaprezentowane. Reszta szczerze mówiąc jest skopana albo pod względem fotograficznym albo graficznym.
mikunda 17.10.2012, h. 00:10 mikunda
Polecam przejrzenie pełnej galerii konkursu.
Jak zawsze są zdjęcia lepsze i gorsze, mi kilka zapadło w pamięć.
Poziom raczej nie idzie w dół, jest po prostu więcej fotek w tym roku.
(No i wybór jury jeśli chodzi o aspekt wizualny fotografii jest kiepski)

Wydaje mi się że nie widziałem żadnej fotki w której głębia ostrości jest podrasowana blurowaniem. Gdzieś tam było rozmycie obrotem, ale to inna bajka.
rain 17.10.2012, h. 01:40 rain
Moim zdaniem jakość fotek co roku jest lepsza. Coraz mniej jest zdjęć w stylu tego z ninja przy kiblu.
goren 17.10.2012, h. 08:40 goren
Mixon 16.10.2012, h. 22:49 Mixon
Trzecie miejsce jako tako fajnie wypada. Kapitan G&G kojarzy mi się z jednym:
http://steelcloset.com/wp-content/uploads/2010/03/tumblr_ky4jkcC4eP1qzrlhg.png
Dude... Przecież to nawet nie miało być zdjęcie. To jest obraz wykonany techniką cyfrową. W kategorii Creative całkowicie na miejscu.
StarskiPL 18.10.2012, h. 21:50 StarskiPL
A czy ja coś mówię :<?
Mixon 19.10.2012, h. 14:42 Mixon
Mike007 16.10.2012, h. 23:36 Mike007
brodaty specjals rulez !
Mamut 17.10.2012, h. 00:52 Mamut
Rusek na krze wymiata. A ja myślałem, że strzelanka na bagnach to hardcore. :P
Kokson 17.10.2012, h. 16:52 Kokson
To z 3 miejsca zasluguje na pierwsze:0 Takie moje małe zdanie:) Na tym widac akcje:)
fusi 17.10.2012, h. 17:09 fusi
Te zdjęcia z podium nic ciekawego. Były lepsze w tym konkursie.
Warlord Shadow 17.10.2012, h. 17:58 Warlord Shadow
Imo trzecie zdjęcie jest lepsze od dwóch pierwszych. Zdjęcia takie sobie- ładnie wykonane, ale często z takimi można się spotkać na pierwszej lepszej strzelance na której jest fotograf.
Milekh 17.10.2012, h. 18:03 Milekh
Jedyne co uchodzi to GG Terminator, chociaż w airsofcie źle się kojarzy,
no i ten brodacz.
Reszta wyróżnionych nie zasługuje nawet na nagrodę pocieszenia.

Widziałem pare fajnych fot, ale to naprawdę tylko 3-4 z paruset. ("brodacz", "stalker", i "szlachcic z marinesem")
ramaz 18.10.2012, h. 09:41 ramaz
jakby ten gruby z brodą nie żarł tyle hamburgerów to jego stylizacja na Medal of Honor byłaby lepsza
elem85 19.10.2012, h. 14:47 elem85
wiekszość tych fotek jest banalna i każdy z nas mógłby zrobić podobne, tylko niektórzy wykazali sie jakąś inwencją i to jak widze głównie polacy i chwała im za to.