Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe informacje

Polska, 01.04.2009, h. 13:22, dodał: Promant
23

Sklep Capri ASG dodał nowe produkty do oferty na swojej stronie. W ofercie ASG Shop i Capri ASG pojawiły się już nowe kulki Blaster Devil.



 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Capri ASG systematycznie powiększa ofertę. Na stronie dodano kolejne produkty. Buty Bates M6 Desert Warrior w rozmiarach od 8 do 13. Cena: 449PLN.

 

 

Replika B&T MP5K produkcji Classic Army. Kurz oferowany jest w cenie 1250PLN. Materiał: metal/ABS. Długość całkowita: 318mm. Waga: 1646g (bez amunicji i aku). Długość lufy: 110mm. Prędkość początkowa: 285fps. Pojemność magazynka: 200BB. Pasujący akumulator: stick 8,4V. Gearbox: V.3.

 

 

 

 

Okulary Bolle Invader [130PLN] oraz Bolle Rogue [140PLN]. Wymienne szybki poliwęglanowe. Powłoka zewnętrzna przeciw zarysowaniom i wewnętrzna antifog

 

 

 

 

 

 

Gogle balistyczne X1000 oraz X1000 RX. Są to najnowsze gogle balistyczne produkowane na potrzeby wojska i policji przez renomowaną, francuską firmę Bolle. Charakteryzują się wyjątkowo niską wagą (112g i 118g). Cena: 180PLN.

 

 

 

Nowe, precyzyjne kulki Blaster: Devil, o których pisaliśmy w naszym sprawozdaniu z targów IWA w Norymberdze, są już dostępne w ofercie ASG Shop oraz Capri ASG . Wagomiary BB od 0.20 do 0.40g. Ceny od 35PLN do 130PLN za butelkę.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl 

www.asgshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
TBM 01.04.2009, h. 14:12 TBM
No to ja jestem pierwszy

A chciałem już kupić tego SWD. Wypłata z woja już odłożona ale trzeba będzie na coś innego wydać :/
Sputnik_ASG 01.04.2009, h. 14:16 Sputnik_ASG
TBM:
Może tego od CA se kupisz ??
Bo ma niedługo wyjść AEG SWD od CA ...
Były o nim newsy z IWA 2009
Zachar 01.04.2009, h. 14:29 Zachar
Niemożliwe - Chińczycy przejmują się brakiem praw licencyjnych !

Takiego 1 kwietnia jeszcze nie było; tyle nieprawdopodobnych informacji, że nie wiadomo w co wierzyć
kazik_ 01.04.2009, h. 14:44 kazik_
Informacja na temat SWD moim zdaniem całkiem prawdopodobna Ale z drugiej strony RS równie dobrze mogło swój egzemplarz nazwać NDM-86... (brak trademarków jakoś bym przeżył)
Medium 01.04.2009, h. 14:51 Medium
To nie Chińczycy się tym przejmują, ale Izmash zagroził procesami dystrybutorom. Produkować można (bo kto zabroni), ale nie można sprzedać, bo kary będą takie, że firma przestanie istnieć. W Polsce to co zostało naruszone się nazywa: "wartości niematerialne i prawne".

Po przegranym procesie w sprawie klocków LEGO który zatwierdził sąd najwyższy w Chinach dwa lata temu i kilka firm dystybucyjnych upadło, dystrybutorzy mają się na baczności. USA w Chinach coraz bardziej naciska na przestrzeganie prawa a w czasach kryzysu o embargo nietrudo. Takie życie. A, że my - społeczność airsoftowa będziemy na tym cierpieć jakoś wątpię by wzruszyło polityków i Izmash. Pewnie za jakiś czas skończy się podpisaniem ugody i część pieniędzy ze sprzedaży każdej sztuki producent albo dystrybutorzy będą przekazywać Izmash'owi. Oczywiście o tyle wzrośnie też cena dla użytkownika. Czyli: opóźnienie i wzrost ceny.

Witamy w zmaterializowanym świecie.

Pozdrawiam

Medium
Altair94 01.04.2009, h. 14:53 Altair94
co do okularków z wymienianymi szkłami.
Wątpię aby były bezpieczne.
Shadow 01.04.2009, h. 14:58 Shadow
@Altair94
Chyba 90% okularów i gogli do airsoftu ma wymienne szkła...
Foka 01.04.2009, h. 15:04 Foka
> Niemożliwe - Chińczycy przejmują się brakiem praw licencyjnych !

