Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Świat, 01.04.2009, h. 12:06, dodał: Promant
18

MGW and ISA: Lee-Enfield No.4 MKI oraz M1903A3/A4. G&P: ASG AEG EBR MK14 Mod I (Navy Seal Version). Nowe produkty w chińskich sklepach. PRoG4: hammer sets.



 

 

 

 

 

MGW and ISA to mała firma produkująca repliki ASG broni z okresu II Wojny Światowej [moaurosgunworks@hotmail.com].

 

 

Firma podała, że rozpoczyna preorder replik karabinów Lee-Enfield No.4 MKI oraz M1903A3/A4. Pierwsza replika ma być dostępna w końcu maja, druga w połowie czerwca. Ceny wynoszą odpowiednio: 450USD za Enfielda oraz 450-500USD za Springfielda, zależnie od jego wersji. Każda replika będzie miała w komplecie magazynek o pojemnośći 30BB oraz speed loader. Prędkość początkowa: około 450fps. Regulowany hop-up.

 

 

 

 

Firma G&P zapowiedziała na swojej stronie preorder repliki AEG: EBR MK14 Mod I (Navy Seal Version). Czyli kolejna wariacja na bazie EBR, o identycznych parametrach jak poprzednie modele G&P z rodziny M14. Do wykonania repliki użyto głównie aluminium oraz stali [CNC]. Z tworzywa wykonana jest kolba, chwyt pistoletowy i chwyt taktyczny, pionowy.  

 

 

Kilka nowych produktów A.C.M. pojawiło się w ofercie sklepu Gunner Airsoft. Kolba do repliki SCAR, produkcji firmy DBoys. Dostępna wersja kolorystyczna: czarna lub piaskowa. Cena: 13USD.

 

 

Fronty RIS typu DD, A.C.M. w wersji 9.0 i 9.5. Cena: 51USD.

 

 

 

Niski blok gazowy oraz blok gazowy typu Vltor, na lufę zewnętrzną o średnicy 19mm. Cena: 11USD.

 

 

 

A.C.M. rozkładana podstawa muszki do M4/M16. Cena: 19USD. Taka sama podstawa muszki dostępna jest na stronie Ebaybanned, w cenie 22.50USD.

 

 

Firma PRoG4 zaanonsowała nowy produkt: hammer sets. Zestawy kurka wykonano ze stali, dedykowane są do replik Hi Capa firmy Tokyo Marui.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gp-web.com

www.gunnerairsoft.com

www.ebaybanned.com

www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
hasfa 01.04.2009, h. 12:45 hasfa
Springfield Coś na co czekałem od dawna... Ale cena ...
elessar 01.04.2009, h. 13:00 elessar
Moze ten Springfield i Lee-Enfield to tez joke ? Miejmy nadzieje ze nie
Bienia 01.04.2009, h. 13:19 Bienia
Springfield jak to nie żart to świetnie że wyjdzie ale cena ......
Cement 01.04.2009, h. 13:22 Cement
uff to nie tylko ja mam jakieś obawy ze to może być joke..... bo już myślałem że mam obsesję
WolfHeart 01.04.2009, h. 14:01 WolfHeart
Enfield jest prześliczny... Mniej niż trzy po prostu
baczus 01.04.2009, h. 15:01 baczus
m14 piękna a kaloszki fajne
benizo 01.04.2009, h. 15:27 benizo
w końcu ktoś pomyślał żeby zrobić kolby do SCAR'a bo dużo osób musi kombinować bo się zatrzask złamał ciekewe kiedy w PL będzie :]
HeadcrushCZ 01.04.2009, h. 17:02 HeadcrushCZ
mk14 brzyyyyydaaal. Teraz odkładam kasę na Springfielda <3 zakochałem się bardziej niż w Garandzie... Ale panowie oby to nie był dżołk!:]
Sushi.50 01.04.2009, h. 17:26 Sushi.50
Czy mi się wydaje, czy w tym springfieldzie jest bolt i cały zespół zamka taki jak w M700, M40? Nie znam się na broni drugowojennej, ale to mi tak wygląda. I nawet dziurki po szynie RIS są. I bezpiecznik .
Christopher89 01.04.2009, h. 17:45 Christopher89
Też mi sie tak wydaje (tylko że to enfield'y leżą na tej fladze;p), to troche na łatwizne poszli zważając na cenę.

Po miejscu, w którym jest magazynek wnioskuję, że będą sprężynowe - ciekawe czy będą gazowe wersje.
Sushi.50 01.04.2009, h. 21:36 Sushi.50
Tak teraz porównuję, i to jest to samo dokładnie co w moim M40. I nawet magazynek podobnej długości. To są bebechy z VSR, jestem prawie pewien.
ZenonZenon 02.04.2009, h. 01:58 ZenonZenon
blaszko a moze to zielona m40a1xb?
Sushi.50 02.04.2009, h. 20:21 Sushi.50
Nie bardzo ;]. Heh, jak za taką podróbkę to za dużo sobie życzą. Ale jeden plus tego wszystkiego, będzie można z tego porządną snajperkę zrobić
volf13 03.04.2009, h. 00:07 volf13
Niemała gratka z tym orężem drugowojennym 8-P. Ale cena... Prędzej ktoś zrobi ze starego uchwytu do fotela i części żelazka znając polską pomysłowośc
firefox4 03.04.2009, h. 14:47 firefox4
Brytyjskie Lee-enfieldy i amerykańskie Springfildy to najlepsze snajperki będą. Ale szkoda, że cena taka wysoka...
GunneR2oo6 06.04.2009, h. 19:55 GunneR2oo6
Hehe. Wychodzi 1$ za 1 fps
Pablo83 07.04.2009, h. 17:42 Pablo83
Ten Enfield to jest przerobiony BAR10 czyli chiński VSR.
Na tym forum jest opisane jak powstawał $3
Każdy tak naprawdę może samemu takiego, a nawet lepszego zbudować Ja zrobiłem enfielda na bazie MB03. Opis budowy jest na tym forum $3
Co do Springfielda to jest zrobiony analogicznie jak Enfield Opis budowy jest tutaj: $3
No więc Panowie, ruszajcie do swoich warsztatów!
HeadcrushCZ 08.04.2009, h. 13:49 HeadcrushCZ
kolego Pablo83
wielki rispekt za to co zrobiłeś owszem. Ale zauważ że niektórzy nie mają np warsztatu wypchanego tokarkami i szlifierkami. Albo nie znają się na takich rzeczach. Albo poprostu nie mają CZASU. Albo wszystkiego co powyżej hehe.
Więc resumując - dla chcącego nic trudnego, ale chęci materiałów i doświadczenia nie dadzą;) pozdrawiam