A co w tym nowego? Znam kilka przypadków firm szyjących kopie oporządzenia, które po pozwaniu przez producentów amerykańskich typu Crye Precision zaprzestało produkcji kopii.

Albo zobacz co się stało z Masadą... Zapowiedzi, zapowiedzi i co? I nic...
Ratoll 01.04.2009, h. 15:11 Ratoll
Piękne to mp5k, ale kosztuje tyle, co ogromny, ciężki, metalowy karabin.
Niedługo będzie mp5k cymy .. nie zdziwię się, jeśli będzie fajniejszy i tańszy.
KWIA_TEK 01.04.2009, h. 15:27 KWIA_TEK
MP5K tyle kosztuje bo to "Klasyka Gatunku". A ja kupiłem w zeszłym roku za 800 zł
ZeeMike 01.04.2009, h. 15:34 ZeeMike
Ja mam Kurzyka Marui, który kosztował mnie niecałe 500 zł i śmiga jak marzenie . Cena nówki od CA, przyznam, zaporowa... Zwalmy wszystko na dolara!
Foka 01.04.2009, h. 15:43 Foka
MP5 B&T zawsze były trochę droższe, a ten ma metalowy korpus. I tak, ze względu na kursy walut cena też skoczyła. Te Kurze po 800 zł był z dostaw przy dolarze 2-2,5 zł, później przez kilka miesięcy nie było ich w sklepach, wiem, bo szukałem. Teraz jest ale ściągnięty teraz...
Chaves 01.04.2009, h. 15:46 Chaves
Prawo jest prawem więc pozostaje albo wyeliminować oryginalne oznaczenia i sprzedawać pod inną nazwą lub kilka procent z ceny każdej sprzedanej sztuki, ewentualnie z góry ustaloną jednorazową kwotę oddać producentowi oryginału na rzecz praw autorskich. Wszystko jest kwestią dogadania się i nie na leży się oburzać na roszczenia Izmash.
przemek10 01.04.2009, h. 16:47 przemek10
"Albo zobacz co się stało z Masadą... Zapowiedzi, zapowiedzi i co? I nic..."

Jednak jest :

$3
Foka 01.04.2009, h. 16:52 Foka
Znajdź ją w oficjalnej ofercie jakiegoś sklepu lub dystrybutora

Repliki są sprzedawane "pod ladą" z naruszeniem prawa.
Crusher 01.04.2009, h. 17:41 Crusher
No! Bolle z wymiennymi szkłami, na to czekałem. Chciałem kupować juz Guardery G-C4, ale wiadomo jaka była afera.. Jak to jest prima-aprilisowy żart to normalnie sie wkurze!
kazik_ 01.04.2009, h. 17:46 kazik_
Chaves - ale CA już się dogadało z Izmaszem i wątpię by wpuściło konkurenta (RS) na rynek.
pablo79 01.04.2009, h. 17:59 pablo79
To wypuszczą bez trademarków.
KrYzYs13 01.04.2009, h. 18:13 KrYzYs13
130 zł za 3k kulek .... to jest ponad 2x drożej niż za MadBull'e tej wagi ... Podpisane są wszystkie odręcznie czy jak?
cassius 02.04.2009, h. 00:43 cassius
Oby to SWD wyszło (w ogole) i jjesli to najlepiej w tym roku . Przestroga by nie kupowac z pre-orderow bo potem mozna czekac latami...
AdiBrody_B-52 02.04.2009, h. 11:22 AdiBrody_B-52
cóż z tego że 2 razy drożej od madbulli (w madbulach zdarzają się mniej precyzyjne kulki, co za tym idzie strzały w kosmos)... jak blastery będą latać tak jak legendarne straighty to będą warte swojej ceny...
cziman 02.04.2009, h. 12:09 cziman
Heh..

W sumie dobrze że producenci broni przyczepiają się do producentów replik. Może wreszcie zrozumieją że karabin snajperski nie definiuje wygląd ale zasięg.

Głupia sytuacja kiedy krótka eMka PTW ma większy zasięg od "karabinu snajperskiego"
radzio2k 03.04.2009, h. 00:06 radzio2k
Mówisz o systemce za 3 tysiące zł. i snajperce za 300 zlotych? ^^